Bojim se veze ili volim da sam sam...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50
  1. #1

    Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Prvo i osnovno pitanje zelimo li uopste za nekoga da se vezemo i sta nam to donosi?
    Lisavamo li sebe ljubavi zbog strahova da se vezemo za nekoga da sa njim podelimo tajnu,ili smo sretni u singlu bez braka,dece napravivsi izbor da smo fensi sami.
    Da li u ljubavi biti individualan znaci ustvari biti sam?
    Ja sam licno za vezivanja ali moram da dodam i bice jasno (Protiv ljubavne boli ne treba se boriti filozofijom nego SAMO drugom zenom)
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  2. #2

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Probah,prođe 17 godina,jedno dete 19,drugo 9,trece vanbracno skroUz samo što nije,ako je i od mene dosta je za jedan zivot,a i moj doprinos majci Srbiji nije zanemarljiv,možda bude još... a lepše i volim kada sam sam,sam sam se i rodio...

  3. #3

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Kada zazmurim opustim srce i dushu, oslobodim se svih napetosti, zagledam u dubinu duse svoje, sve jasno vidim...

    Plase se samo oni koji imaju neprijatna iskustva, koji su stekli u sebi blokadu i ne mogu punim srcem da vole, jer se to moze raditi samo cistom dusom...

    Ne, ne bojim se veze! Plasim se samoce!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Kada zazmurim opustim srce i dushu, oslobodim se svih napetosti, zagledam u dubinu duse svoje, sve jasno vidim...

    Plase se samo oni koji imaju neprijatna iskustva, koji su stekli u sebi blokadu i ne mogu punim srcem da vole, jer se to moze raditi samo cistom dusom...

    Ne, ne bojim se veze! Plasim se samoce!
    sjajno,iskreno
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  5. #5

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku

    Ne, ne bojim se veze! Plasim se samoce!

    Odlicno receno.Slazem se u potpunosti.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  6. #6

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    ne plasim se samoce, plasim se vezivanja za jednu osobu.. moje veze ne traju preko 3 meseca, jer ja klisnem, plasim se rutine i navike.. necu da mi sve bude isto, necu da mi sex bude isti, da mi kafa bude uvek tako slatka..
    jednostavno ne znam da se vezem.. ali ja to ne povezujem toliko sa strahom od vezivanja koliko sa strahom od usamljenosti.. ne samoce, nego samo usamljenosti..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ne plasim se samoce, plasim se vezivanja za jednu osobu.. moje veze ne traju preko 3 meseca, jer ja klisnem, plasim se rutine i navike.. necu da mi sve bude isto, necu da mi sex bude isti, da mi kafa bude uvek tako slatka..
    jednostavno ne znam da se vezem.. ali ja to ne povezujem toliko sa strahom od vezivanja koliko sa strahom od usamljenosti.. ne samoce, nego samo usamljenosti..
    Mozda ali ponavljam mozda ces sa 30 godina pozeleti da svako jutro pijes bas istu slatku kafu
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  8. #8

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Prvo i osnovno pitanje zelimo li uopste za nekoga da se vezemo i sta nam to donosi?
    E drugare ,da li želimo je, individualna stvar,a šta nam to donosi,ne zna niko od nas,kad to kažem mislim na one čistog srca.

    Lisavamo li sebe ljubavi zbog strahova da se vezemo za nekoga da sa njim podelimo tajnu,ili smo sretni u singlu bez braka,dece napravivsi izbor da smo fensi sami.
    O da,lišavamo se prelepih momenata koje nosi jedna ljubavna veza,u slučaju da se ne vezujemo za partnera.Za singl brak bez dece,ne znam,stvar ličnog izbora,ja sam imala sreću,da rodim dvoje divne dece .

    Da li u ljubavi biti individualan znaci ustvari biti sam
    ...možda,čuvati neki skriveni delić slobode za sebe?ne,mislim da ne znači,to je osobina jakih karaktera....

    Ja sam licno za vezivanja ali moram da dodam i bice jasno (Protiv ljubavne boli ne treba se boriti filozofijom nego SAMO drugom zenom)
    ...ko zna...da li je to pravo rešenje za ljubavne boli...

  9. #9

    13 Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ne plasim se samoce, plasim se vezivanja za jednu osobu.. moje veze ne traju preko 3 meseca, jer ja klisnem, plasim se rutine i navike..
    Za tvoje godine i način života je to sasvim ok..
    Da li se plašiš samo rutine i naivke ili se plašiš da ćeš nekoga povrediti, ili da ćeš da budeš povređena?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    necu da mi sve bude isto, necu da mi sex bude isti, da mi kafa bude uvek tako slatka..
    Nemoj to da dozovliš - dovoljno si maštovita...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    jednostavno ne znam da se vezem.. ali ja to ne povezujem toliko sa strahom od vezivanja koliko sa strahom od usamljenosti.. ne samoce, nego samo usamljenosti..
    Nije se pojavio gospodin '' pravi ''... koji će da skine sve tvoje oklope i barijere, ako ih ima...



    Uostalom, ma gde si ti pošla? ...

    Uživaj...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Za tvoje godine i način života je to sasvim ok..
    Da li se plašiš samo rutine i naivke ili se plašiš da ćeš nekoga povrediti, ili da ćeš da budeš povređena?
    rutine, navike, a i strasan mi je bedak da nekoga povredim ostavljanjem.. iako znam da je to normalno i da ako ne ide do raskida mora da dodje, pre cu mu zivot zagorcati da bi on raskinuo nego da to ja uradim.. jer ja ako raskinem, onda je kraj za vjeki vjekova po svim stavkama..

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj to da dozovliš - dovoljno si maštovita...
    pa to isto ide iza te navike.. kad sebi nesto govoris dovoljno dugo, na kraju ces poverovati u to.. ja bezim od rutine kako god mogu..

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nije se pojavio gospodin '' pravi ''... koji će da skine sve tvoje oklope i barijere, ako ih ima...
    ne razmisljam o gospodinu ali bi bilo lepo da se pojavi jednoga dana

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Uostalom, ma gde si ti pošla? ...

    Uživaj...
    tuJ sam kevo, ne idem nigde.. pa makar bilo rutine do Lovcena
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    02 Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Uvek imam nekog,ne volim da sam sama...

  12. #12

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ne plasim se samoce, plasim se vezivanja za jednu osobu.. moje veze ne traju preko 3 meseca, jer ja klisnem, plasim se rutine i navike..
    sto kaze Goga, to je za nase godine normalno... i moje veze ne traju preko 3 meseca... takodje... ne volim naviku i zato raskidam, a to najvise mrzim... jer je tu uvek ono pitanje "A zasto?"... nijedna osoba nije jos uvek probudila u meni to nesto sto ce me navesti da se vezem...
    (cekam belog konju na princu...ups... princa na belom konju da se vezem za njega i budem njegova princeza )
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #13

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    ja sam za varijantu bolje biti i kvalitetno sam nego u nekvalitetnoj vezi.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #14

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne "bojim" se vezivanja a još manje samoće.
    I jedno i drugo "stanje" mi je poznato.
    I jedno i drugo imaju svoje prednosti ... i svoje mane.
    I jedno i drugo mi se dopadaju :
    - vezivanje ... ako nije vezivanje u čvor(ove)
    - samoća ..... ako ne traje u nedogled.

    .............................................. ..............................................

    Verujem da u odlučivanju o smeni tih "stanja", ima mesta za:
    našu volju,
    isto onoliko - koliko i za koješta, što sa našom voljom nema ni jednu dodirnu tačku.
    neko to od gore vidi sve ... slaže kockice ... i zeza se.
    I tu ništa ne treba dirati, ni na silu menjati. Sve to ima svoje ... i kada i kako ... a i zašto.

    ............................................... ...............................................

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #15

    Odgovor: Bojim se veze ili volim da sam sam...

    Ne bojim se veze a volim i da sam sam.HMM Koliko ima ovakvih ljudi koji isto razmislaju.To je prirodno jedno je dobro u jednom smislu drugo u drugom smislu.Veza bez veze je BEZVEZE.A i kad si sam to je nekad bezveze

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Temelj kvalitetne veze
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 26.07.2015, 09:39
  2. Virtualne veze zasnovane na platonskoj ljubavi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 11.04.2015, 22:47
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •