Bojim se veze ili volim da sam sam... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50
  1. #16

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    :moje veze ne traju preko 3 meseca... takodje... ne volim naviku i zato raskidam, a to najvise mrzim... jer je tu uvek ono pitanje "A zasto?"... nijedna osoba nije jos uvek probudila u meni to nesto sto ce me navesti da se vezem...
    Takva sam i ja bila u tvojim godinama.Zao mi je kad se mlada devojka samo sto je pocela da izlazi i da se provodi bez nekih stega odmah veze.Treba uzivati,zezati se,probati sta ti godi.Kad ako ne u tim godinama?Treba posle u braku da stignu neke bubice iz mladosti?Sve ima svoje vreme.U svakom slucaju kad stigne pravi-znace se.I nikad nije kasno!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #17

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    ja sam za varijantu bolje biti i kvalitetno sam nego u nekvalitetnoj vezi.
    Slazem se u potpunosti sa ovim razmisljanjem.Samo bih ga dopunio: najbolja varijanta je kvalitetna veza.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  3. #18

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    sve je lepse u dvoje,zato je glupo biti sam.Ja se vise plasim samoce nego veze......na neki nacin.......

  4. #19

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Niko niti voli,niti želi da bude sam...
    Niti jedno biće na ovoj planeti...čovek nije rođen da bi bio sam...

    Samoća je jedna užasna stvar...ok,prija nekad manje ili više,preokupirani smo svim i svačim,pa nam prija da se osamimo..i saberemo svoje misli...al samo nekad.

    Ne bojim se veze..kao veze...ali ni ne ulazim u nju ako nema smisao.U tom slučaju,bolje je biti sam.

  5. #20

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne bojim se veze, ali volim da sam i sam.

    Jedna od mojih snažnih osobina je i ta da, iako me smatraju društvenim (što mislim da u nekoj meri i jesam), i pored toga što ne pamtim da sam bio nekada bez partnerke, neobično volim i samoću. Ta kontradiktornost je kod mene bila oduvek prisutna. Potreba da budem sam je periodična i nisam joj provalio algoritam, a verujem i da neću. To mi je predstavljalo problem u mojim vezama, a neke su se zbog toga i završile, mada je sve ostalo bilo OK. Dotične dame nisu mogle shvatiti da postoje trenuci kada me ni sav njihov šarm, niti očaravajuća lepota, niti mladost, ili talenat nisu mogli sprečiti u tome da se osamim u svojim mislima, ili nekim svojim aktivnostima kojima sam sklon...

    I danas, ne volim da mi se nameće da se nešto mora baš tad i tad ili baš tako, tim pre što moja partnerka oduvek ima punu slobodu misli i odlučivanja šta će sa sobom i svojim vremeno kada se god za to stvore uslovi...

    Sva sreća, ima i pametnih žena koje me provale i ne diraju me u tim momentima, niti mi na tome zameraju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne volim da sem sama...A ne bojim se veze.Mozda se bojim vezivanja, sada kad pogledam u nazad...Ili jednostavno nije naisao onaj pravi, tj.onaj ko bi me vezao i zadrzao pored sebe...

  7. #22

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    ne volim da sam sama,a nebojim se veze......samo iz svake izadjem povredjena jer neumem da izaberem partnera...............ova zadnja mi je najduze trajala i bila najbolja do sad..........

  8. #23

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    volim kad sam sama....ne bojim se veze,samo...nekako,ne mislim da sam pogodna osoba za klasicnu vezu....nikad nisam bila u konvecionalnoj,uobicajenoj vrsti veze...uvek sam volela divlje ljude....
    jbg....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #24

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne bojim se veze. Ne bojim se ni samoće jer divljak u meni ima potrebu da nekad bude sam. U vezi ili ne.
    Bojim se usamljenosti. U vezi ili ne.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #25

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    ...mozda se bojim veze...
    a mozda i ne...
    mozda volim sto sam sam...
    a mozda i ne...
    a mozda bi trebao s nekim da popricam o tome?
    a mozda i ne...

  11. #26

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    bojim se bezveze ... a veze mi prijaju
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne plašim se veze, mada volim i da budem sama.
    Najviše me plaši usamljenost u vezi, a čini mi se da sam sada u takvom jednom periodu, u vezi, okružena ljudima a usamljena.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #28

    Teško u vezu

    U ovom društvu veliki broj ljudi živi usamljeno. Čudno je to da što je veća gužva, to su ljudi usamljeniji. Mnoge osobe ne mogu ili ne žele da nadju svog partnera ili partnere. Taj fenomen je sve izraženiji.

    Zašto ljudi nemaju želju ili potrebu da budu u vezi, ili se boje, ili se ne snalaze. Zašto je sve više takvih ljudi.

    Da li se bojite veze ili u nju srljate. Da li se bojite da ćete biti povređeni ili da ćete povrediti nekoga. Kako osetite kada treba preći tanku liniju koja vodi u zagrljaj?

    Meni je to enigma.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  14. #29

    Odgovor: Teško u vezu

    Tesko u vezu...tesko iz veze...ne znas sta je gore...moje iskustvo
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  15. #30

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Prvo i osnovno pitanje zelimo li uopste za nekoga da se vezemo i sta nam to donosi?
    Kao u legendi o Tamnom vilajetu - ako uzmeš / probaš kajaćeš se, ako ne uzmeš / ne probaš kajaćeš se...

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Lisavamo li sebe ljubavi zbog strahova da se vezemo za nekoga da sa njim podelimo tajnu,ili smo sretni u singlu bez braka,dece napravivsi izbor da smo fensi sami.
    Zbog strahova, ako postoje, lišavamo sebe ne samo ljubavi već i nekih drugih - lepih stvari koje nam nudi život ...
    Ukoliko ti i tvoja lepša polovina smatrate da vam je lepše u braku bez dece - to je samo vaš izbor...

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Da li u ljubavi biti individualan znaci ustvari biti sam?
    Nisam sigurna da sam dobro razumela pitanje... Navešću ti moj primer, pod radnim naslovom: '' kada nekoga voliš - oslobodi ga '' - isto ili slično očekujem i od partnera. Ovde i moja i njegova individualnost dolaze do izražaja... ( što meni nije toliko bitno, koliko je to obostrano poverenje i oslonac i kada smo oslobođeni ili nismo...


    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam licno za vezivanja ali moram da dodam i bice jasno (Protiv ljubavne boli ne treba se boriti filozofijom nego SAMO drugom zenom)

    Da.. i tako menjajući jednu za drugom.. trećom.... - '' lečeći se '' ...

    Pored tebe prođe ONA - da baš - TA prava...
    Psi laju, a kravani prolaze...
    Naravno svako ima svoj način za '' izlečenje '',
    a da se klin klinom izbija - tačno je...

    ali ostaje krater, brE...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Temelj kvalitetne veze
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 09:39
  2. Virtualne veze zasnovane na platonskoj ljubavi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 11.04.2015, 22:47
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •