Semenkari

Prikaz rezultata glasanja: Sta najvise volite da grickate uz film?

Učesnika ankete do sada
32. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Semenke

    5 15.63%
  • Suncokret

    5 15.63%
  • Kikiriki

    4 12.50%
  • Kokice

    10 31.25%
  • nesto drugo

    8 25.00%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Tema: Semenkari

  1. #1

    Semenkari


    Semeni, semeni, slani, peceni, sport za zube, melem za creva!

    Ko je gledao Kengura, sigurno zna ovu recenicu... ili neku slicnu umotvorinu svog prodavca semenki. Ranije se svakako, bez njih i cuvenih casica nije mogao zamisliti ulazak u bioskop.

    U mom slucaju, ovo moderno doba uzelo maha, pa sam se presaltovala na kokice... valjda ljude sramota vise da prave djubre, pa se ovim renoviranim bioskopima samo one i prodaju... mada, prokrijumcarim tu i tamo neku kesicu suncokreta (al' trazim i drugu za djubre ). Ali zato u kucnoj varijanti, dok me usta ne zabole.

    Da li imate potrebu da grickate u bioskopu i sta? Ili, ako ne idete u bioskop, praktikujete li grickanje kuci?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Semenkari

    Ih josh pitash ... kikiriki, indijski oraji, pistaci, pa opet sve to u klot i papriciziranoj varijanti, suncokret clothed and naked , grisine sas kikiricky, smocky, chipsy svih oblika i velichina ... ma bre sve shto trzzisht pruuzza u rinfuzi il pakovano .. sve jedno na poslu kod kuce u bioskopu il stadionu .. Prezzivanje za prezivljavanje elem .. mi smo baje koji prodaju semenke na stadionima obicno zvali "Voche" ..

  3. #3

    Odgovor: Semenkari

    Bez kokica i koka kole i ne pomisljam da gledam film.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  4. #4

    Odgovor: Semenkari

    Eeee, bar da je samo dok gledam film...
    Ma, ja stalno nesto jedem! Odem lepo u prodavnicu i ne vracam se bez pune kese... to radi raznolikosti asortimana Znaci, obavezno smoki, cips, neki cokoladni keks (ali obicno ne mogu da se odlucim za jedan, pa uzmem vise komada ), neke cokoladice za poneti (tipa Snickers i tome slicno), cisto da mogu nesto i da ponesem kad procenim da cu poceti da kriziram ( ) i tako... napuni se kesa
    E, onda kad zasednem...
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Semenkari

    ova iznad je nesto ala ja
    u principu sam pre jela semenke, al' sto rece Skvovitis, od kako su ovi novi bioskopi u djiru, niko ne radi djubree
    a secam se jos ono stare drvene stolice i semenke izlazis na kraju filma, a ono hodaas po brdo djubra sve od semenki
    ovde na ovom ostrvcu ni nema semenke da se kupe u bioskopu a imaju neku ludu politiku da ne smes iz vana da donosis grickalice, nego da kupis unutar biskopa, sto znaci da ce dobro da te pecnu po dzepu.. mani ti to brale moj.. ja sve svoje sa sobom nosim.. jednom sam cak nosila i palachinke od kuce ('ebiga, majka spremila palachinke taman kad sam ja bila na izlazu.. da nisam uzela ondaK ne bi me nista ni docekalo ) pa me ljudi malo bledo gledali dok sam ih jela
    ma ne znaju oni sta je dobro
    kokice i koka kolu ne volem.. pa obicno jedem chips ili neke klincheke.. gumene/cokoladne ne bitno za kokice moram da imam izuzetnu zelju

  6. #6

    12 Odgovor: Semenkari

    Glasao za nešto drugo. Nemam pojma šta, ali bitno je da se razlikujem od ostalih.

    Voće, voće, voće... Može i koja krem bananica...

  7. #7

    Odgovor: Semenkari

    Obično kad gledam film ne jedem ništa. U stvari ima dve varijante, prva je da je film jako zanimljiv i tada ni ne pomišljam na jelo, a druga je da je krajnje dosadan pa ga obično ni ne pogledam do kraja nego ga batalim pa ni tada ne jedem ništa.

  8. #8

    Odgovor: Semenkari

    Ja se uvek hvatam za cokoladu ne volim da gledam film i da stalno nesto zvacem ili da mi nesto suska kao kod kokica ili semenki.Ovako bre kad uzmem parce cokolade svaki film je sladak a i cokoladom ne mozes da gadjas ukucane i da pravis lom pa je usteda na materijalu visestruka
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  9. #9

    Odgovor: Semenkari

    Citat Meggy kaže:
    Eeee, bar da je samo dok gledam film...
    Ma, ja stalno nesto jedem! Odem lepo u prodavnicu i ne vracam se bez pune kese... to radi raznolikosti asortimana Znaci, obavezno smoki, cips, neki cokoladni keks (ali obicno ne mogu da se odlucim za jedan, pa uzmem vise komada ), neke cokoladice za poneti (tipa Snickers i tome slicno), cisto da mogu nesto i da ponesem kad procenim da cu poceti da kriziram ( ) i tako... napuni se kesa
    E, onda kad zasednem...
    Nemam sta da dodam

  10. #10

    14 Odgovor: Semenkari

    Priznajem, teska srca sam se odlucila samo za jednu varijantu u anketi, jer ja kad gledam film (kod kuce) na stolu nema sta nema! I kokice, i suncokret, cips, cokolada... Jos ako sam sa drustvom... Ijao...

  11. #11

    11 Odgovor: Semenkari

    u bioskopu obavezno koktu (ne znam zasto bas koktu, valjda navika od malih nogu) i kokice, a kuci ili sa drustvom - e tada ne biram , uglavnom kombinujem slatko i slano.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Semenkari

    Kod kuce nemogu da zamislim gledanje filma bez cipsa, cipsa i samo cipsa. Ostale grickalice me ne privlace mnogo. U bioskopu ne grickam nista jer imam trip da se jako cuje kako se hrana lomi pod mojim zubima

  13. #13

    Odgovor: Semenkari

    Šta to ima tako magično u tom ritualu čišćenja? Zašto više volim neočišćene pistaće i suncokret i smenke, nego one očišćene?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Semenkari


    I ja volim baš te magične grickalice piZdaće i kikiriki u ljusci ponekad semenke ali i njih nekad ljuštim rukama
    Volim "neotpakovane" grickalice zato što nisu toliko slane kao "otpakovane"
    Veće mi je zadovoljstvo ritual čišćenja nego samo tamanjenje grickalica.

  15. #15

    Odgovor: Semenkari

    Jedva sam se odlučila...za šta da glasam...
    U bioskopu ne grickam ništa, retko ga i posećujem...
    A kod kuće kad gledam film...ima svašta...
    i kokice (to najviše volim) i semenke i suncokret, čips,i slatko i slano...ma nema šta nema...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •