Sex & stimulansi - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Zboravih da kazem da je taj bivsi u tom trenutku bio tadasnji

  2. #17

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Ne volim alkohol uz sex.. kvari kvalitet dozivljaja. Stimulansi.. oh razni. Najcesce oni hranjivi. Sto u se`, na se` i poda se`.
    Namrčilo se nebo iznad Zemuna kao da će....

  3. #18

    08 Odgovor: Sex & stimulansi

    Da nije alkohola ne bih se setio sex-a,a stimulansi mi jos ne trebaju ... ne jedem kada pijem ...

  4. #19

    Odgovor: Sex & stimulansi

    ...nekada sam cepao hash...
    ...sada sam straight...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #20

    Odgovor: Sex & stimulansi

    ...ebeš sex bez vutre.....mame mi....

  6. #21

    Odgovor: Sex & stimulansi

    da ne ispadne samo da je to biJo sex bez sexa...cist trip

    mada..ni to nije losO...

  7. #22

    Odgovor: Sex & stimulansi

    ....jaooo šo ja volem čist sex bez sexa.....injaaaooooo....

  8. #23

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Posle vina vise prija ali nikad ne pijem sa namerom da cu posle imati seks.

    Nikada ne koristim stimulanse, nekako mi se ne dopada ta ideja.
    Kada mi se ne kopa basta, ja odem pa odspavam malo a ne uzimam stimulanse, zasto bi to radio u seksu. To mi je kao da varam samog sebe.

    Najveci stimlans za mene je njen pogled i dodir njene koze.
    Ako dosadi, bolje privremeno ili zauvek promeniti partnera nego uzimati stimulanse.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #24

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Ponekad može po koja čašica ili dim, tek toliko da me malo više opusti, nikako da izgubim moć rasuđivanja.
    A on? Čaša dve zbog hrabrosti i/ili ludosti, sve preko toga zapravo uopšte nije stimulans, čak naprotiv.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #25

    Odgovor: Sex & stimulansi

    desavalo se, dapace, ali mi nije potreban neki poseban stimulans, sem njega da bih mogla da budem in d mud za igranje
    nikad mi se nije desilo da se sexam naduvana.. ali npr. kod mene alkohol ima neverovatno stimulativno dejstvo ali mi je uz pice veoooooma tesko da dodjem do kraja puta pa zato ni ne praktikujem toliko sexanje sa stimulansima.. volim ja kad se naheri svaka dlaka koja postoji na meni zbog njega.. prirodno
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Probala ...nekad bilo ok,nekad nije ali sada mi nikako ne prija nijedan od navedenih stimulasa skontala sam da mi uz navedena sredstva misli često odlutaju van kreveta i da se teško koncentrišem,tako da sada isključivo "čista i trezna" pristajem na sex
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #27

    Odgovor: Sex & stimulansi

    Ne volim ništa što je direktno u funkciji izazivanja seksualnih nagona i potencijala. Nameštene situacije, namincan dekor, nakićena atmosfera... Mora bar da izgleda kao spontano...
    Ne sporim da bih se posle koje čaše vina tako slatko ljubila, kao i to da me valjana muzika inspiriše i sl. Ali od svega najviše nadahnjuje osećaj bliskosti, uzajamnosti želje, ljubav sama po sebi. Iz toga svaka situacija može postati idealna za uživanje u seksu.
    Vrag odneo šnalu...

  13. #28

    Odgovor: Sex & stimulansi

    ne treba nishta.....a mozze sve....
    mozze po koJi gutljaj.....i po koJi dim....i partner takodje....ali da se raznesemo toliko da ne znamo gde je levo a treba da uchestvuJemo u rodeU....ne ide....
    mislim....bilo je i toga...pa sam vremenom nauchila da ne ide....

  14. #29

    02 Odgovor: Sex & stimulansi

    Ако ми ишта на овом свету може подићи расположење и учинити да се осећам сјајно то је секс ...

    Нараво да ми требају стимуланси али природни. Ништа на мене не делује тако моћно као узајамна љубав и привлачност, кад њен поглед заврши у мом оку, када мирис њеног тела и косе надјача сва моја чула....осмех.... осећај њене руке не мени у правом моменту, положај њеног тела, осећај који се у мени јави кад ми провуче прсте кроз косу, када ми ... Има баш доста тих стимуланса у вражију матер од којих се криви кров!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  15. #30

    Odgovor: Sex & stimulansi

    dosad nisam probala nista...nakon case vina, naravno da sam opustenija, da bih se ljubila i mazila jos vise, ali...

    ......poljubci, poljubci, poljubci...su najbolji stimulans...ako zna da se ljubi dobro...

    i te kako stimulativno deluje i kad osetim i vidim u njegovim ocima strast i zelju da se volimo...


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •