Poruke za telefonsku sekretaricu
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Poruke za telefonsku sekretaricu

    alo? ...Halo? ...HALO?Molim vas glasnije govorite, ništa vas ne cujem... [mala pauza] Ma šalim se, ovo je telefonska sekretarica, ostavite poruku posle zvucnog signala.

    Zdravo, ovde Jovan. Ako ste iz PTT-a, ja sam vam platio racun. Ako ste moji roditelji, molim vas pošaljite mi novac. Ako ste moj sponzor, niste u mene uložili dovoljno novca. Ako ste moji prijatelji, dugujete mi novac. Ako si devojka, ne brini, imam gomilu para.

    Moja žena i ja trenutno ne možemo da dodemo do telefona, ali ako ostavite vaš broj telefona javicemo vam se cim svršimo.

    A) Držimo predavanje na seminaru. B) Otišli smo na pivo. Jedno od ovo dvoje je pravi razlog zašto vam se ne možemo sada javiti. Ostavite ime i broj telefona.

    Zdravo. Sad ti reci nešto.

    Zdravo. Nisam kod kuce trenutno ali moja tf sekretarica jeste, pa se udvaraj njoj. Sacekaj signal.

    Zdravo. Ja sam Dejanova tf sekretarica. Šta si ti?

    Dobar Dan! Ako ostavite poruku, pozvacu vas uskoro. Ako ostavite sexy poruku odgovoricu vam još skorije.

    Zdravo. Jovanova tf sekretarica je pokvarena. Ovde Jovanov frižider. Molim vas govorite sporo da zapišem vašu poruku a zatim cu je zakaciti za sebe!

    Zdravo. Ovde Saškina Mikrotalasna pecnica. Tf sekretarica se spandala sa trakom pa sam ja zauzeta preuzimanjem poruka. Ako hocete da vam nešto skuvam dok ostavljate poruku, samo prinesite klopu slušalici!

    Dobar Dan. Vi razgovarate sa mašinom. Sposobna sam da primam poruke. Mojim vlasnicima nisu potrebne usluge tepih servisa, pranje prozora, sredivanje frizure, cuvanje dece niti fotografisanje. Moji vlasnici daju dobrovoljne priloge preko svog preduzeca. Ako ste još uvek na vezi, ostavite vašu poruku posle signala.

    Ovo nije tf sekretarica - ovo je telepatska mašina za snimanje misli. Posle zvucnog tona mislite na svoje ime, razlog zbog koga zovete i mislite na broj telefona na koji mogu da vas

  2. #2

    Odgovor: poruke za telefonsku sekretaricu

    Ovo su SMS poruke

    NOKIA SMS Templates (factory defaults):

    1. Please call

    2. I'm at home

    3. I'm at work, please call _____

    4. I can't answer right now, call me later at _____

    5. I am late, I'll be there at ______

    6. (empty)

    7. (empty)

    8. (empty)

    9. (empty)

    10. (empty)


    NOKIA SMS Templates Balkan


    1. Upali brzo vesti

    2. Upali brzo vesti, ubili _______

    3. Upali brzo vesti, poc'o rat

    4. Kasnim, nema prevoza

    5. Kasnim, na kolima mi riknuo _______

    6. Kasnim, zaustavila me murija

    7. Kasnim zesce, murija me drka

    8. Nema struje! Jebem ti ______

    9. Pobeci cu s posla u _______

    10. Nema plate ni danas, nemoj da dolazis

    11. Jeb'o te ________
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #3

    Odgovor: poruke za telefonsku sekretaricu

    Da.... Haloooo!...... Haloooo! slabo vas čujem, govorite glasnije... Halo ko?...
    Malo prekida pomerite se malo...izgleda da nemate signal... Da? ...da?... molim?...Glasnije, govorite glasnije.... ma ništa ne čujem ...pomerite se još malo...
    sada je dobro ... sad vas čujem... da? da? ... evo opret se prekida... glasnije!...govorite glasnije... ....

    Jasno mi je da je ovo malo brutalnija verzija od one prve koju je naveo Hleb ali fazon je u tome što sam ja zaista, imao neko vreme takvu poruku (doduše na madjarskom). Sve dok nisu hteli da me

  4. #4

    Odgovor: poruke za telefonsku sekretaricu

    Slusaj dobro brate moj,
    Džaba si mi zvao broj,
    nikog nema samo ja,
    telefonska sekretarica,
    Ovde nema mesta,bre,
    Za dugacke poruke,
    stace samo poruka mala,
    Al posle zvucnog signala! Hvala!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: poruke za telefonsku sekretaricu

    O Veliki Manitu,
    mama i tata nisu tu
    ostavite poruku
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #7

    Odgovor: Poruke za telefonsku sekretaricu

    Zdravo, ja sam verovatno kod kuce, ovim samo pokušavam da izbegnem
    nekoga ko mi se ne dopada. Ostavite poruku, i ako vam se ne javim -
    ONDA STE TO VI.

    Vi ste ste više i više umorni. Vaši kapci postaju teži. Osecate se pospano. Postepeno gubite volju i sposobnost da se oduprete sugestijama. Kada budete culi zvucni signal oseticete neodoljivu potrebu da ostavite vaše ime, broj telefona i poruku.

    Kakvu poruku pandur ostavlja na svojoj telefonskoj sekretarici? Ostavite poruku posle zvuka pištaljke! Imate pravo na licnog advokata. Imate pravo da cutite. Sve što kažete može i bice iskorišceno sa naše strane.


    Dobili ste CPX-2000 Voice Blackmail System (=sistem za ucenjivanje glasom). Vaš glas bice digitalno obraden i memorisan za kasniju upotrebu. Kad se to jednom uradi, naš kompjuter bice u stanju da napravi hiljade telefonskih poziva gradanima koji ce biti birani putem telefonskog imenika. Vaš glas bice upotrebljen iskljucivo za nemoralne ciljeve iznudivanja novca od istih gradana. Medutim, postoji mogucnost da otkupite od nas vaš glasovni zapis. Nama je svejedno od koga cemo da iznudimo novac a vama je u cilju da izbegnete zakonske sankcije. Zato nas kontaktirajte i ubuduce. Hvala.

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #8

    Odgovor: Poruke za telefonsku sekretaricu

    Zdravo. Dobili ste Marka i Sanju. Ne možemo trenutno da vam se javimo jer radimo našu omiljenu radnju. Sanja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno... onako polako. Dakle vi ostavite vašu poruku. Kada Sanja i ja završimo sa pranjem zuba javicemo vam se.
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #9

    Odgovor: Poruke za telefonsku sekretaricu

    Jedno vreme poruka na mojoj tel.sekretarici bila je kratka i jasna: "You know what to do!" Biiip!
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10

    Odgovor: Poruke za telefonsku sekretaricu

    Ne mojte misliti da necemo da se javimo, nego dva dana ne mozemo da nadjemo slusalicu......biip.....
    Love comes again......

  11. #11

    Odgovor: Poruke za telefonsku sekretaricu

    Kod mene ćete čuti glas moje drage mame koja kaže: "Ma beži bre (dramska pauza)... budaaalo jeeedna (nešto tišim glasom)..."

    Nastalo u trenutku kada sam jednom davno pred nju stavila slušalicu i rekla da kaže nešto za telefonsku sekretaricu.



Slične teme

  1. Poruke samom sebi
    Autor Nane u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1313
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:32
  2. Arhivisane SMS poruke
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 01.02.2013, 01:40
  3. Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.03.2010, 12:04
  4. Tajanstvene poruke popularnih pesama
    Autor Goga u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.01.2009, 00:17
  5. Čemu poruke?
    Autor bubica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2007, 02:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •