Veliki Brat VIP - druga sezona - Strana 10
Strana 10 od 32 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 466
  1. #136

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Gledala sam sinoć i nešto su se gadno posvađali oko koncerta,nisam stigla na fajt(live)

    Ali hirurga sam videla na delu.Ma kasapina!Milić,naravno.Trebalo je da onim lutkama-bebama naprave igračku.I on je napravio nešto što mi liči na onu šećernu vunu ili tako nešto.I da bi stavio u šaku(nije išlo nikako),opušteno je uzeo nož i napravio rupu na ruci,a sve pod parolom"nije to strašno.moja ćerka ima pirsing i svašta nešto,a i sama je sebi nožem probušila i rupicu na nosu"

    I dalje me raduju Ajs i Vikler.Anestezija(Anastasija)
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku

    Ali hirurga sam videla na delu.Ma kasapina!Milić,naravno.Trebalo je da onim lutkama-bebama naprave igračku.I on je napravio nešto što mi liči na onu šećernu vunu ili tako nešto.I da bi stavio u šaku(nije išlo nikako),opušteno je uzeo nož i napravio rupu na ruci,a sve pod parolom"nije to strašno.moja ćerka ima pirsing i svašta nešto,a i sama je sebi nožem probušila i rupicu na nosu"
    Milić je pun bisera . Najbolju igračku su napravili i prezentovali Kaja i Vikler mobilni za decu, vudu lutka...

    Jooj, evo ga Era, ufatio se armonike
    Poruku je izmenio silvia, 21.03.2008 u 11:57 Razlog: Dodatak :)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Žao mi je Borka.
    Sladja je jako ružno ponaša prema njemu, gleda ga kao da je gubav a ni ostali nisu ništa bolji. Ćuška ga kako ko stigne. Jeste da je momak preterano u redu da bi bio zanimljiv ali oni nipodaštavajući njega, pokazuju mnogo toga o sebi..
    Manekenke i maneken su strašno nezanimljivi. Da ne kažem priglupi
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja lepo rekoh da su maneken i manekenka smorovi....
    Nego...Bole se razludeo nesto,tako da Bicko ima da leti napolje po svoj prilici....Malocas gledam kako Bole ludi sa Bad Copy,bacajuci kosu,mlateci glavom,urlajuci "Ero,u centru si paznje!".....a onda bogme i solidno igra na pesmu "Ona hoce mambo"....
    Bole je moj idol....da sam malo mozga imala u glavi u mladosti,sad bi neki Bole lezo u spavacoj i citao Dostojevskog,a racuni za struju i telefon bi bili placeni.....ovako,pojedose me bonvivani i vagabundi.....

    elem...sta htedoh reci...Napred Bole! Napred Bole!
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    ...meni su manekenke bash cool (ko god igra uz "...ja imam tetku koja nikada udavala se nije..." mora da bude prirodno glup i lak za moowanje)...manekena biH poklonio Angusu za roDZendan...kad bolje razmislim, i Borka...

    ...inache, Ajs je moj definitivni favorit...
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Malocas gledam kako Bole ludi sa Bad Copy,bacajuci kosu,mlateci glavom,urlajuci "Ero,u centru si paznje!".....a onda bogme i solidno igra na pesmu "Ona hoce mambo"....
    Pa, samo se priključio glupiranju jer je popizdeo što ne može da zaspi od harmonike. Kao što nije mogao da spava od češanja jaja by Petar. Ili strujanja vazduha u sobi. Meni ga nije žao Ljigav mi je zbog onoga što je pričao u ispovedaonici nešto, pa naknadnog lizanja.

    moja ćerka ima pirsing i svašta nešto,a i sama je sebi nožem probušila i rupicu na nosu"
    Živo me zanima na šta liči ta rupica nožem probušena. Da je rekao nešto drugo pa i hajde

    ...inache, Ajs je moj definitivni favorit...
    Nego šta

    Alllloooooooooo Džastin ti udara tamo Cry me a river
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Bićko je izbačen Nego..gledam ovo izbacivanje pa prikazuju juče šta se dešavalo, i gledam i neverujem kako je Era odlepio-Bacali su mi stiropor u ustaaaa!!! Kako se on derao, psovao....kao opaljen
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ma....za Eru je suvisno trositi reci...katastrofa...
    Kao fora...place...ma los je glumac!!!!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Volela bih da konačno izadje Bićko..skroz je nezanimljiv..i pomalo maliciozan..
    Изашао. Ајд што је малициозан, већ је и злобан...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona



    Nanišanio me kao zeca i duvao stiropoL kao vetrenjača u mene. Kakva drama bokte Al' najjača mi je rečenica : Ja nisam došao u kuću Velikog brata da pravim budalu od sebe! (A kad ne zna šta će više onda lakira nokte na nogama)

    Sad će redom da nominuju Bad Copy , ako uopšte budu oni nominovali u sredu. Bićkova poruka im sela kao kec na 11. I dalje mi je čovek pet puta zanimljiviji od Borka.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Nanišanio me kao zeca i duvao stiropoL kao vetrenjača u mene.
    Daaa, nisam mogla da se setim kako je rekao za stiropor

    Sad će redom da nominuju Bad Copy
    Ma hoće 100%
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Sad će redom da nominuju Bad Copy , ako uopšte budu oni nominovali u sredu. Bićkova poruka im sela kao kec na 11. I dalje mi je čovek pet puta zanimljiviji od Borka.
    Verovatno

    Bitno da je Era u centru paznje i da drami oko gluposti, ne bi li BC ogadio svima

    Ako BC prezive nominacije i izbacivanje u sredu, a verovatno hoche, mislim da drugi mogu oMah da se pakuju.
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Ja biK Eru i Milića zatvorila u nekog posebnog Velikog brata, same da vidim ko bi pre grebao da izađe
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #149

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja biK Eru i Milića zatvorila u nekog posebnog Velikog brata, same da vidim ko bi pre grebao da izađe
    Pa to bi bio događaj decenije
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Pa to bi bio događaj decenije

    MOzzda che da ih ubacce u ovaj novi serijal shto che da ide umesto VB, da ih neko uchi sviranju
      Vrh

Strana 10 od 32 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •