Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 64
  1. #31

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    ...za Isu i Bitera...
    ...ponavljam...ne odobravam divljanja...ajde spelujemo...N E O D O B R A V A M...ali shvatam...da neki ne mogu da kontrolisu osecanja i onda dolazi do izivljavanja...
    ...a sta nam je ciniti u buducnosti...pitanje je...kakva treba da nam bude reakcija?Iskreno...ne znam...
    Poruku je izmenio Angus, 19.02.2008 u 20:49
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti



    ``Istvremeno, grupa od nekoliko stotina subotičkih srednjoškolaca porotestovala je večeras u centru grada uzvikujući šovinističke parole protiv albanske, hrvatske i mađarske nacionalne zajednice.``


    Nije ni cudo, kad deca imaju casove fiskulture dvaput nedeljno, a istoriju 5 casova.

    Grupa mladića ponovo je, demonstrirajući protiv nezavisnosti Kosova razbila izlog Mekdonaldsovog restorana...


    Kod nas sta god se desi mi udri po McDonaldsu. Ko im kriv kad imaju najuočljivije neonke

    ...a kamenicama je gađana i džamija na Kelebiji.


    Na Kelebiji ima džamija? Nisam ni znala... Ko li se toga setio da ode tamo na kraj sveta i da baca kamencice... stvarno se ne secam dzamije...ali ima tamo hotel kod ergele sa šiljastim tornjevima mozda je neko mislio da je to dzamija.


    U grupi srednjoškolaca primećeni su i navijači fudbalskog kluba Spartak, a tokom šetnje demonstranti su se zadržavali pred konzulatima Hrvatske i Mađarske.


    Fudbalski klub Spartak jos postoji?? Mislila sam da su ispali iz svih liga. Da nisu verovatno ni oni ne bi orcali tamo.


    ako nije bilo jasnih oznaka iz kojih su škola mladići koji su protestovali nekolicina ih se izjasnila da su učenici Tehničke škole.


    ne, nego su gimnazijalke, kuvarice i ekonomske tehnicarke u stiklama i minicima

    Tokom protestne šetnje su ispred pekare "Proleće" u Zmaj-Jovinoj ulici uzvikivali antialbanske parole, a kasnije na džamiju bacali kamenice, vređali Albance i pevali četničke pesme.

    Protest je pratila grupa od nekoliko desetina policajaca, koji su uglavnom posmatrali nerede.

    Posle razbijanja izloga na restoranu Mekdonalds, policija je postavila kordon, a demonstranti su se podelili u dve grupe i krenuli u različitim pravcima.
    na onu dzamiju na kelebiji su bacali kamenice? Onda je dobro ako su krenuli zapregama


    Šalu na stranu otkud ta deca sto su se okupila znaju šovinističke parole i četničke pesme. Jer razumem ako dvoje-troje srednjoškolaca zna, ali otkud zna cela generacija? Ili je to mozda nesto sto je sada na top listama? Neki remix?
    Poruku je izmenio BaneK, 20.02.2008 u 07:37 Razlog: citati
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    U Subotici se gradi muslimanski verski objekat na Kelebijskom putu (zvanican naziv puta je Karadjordjev put).

    Macdonalds je u centru i koliko ja znam sem imena nema bas puno veze sa Amerima.

    Deca su uglavnom maloletna a na demonstracijama se nekada i gine. Da se slucajno to dogodi, opet bi se pitali ko ih je pustio na ulicu, pa bi krivili nastavnike i roditelje (sa pravom)!

    I ne ``kaze biterlemon``, to je sluzbena vest sa internet stranica b92 a juce sam gledao to i na lokalnoj televiziji. Znaci proverena!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Mislim da se nista drugo (nazalost) i nije ocekivalo ...
    Sve te frustracije, godine izolacije, "normalno" je da je deo naroda degenerisao uz novokomponovano vaspitanje.
    A i klince je veoma lako manipulisati...
    Video sam kako to izgleda na Kosovu a sad vidim to isto i u Srbiji.
    I tako u krug... I naravno da to nije nikakvo opravdanje.
    Dodacu jos ovo.
    Covek je ipak zivotinja kao i druge, sa odredjenom dozom svesti,
    ali tu svest nazalost ne koristi u humane svrhe nego je koristi da udovolji zivotinji u sebi...
    Nadam se boljem sutra.
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Ja sam mađar, vojvođanin i Zrenjaninac.
    I, ljudi prvi put se brinem za svoju bezbednost tu u Srbiji, Bečkereku.
    Kad je bilo bombardovanje, bio sam u Rumuniji, na studijama. Vojsku nisam služio iz zdravstvenih razloga (bilo me je sram što sam se na to "izvukao").
    Ali sad se stvarno brinem, i pitam se gde su roditelji te dece na ulici?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...malo preostro Biter......ne kazem da pozdravljam divljanje raznih grupa i pojedinaca po Srbiji,ali u neku ruku,mogu da razumem...kada ti neko na silu otima ono sto je tvoje,a ti si nemocan,onda i dolazi do ovakvih reakcija,upravo iz stanja nemoci...
    Ja mislim da ti koji divljaju ne znaju koje godine se odigrala Kosovska bitka i da li je Uroševac npr. negde kod Čačka ili na Kosovu. Nemojmo da mešamo babe i žabe (izvini babac, ništa lično ) Ruše se naši gradovi, naše zgrade koje ćemo da plaćamo našim novcem, ruše ih naši "rodoljubi", i tako će da odbrane Kosovo i vrate ga u okvire majke Srbije koja će njegovom srpskom stanovništvu da ponudi toplo utočište kao što je ponudila svim ostalim izbeglim licima, pa na kraju postali svi oni naš teret, umesto naš ponos, aha važi.

    Koje su ingerencije milicije, šta treba da se desi pa da počnu da se ponašaju kao što su se ponašali u vreme kada su studenti šetali gradom, ništa nisu rušili, pa bi odnekud ipak zalutao koji pendrek po nečijoj kičmi. Ništa mi nije jasno. Ništa.

    O stanju u kome smo se našli, nemoćna sam da pričam, nemam nikakav pametan komentar, samo neki konstantan osećaj tuposti, ne znam....
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da ti koji divljaju ne znaju koje godine se odigrala Kosovska bitka i da li je Uroševac npr. negde kod Čačka ili na Kosovu. Nemojmo da mešamo babe i žabe (izvini babac, ništa lično ) Ruše se naši gradovi, naše zgrade koje ćemo da plaćamo našim novcem, ruše ih naši "rodoljubi", i tako će da odbrane Kosovo i vrate ga u okvire majke Srbije koja će njegovom srpskom stanovništvu da ponudi toplo utočište kao što je ponudila svim ostalim izbeglim licima, pa na kraju postali svi oni naš teret, umesto naš ponos, aha važi.

    Koje su ingerencije milicije, šta treba da se desi pa da počnu da se ponašaju kao što su se ponašali u vreme kada su studenti šetali gradom, ništa nisu rušili, pa bi odnekud ipak zalutao koji pendrek po nečijoj kičmi. Ništa mi nije jasno. Ništa.

    O stanju u kome smo se našli, nemoćna sam da pričam, nemam nikakav pametan komentar, samo neki konstantan osećaj tuposti, ne znam....
    ...nemocna si?kao i mnogi...neki sede i bulje u TV a neki urlaju i loopaju izloge...o tome govorim...i opet da ponovim,po 100 put...ne podrzavam divljanje ali mi je jasno o cemu se radi...
    ...ako mislis da murija treba da reaguje kao na protestima 96',onda nikada nisi ni bila na njima i nemas pojma kako izgleda kada te razbiju pendrecima...zato ne prizivaj jos vece zlo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Evo neshto ponovo gori po Beogradu. Mislim da bar bez toga mozze da prodje, samo ako neko radi svoj posao.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Kao sto rekoh...prvi put u zivotu navijam za muriju...nek' vide malo i oni kako to izgleda...

    ...nego, kako vam nije jasan nacin za odbranu bilo cega, pa i Kosova: sto vise sveca, sto vise tamjana, sto vise dima, sto vise naricaljki i tuzbalica i sto vise demagogije.

    Uspeva, provereno.

    Pitajte (pokojnog) Slobu.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Evo neshto ponovo gori po Beogradu. Mislim da bar bez toga mozze da prodje, samo ako neko radi svoj posao.
    Da,grad upravo i ponovo gori.Patriotski miting? Slika za stid jednog dana kada me deca budu pitala šta reč "granica između država" zapravo znači.

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da ti koji divljaju ne znaju koje godine se odigrala Kosovska bitka i da li je Uroševac npr. negde kod Čačka ili na Kosovu. Nemojmo da mešamo babe i žabe (izvini babac, ništa lično ) Ruše se naši gradovi, naše zgrade koje ćemo da plaćamo našim novcem, ruše ih naši "rodoljubi", i tako će da odbrane Kosovo i vrate ga u okvire majke Srbije koja će njegovom srpskom stanovništvu da ponudi toplo utočište kao što je ponudila svim ostalim izbeglim licima, pa na kraju postali svi oni naš teret, umesto naš ponos, aha važi.

    Koje su ingerencije milicije, šta treba da se desi pa da počnu da se ponašaju kao što su se ponašali u vreme kada su studenti šetali gradom, ništa nisu rušili, pa bi odnekud ipak zalutao koji pendrek po nečijoj kičmi. Ništa mi nije jasno. Ništa.

    O stanju u kome smo se našli, nemoćna sam da pričam, nemam nikakav pametan komentar, samo neki konstantan osećaj tuposti, ne znam....
    Potpisujem i dodajem:znam da si onda kao i ja bukvalno poderala cipele,a da sada sa te udaljenosti domovinu braniš znanjem,čašću,lepim vaspitanjem,što reče Ršum.Da ne bi bilo ršuma.
    Verujem i dalje u razgovor a ne pretnje,u razum, a ne strasti,u argumente, a ne kamenice i metke.
    Poruku je izmenio DrinChe, 21.02.2008 u 20:19 Razlog: ce
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Da,grad upravo i ponovo gori.Patriotski miting? Slika za stid jednog dana kada me deca budu pitala šta reč "granica između država" zapravo znači
    I ja se stidim patriota koji ovog trenutka iznose garderobu iz bate i benetona. Strašno se stidim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    ...niste valjda mislili da su tolikoj masi ljudi nece naci oni koji nemaju obraza,stida,morala?
    ...nista novo za mene...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Ja mislim da su u ovoj masi retki oni koji imaju obraza, stida i morala...
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    ...ne bih bas rekao...gledao sam danas ljude koji su iz Vrsca isli za BG...obicni,posteni ljudi...
    ...daklem...malo preterujes...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Skupština Kosova usvojila je deklaraciju o nezavisnosti

    Moj cale gledao ove sto su kretali iz S. Palanke...sve go radikal...mrtvi pijani a bez grama mozga...

    ...znas da sam uvek bio blag u (pr)ocenama...
      Vrh

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 17.11.2010, 00:09
  2. Vojvodina usvojila Statut pokrajine
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.02.2009, 14:20
  3. "Majska skupština" u Karlovcima
    Autor Mish u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.05.2008, 21:15
  4. Profit i troškovi nezavisnosti
    Autor Bacanin u forumu Spomenar
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 15:11
  5. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 22.10.2007, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •