memento - Strana 4
Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 170

Tema: memento

  1. #46

    Odgovor: memento






    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  2. #47

    Odgovor: memento

    ...dodjoh samo da iskazem Ti svoje poštovanje...

  3. #48

    Odgovor: memento

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...dodjoh samo da iskazem Ti svoje poštovanje...
    Kolega Lav, po mom skromnom mišljenju, spada u nekolicinu najsofisticiranijih i najduhovitijih pera ovoga foruma, što i nije baš usamljeno mišljenje među nama ostalim forumašima. Klinci bi to rekli - Vrh brate! Zbog toga je izraz pažnje koji je izrazio prema meni pravi melem za moju sujetnu dušu.




    Slika sa željama se može shvatiti i bukvalno i metaforički.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    Odgovor: memento

    За постове

    Ја сам стари алкохоличар, а међ' вама морнарима вазда има неког кријумчареног рума, па дедера наточи коју...флашу!

  5. #50

    Odgovor: memento

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    За постове

    Ја сам стари алкохоличар, а међ' вама морнарима вазда има неког кријумчареног рума, па дедера наточи коју...флашу!
    Gogi, ako si već sada "stari alkoholičar", šta ćeš biti tek kada dođeš u moje godine. Možda "prastari", ili ne daj bože "bivši".

    - Sve je relativno, samo je alkohol apsolutno apsolutan - govorio je jedan moj prijatelj. Nije slučajno što je rum bio omiljeno piće pomoraca, i ne samo njih, vekovima. Kada bi se baš čivijali njegovi koreni, oni bi nas preko Kariba odveli do Indije, koja je, svakako, prava kolevka Ruma. Rum (odnosno njegov pralik) je star, kako kažu, verovatno i desetak hiljada godina. Naime, za njegovu proizvodnju je osnovni sastojak šećerna trska, koja je u Indija rasla samoniklo i na velikim prostranstvima, dakle potpuno dostupna i ljudi su vrlo rani primetili sposobnost fermentacije ove biljke, kao i njena opijatna dejstva na konzumente. Pomorci, ko pomorci, čin su se dočepali Indije i stupili u kontakt sa pićima od šećerne trske, zadovoljni njihovim efektima na dušu, biljku su preneli u Karibe, gde priča o rumu dobija neku novu dimenziju, mada se i dan danas i u Indiji pravi prvorazredni rum, kao što je Old Monk:




    Jedna boca ruma za Gogija

    Jedan od planetarno poznatih ljubitelja ruma je bio Ernest Hemingvej, čovek koji je takođe bio neraskidivi vezan za more. On je doduše "tamanio" bakardi rum uživajući u svom omiljenom (i čuvenom) koktelu “Daiquiri”…

    Možda ću jednom više o rumu napisati na temi - Moje omiljeno piće..

    Gogiju veliki pozdrav.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #51

    Odgovor: memento

    Moj hiljaditi post

    Cifre sa nulama na kraju su obično prilika da se podvuče određena crta i da se analizira i inventariše neki period, neka aktivnost. Nisam verovao da ću na ovom stranicama potpisati hiljadu postova. Mislim, čak, da je od dana kada sam se učlanio pa do nekog mog aktivnijeg angažovanja na ovom forumu prošlo 2-3 meseca. Bio sam dosta nespretan, priznajem. Nisam u početku znao ni kako ovo sve funkcioniše (nikada ne čitam uputstva što mi je jedna od brojnih mana). I onda je to nekako krenulo. Post, po post, komentar, po komentar.... Ti moji tekstovi su, razume se, različitog sadržaja, neujednačene vrednosti i variraju u originalnosti, pitkosti, boji i tonalitetu. Malo ih je stvarno dobrih. Za one postove za koje sam smatrao da su najbolji, izgleda da su i najmanje bili čitani. A možda i nisu...

    Vremenom sam čitajući vaše napisane misli upoznao većinu forumaša koji su aktivni na stranicama VC-a. Zaista sam impresioniran humanim kapitalom ovog sajta. Od administratora, moderatora pa preko svih članova, do taze početnika. Zahvaljujući svemu tome, a pre svega članovima foruma sam i ostao ovde, jer mi je ovde, jednostavno rečeno, prijatno.

    Ovo je prilika i da se zahvalim svima vama i poželim vam, bez izuzetka, svako dobro, ličnu sreću i mnogo, mnogo lepih zajedničkih trenutaka na našem Vojvodinacafeu.

    S poštovanjem i osmehom, memento.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #52

    Odgovor: memento

    ...eh ...tek si na prvom kilometru... ...življe malo burazeru...

  8. #53

    13 Odgovor: memento





    Čestitke za hiljadu prelepih postova...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #54

    Odgovor: memento

    Pa čestitam Memento,neka bude još mnogo lepih postova.

    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  10. #55

    Odgovor: memento



    Cestitke za hiljadu postova....

    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #56

    Odgovor: memento

    ... za 1000 postova...




    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #57

    Odgovor: memento

    u isto vreme slavimo hiljaditi...
    cestitam...
    ...srce se nosi javno...

  13. #58

    Odgovor: memento

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Nisam verovao da ću na ovom stranicama potpisati hiljadu postova.
    Na srecu svih nas vasa predvidjanja se ne ostvarise.
    Hiljadarka je svakako broj koji zasluzuje paznju, no uvjek podvucem da je za mene na ovim pisanim stranicama kvalitet daleko bitniji od kvantiteta. Iskreno se nadam da u buducnosti necemo biti uskraceni vaseg pisanja. Samo napred istom mjerom i kapacitetima do novih nula
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #59

    Odgovor: memento

    dragi gospodine memento, nadam se da znate da ste vrlo rado citani i da vasi postovi plene neverovatnom snagom i zivotnom pricom, a to se retko pronalazi
    cestitam za vas hiljaditi post, i nadam se da ce ih biti jos.. pa do nekih novih nula
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •