Žena je ženi vučica!?
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Žena je ženi vučica!?

    Netrpeljivost među ženama je (nama muškarcima) poznata kao specifična situacija povećanih tenzija između dve žene koju mi nedovoljno razumemo, jer mi u tom segmentu (i ne samo njemu) funkcionišemo u mnogome drugačije nego lepši pol.

    Na osnovu nekog svog iskustva, a i pručavanjem literature poprilično sam uveren da su ženi glavni priblem u ostvarivanju svojih ciljeva u okviru interpolne borbe, odnosno zadovoljenju svojih složenih seksualnih motiva, u stvari druge žene, odnosno one koje joj čine žensku konkurenciju. Međuženski sukobi nama muškarcima često su nevidljivi pošto se oni odvijaju daleko sofisticiranije, prikriveno i skoro uvek u ruhu najboljih manira (dakle, potpuno različito nego u međumuškim sukobima), pa tako nije ni čudo što žene upravo u toj borbi u okviru svoga pola često koriste baš nas muškarce kao oruđa protiv drugih žena kako bi ostvarile svoje ciljeve.

    Žena je ženi vučica, šta mislite o ovome?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Vrlo zanimljivo od tebe Memento.
    Ovo ima pokrica da znas.
    Hasta Siempre

  3. #3

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Tema je zanimljiva. Žena ženi je ajkula, vučica mu dođe kao neka plemenita životinja.
    U zavisnosti od obrazovanja i vaspitanja, žene posežu i za vrlo konkretnim oružijem kao što su nokti, štikle, dezodorans u oči i slično.
    Postoje žene koje otimaju muškarce drugim ženama ne zato što su ti muškarci poželjni nego da bi drugoj ženi dokazale da su bolje.
    Takve stvari muškarci uglavnom ne prepoznaju, jer njihov mozak potpuno drugačije funkcioniše i uglavnom ne rade takve stvari.
    Ne kažem da su oni divni i puni manira a žene rospije, naprotiv.
    Takođe, žene se uglavnom doteruju radi drugih žena a ne da bi impresionirale muškarce. Njih uglavnom nije teško impresionirati.

    Pravila nema, oba pola imaju različite načine kojima izlaze na kraj sa svojim niskim strastima.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #4

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Prvo sto mi pada na pamet kada sam temu procitala....
    Hvala Bogu sto sam studirala muski fakultet....
    Ipak je to period kada se nastavlja formiranje licnosti...i s obzrom da sam bila okruzena muskim celjadima....postala sam, skoro, pa kao i oni....
    Strane su mi zenske spletke i intrige....nemam ni sluha ni duha za tako sto....
    ...a ruku na srce na masinstvu /da parafraziram jednom starijeg kolegu/ je bilo jedna i poL zeMska i to....losa.....
    ...dok je, jedan, mamin kolega govorio....masinstvo upisuju zenske osobe iz dva razloga...da ga zavrse ili da se udaju...a i jedno i drugo je tesko..../ja uspela da uciNJem obe stvari/...

    Prvi put sa tom zenskom prirodom sam se susrela/verovali ili ne/ na netu...u svetu imaginacije...gde svako u principu moze da fura sliku koju sam zeli...gde je sve moguce i nista nije nemoguce...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #5

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Žena ženi zavidi zbog manjka samopouzdanja,zbog iskompleksiranosti,čiste zavisti il' glupavosti...
    Žena svesna sebe kao ličnosti,ostvarena,nema taj problem zavisti prema drugoj ženi.
    Ja znam ko sam ja i druge prihvatam onakvima kakvi i jesu.
    Ne bih "otimala" da bih bilo kom nešto dokazala...niti vezu sa nekim drugim smatram otimanjem.
    Biti sa nekim u nekoj vezi je odluka dve ličnosti iz želje i potrebe,s'mog stanovišta.
    Ni jednoj ženi ,meni dragoj ne bih bila vučica...jer njen vuk u mojim očima nije vuk već nešto drugo.
    Takav mi šablon u glavi od mladosti...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #6

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Kolega memento je "načeo" jednu baš sofisticiranu pojavu .
    Barem sa gledišta nas muškaraca...
    Ipak se ne može poreći da je reagovanje žena dosta drugačije ukoliko osete da neka druga "upada u kazneni prostor".
    Kako god, iz iskustva znam da žene imaju "neki svoj način" da reše ono što misle da ih ugrožava. Mnoge moje prijateljice su znale "na finjaka" da "prevedu žednu preko vode" drugu ženu ukoliko bude markirana. Doduše mnogo takvih poteza prođe nezapaženo muškom oku iako se "vodi rat do istrebljenja uljeza" .
    Mada, stvarno nije loše obratiti pažnju na sitne opaske, kao usput rečeno, date "komplimente", "oblikovanje" svog muškarca kako da protumači gest neke...i tako to. Žene su majstori diplomatije, finih poteza, filigrantski odigranih koraka, vođenja "hladnog rata" . Kada malo upoznate te "igre" počnete da poštujete dar koji žene imaju.
    E sad, posebno mi se svideo naslov. LM..ako je toliko vučica, ondaK ćeM ja , kao vuk, imati berićetnu sezonu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #7

    Odgovor: Žena je ženi vučica!?

    Verujem da je žena ženi vučica ali samo u jednom slučaju-kad imaju pik na istog čoveka.Mislim da to generalno važi i za ostali živi svet.
    Ja sam lično odrasla u muškom društvu tako da i danas imam vrlo malo afiniteta za druženje sa ženama.Prosto,imam utisak da je moj mozak "naštelovan" za malo drugačiji način .Imam utisak da žene spletkare medju sobom ,a to me nervira.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Slične teme

  1. Žena
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 14.04.2012, 23:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •