memento
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 170

Tema: memento

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    07 memento

    Imam čast,

    da otvorim kutak

    dragom i poštovanom mementu,

    koji je noćas postao '' iskusni '' član...

    Želim Ti mirno more i da Te prate Zvezde,

    u nastvaku druženja sa nama...

    Mislim da je većini članova Vcafea,

    pravi '' merak '' iščitavanje Tvojih postova...

    Samo napred...

    Za početak, za stečeno iskustvo, mali znak pažnje...





    malo ovoga ...



    i onoga...



    pa ko voli



    Čestitam još jednom...











    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: memento

    Čestitke i od mene ... Upečatljivi postovi... Zanimljivo je čitati te
    Pošto dodjoh na toplu zakusku...mogu da čalabrcnem

  3. #3

    Odgovor: memento

    pridružujem se čestitkama,zadovoljstvo je čitati vaše postove

  4. #4

    Odgovor: memento

    chestitke i od mene, samo nastavi tako!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  5. #5

    Odgovor: memento

    He he
    Stara škola postovanja

    Vidi se

    BTW nećem da te hvalim, da se ne uobraziš
    uostalom, i nemam šta da ti kažem, što već i sam ne znaš
    osim da sam mnoga mesta koja opisuješ i ja prošao
    a vala i slične doživljaje, preživeo

  6. #6

    Odgovor: memento

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku


    koji je noćas postao '' iskusni '' član...


    Stekao iskustvo preko noći? Moraću da tražim recepAt za to

    Čestitke memento i naravno živeli!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #7

    Odgovor: memento

    Nenaviknut na pohvale, čestitke i izraze lepih želja, zaista sam više nego prijatno iznenađen Goginim gestom, ali i ostalih meni dragih forumaša, iako sam čak i ja skužio da se nešto događa kada se napise 200-ti post...

    Ovom prilikom bih se pre svega izvinio svima onima koje sam nehotice možda i povredio svojim pisanjem, jer mi to zaista nije bila namera. Zatim, zahvaljujem se svim onim divnim likovima koji su mi se, uglavnom uz reput, javljali sa svojim originalnim i ohrabrujućim komentarima. Znaju to oni koji su i svima njima, kao i ostalima poklanjam jedan svoj komentar iniciran poklon fotografijom koju mi je Goga namenila.

    Naime, Brod u boci je jedna od mojih omiljenijih knjiga poezije i začuđujuće je sto je Goga to na neki način i osetila. Dakle, Gogi i svim svojim prijateljima sa foruma i onima koji su imali živaca da čitaju moje kvazi književne pokušaje poklanjam sa velikom zahvalnošću, Poruku u boci, kratak post o jednom realnom događaju u kojem sam i ja učestvovao.......

    ... Već dugi niz godina raznorazni namernici koji prolaze brodom kroz Mesinski tesnac znaju da pošalju nekoj sebi dragoj osobi poruku u boci. Naravno, u bucu se pored poruke obično stavi koji dolar i ponekad cigarete. Boca se obavezno zapečati voskom i u pogodnom trenutku baci u more. Kako prepoznati taj pogodan trenutak? Pa tako što je za visok procenat verovatnoće dolaska poruke na željenu adresu, odnosno osobi kojoj je namenjena, od strateškog značaja da su na vidiku specijalni čamci mesinskih i ostalih ribara iz tog areala (Ređo di Kalabrija), koji se mogu prepoznati tako što na pramcu imaju poseban ispust u vidu daske na koji neko od članova posade legne potrbuške i skuplja boce koje su bačene u more. Imao sam priliku da pošaljem na takav način poruku meni tada dragoj osobi. Verovali ili ne, posle nekoliko nedelja poruka je stigla upravo tamo gde treba....

    Kažu da u Ređu di Kalabrija postoji svojevrsan muzej u kojem su glavna postavka najlepše i najneobičnije boce u kojima su generacijama okolni ribari pronalazili poruke koje su kasnije slali (teretno) na adrese primaocima u celom svetu...
    Poruku je izmenio memento, 14.02.2008 u 15:27 Razlog: menjanje fonta
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: memento

    ...čestitke...sa željom da ćemo se još dugo sretati ovde...


    ps...ne volim da čitam ali ovaj tvoj post nisam preskočio...

  9. #9

    Odgovor: memento

    Cestitke i od mene. Zanimljivi postovi od pocetka do kraja.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #10

    Odgovor: memento

    Čestitke i od mene. Očekujem još i opet još postova jer zadovoljstvo je čitati ih.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: memento

    ... i brod i poruku u boci,a i kurvaturu do arhipelaga.


    George Bernard Shaw: "On the last day of Creation, God desired to crown His work, and thus created the Kornati islands out of tears, stars and breath."


Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •