Plasi li vas buducnost? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 80
  1. #16

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ...ne...zato sto cu uciniti sve da mojoj porodici bude bolje...i ne postoje prepreke...i ne postoje moralne norma koje cu da prekrsim ako je u pitanju opstanak...mozda zvuci malo...onako...bezobzirno...ali je tako...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #17

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ко је рекао "Бојим се старости... бојим се ситних бора... "...
    Шабан Шаулић?

    Мени је плашење срање, проблема ће увек бити, и увек ће се некако превазилазити. Живот можеш да прихватиш уз кукање или нормално. А кукавица, задушних баба и сличних плачипи*ки ми је пун куфер. Марш бре жгадијо манично депресивна, купите бенседине, прережите си вене! (то ја овима што их поменух, никоме са форума).
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ne plašim se budućnosti. Ona je potpuno izvesna. Vidimo se svi skupa na nekom drugom forumu na "onom" svetu. Ako bih već mogao da biram između pakla i raja, to bi bila teška odluka. Naime i pored privlačnosti pejzaža i klime u raju, verovatno bih se odlučio za pakao. Samo zbog društva.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne...zato sto cu uciniti sve da mojoj porodici bude bolje...i ne postoje prepreke...i ne postoje moralne norma koje cu da prekrsim ako je u pitanju opstanak...mozda zvuci malo...onako...bezobzirno...ali je tako...
    Naprotiv..Zvučiš kao odgovorna i odrasla osoba koja brine za svoju porodicu..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #20

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ne mogu reći da me plaši. Ali ima momenata (verovatno onih kada se moj optimizam malo pritaji) kada me budućnost brine. Prosto, nekad na ono sutra sa polazišne tačke danas ne mogu da gledam kroz ružičastu prizmu. To me ne parališe već me natera ili da pokušam da menjam ono sutra (koliko je to u mojoj moći) ili pak da se danas prilagođavam.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Живот можеш да прихватиш уз кукање или нормално. А кукавица, задушних баба и сличних плачипи*ки ми је пун куфер. Марш бре жгадијо манично депресивна, купите бенседине, прережите си вене! (то ја овима што их поменух, никоме са форума).
    Da, ne volim ni ja kada me okruže ti koji kukaju, a ne čine ništa da bi se pokrenuli sa mrtve tačke. Ne volim, ali me takvi ljudi i ne mogu ugroziti i sigurno im ne preporučujem bensedine ili rezanje vena.
    Ne mogu sve one koji imaju neke strahove (pa i strah od budućnosti) nazvati kukavicama, zadušnim babama, plačipi*kama i/ili manično depresivnom žgadijom.
    Biti svestan straha je jedno, suočiti se sa strahom drugo, a negirati svaki mogući strah je nešto treće.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #21

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Da. Najviše me plaši osećaj da ću, kad postanem svoj čovek, i zaposlim se, upasti u rutinu, i da ću biti samo jedan od mnogih, a ne jedan jedini. Tome zaista plaši.

    Takođe me plaši pomisao da ću jednog dana umreti, ali još više, da ću umreti sam, bez igde ikoga. Kao i ono što će biti posle smrti, ako nečeg uopšte i bude.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  7. #22

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Zivot se dise punim plucima,strahove resavam u sebi,ne dozvoljavam da ih drugi vide jer prikazuju moju slabost i mogu biti iskorisceni samo protiv mene.Strah od neke neizvesne buducnosti kod mene ne postoji jer svoju buducnost sam stvaram,ne dozvoljavam da iko ima i malo uticaja na nju.Normalno da je to proces sazrevanja licnosti,ucenja i usavrsavanja,put sa milion prepreka i problema,problemi se resavaju u samom postojanju,ako eskaliraju treba ih energicno i brzo resavati i ono za sta mislim da je najvaznije u zivotu za jednu jedinku,pozitivno razmisljanje.Ja sam od surovog realiste evoluirao u surovog optimistu i verujte mi,isplatilo se.Mnogo bolje gledam na buduce dane
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #23

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Da, ne volim ni ja kada me okruže ti koji kukaju, a ne čine ništa da bi se pokrenuli sa mrtve tačke. Ne volim, ali me takvi ljudi i ne mogu ugroziti i sigurno im ne preporučujem bensedine ili rezanje vena.
    Ne mogu sve one koji imaju neke strahove (pa i strah od budućnosti) nazvati kukavicama, zadušnim babama, plačipi*kama i/ili manično depresivnom žgadijom.
    Biti svestan straha je jedno, suočiti se sa strahom drugo, a negirati svaki mogući strah je nešto treće.
    Наравно да нисам мислио на све оне који имају неке страхове. Само гледаш да ме представиш као зликовца... а и те препоруке су више израз негодовања него стварни савети.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #24

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    ...plasi... ...šta ću kad baba ode...

  10. #25

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Ne plasi me. Zasto bi?
    Dok je meni mene...

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...plasi... ...šta ću kad baba ode...
    Isplaci se manje ces piskiti, ljubi tebe baba.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste ponekad pomislili:
    - kuda vodi ovaj svet i kako ce nasa deca odrastati?
    Ja se cesto zamislim po tom pitanju.
    Nista nije kao sto je bilo. Mislite li da je danasnja edukacija dece efikasnija i da se njima smesi svetlija buducnost?
    Plašim se.
    Kao što su se oni koji žive na Dedinju plašili gradnje objekta za smeštaj,lečenje i rehabilitaciju narkomana,tako su se i ljudi koji žive u Drinčićevoj uplašili da im "Svratište za decu ulice" bude u komšiluku.Biće ono uskoro opet u funkciji u Krfskoj-za decu do 18 godina(sa starijima se radi na terenu),ali dokle?Kome dok ne zasmeta?
    Videla sam u zgradi kulturnog centra Rex(ex adresa "Svratišta",privremena) grafit : "Deca sve pamte,ne zaboravite".

    ...hladno,jezivo,šta da se kaže?





    Plaši me budućnost ne zato što mi je sve ovo novo,nego zato što nije prošlost.

  13. #28

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Plaši me,uvek se setim one glupe inflacije i praznih prodavnica,redova bez kraja,izbezumljenih ljudi...
    A danas,ne daj Bože da se razboliš,dok ti zakažu za sve potrebne preglede,u proseku čekaš po 4-5 meseci da ih obaviš,možeš da pandrkneš,ili plati (privatno) pa klati.I još mnogo toga...izem ti državu!!!
    To me jako plaši.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  14. #29

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Naravno da me plasi, ali to je draz, stah me tera da se pripremim, neizvesnost me tera da sve predvidim, dok se plasim bicu jaci...

  15. #30

    Odgovor: Plasi li vas buducnost?

    Плаши ме
    Могли смо да је имамо
    Сада ћемо је изгубити

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55
  2. Datum vencanja otkriva buducnost braka
    Autor bellissima u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 11:13
  3. F.K. Buducnost - Savino Selo
    Autor Mikore u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.07.2007, 08:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •