Najgora hrana koju ste jeli!
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 74
  1. #1

    Najgora hrana koju ste jeli!

    Hajde da vidimo dragi forumaši šta ste to najneukusnije,najružnije jeli što vam je neko stavio pred vas!

  2. #2

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Krompir, u bilo kom obliku.



  3. #3

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    definitivno sussi nikada vise...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  4. #4

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Ajd sad! Ima toga više!

    Beše to rodjendan kuma. Njegova žena odluči da ga iznenadi, te mu napravi rodjendansku žurku (lepo od nje).Odlučila draga da napravi pohovane palačinke sa mesom,jer je kod mene to jela i oduševila se.Čudim se kod mene se uvek nešto oduševljavaju.Eee tako ti ona spremi večeru ,tortu...ne znam li šta još.Došlo društvo ,zezancija..Iznese ona te palačinke...liče,malo zagorele...ćasu sa majonezom i ćasu sa pindjurom .Sve nešto u malim količinama, na kašikicu. A nas dosta ima?!Počelo društvo da jede, nabodem ja tako jednu ,stavim tog majoneza ,kad već nije napravila tartar sos , a pitala me je kako se pravi.Lakše ovo ,a i manje namirnica..Zasečem i sumnjivo gledam unutrašnjost palačinke,čudna boja,tekstura.Stavim zalogaj u usta i zamalo ne ispljunuh nazad u tanjir.Nesretnica je stavila je umesto mlevenog mesa, mesni narezak sumnjive proizvodnje.Bem ti domaćicu !Natrpam ja majoneza da zamaskiram to nesretno jelo,pojedem na jedvite jade još dva zalogaja ,eto da ne uvredim.Zglednem se sa mukijem,onako čudno, ni on ne jede.Ovi svi ostali jedu.Ko će ga znati,za dobre svinje nema loših pomija.



    Neki drugi put nas zvala na pizze,zamislite opet sa mesnim nareskom!!!

  5. #5

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Bilo je to davno, ali se sećam ko da je bilo juče.

    Ja gladan ko ris...pojeo bih živog kera.
    Tek sam se zabavljao sa svojom sadašnjom (večnom) ženicom
    Nagovaram ja nju "ajmo na pljeskavice, ćevape, svinje, krave...bilo šta
    samo brzo" A ona meni " Idemo kod mene, mama je pravila punjene paprike"

    Punjene paprike... nije loše ...

    Kada smo stigli natovari ona meni pun tanjir - sve se preliva.
    Probam ja i umalo ne dobih fras

    U paradajz sosu i to Pošećereno
    Mislio sam da ću se onesvestiti.
    takvo skrnavljenje punjene paprike je ravno bogohuljenju...
    ma paprikohuljenje!

  6. #6

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    jednom palo mojoj mami na pamet da kuva skembice. trt mrt, sta kako, eto nije ona to nikad kuvala, pa da proba. skuvala to ona, iznjela na stol, kad ono, kao da jedem gumene bombone, zvacem ja skembe, zvacu oni mene. ne ponovilo se.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Bilo je to davno, ali se sećam ko da je bilo juče.

    Ja gladan ko ris...pojeo bih živog kera.
    Tek sam se zabavljao sa svojom sadašnjom (večnom) ženicom
    Nagovaram ja nju "ajmo na pljeskavice, ćevape, svinje, krave...bilo šta
    samo brzo" A ona meni " Idemo kod mene, mama je pravila punjene paprike"

    Punjene paprike... nije loše ...

    Kada smo stigli natovari ona meni pun tanjir - sve se preliva.
    Probam ja i umalo ne dobih fras

    U paradajz sosu i to Pošećereno
    Mislio sam da ću se onesvestiti.
    takvo skrnavljenje punjene paprike je ravno bogohuljenju...
    ma paprikohuljenje!
    Da pogodim ................... tašta ti je Mađarica?

    Meni je mama Mađarica i znam kako ti je bilo, veruj mi. Prošao sam kroz to

    Kao da jedeš pekmez od paradajza, zar ne?

    P.S Kada se prvi put ispovraćaš posle ni ne osetiš da je pošećereno

  8. #8

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    jednom palo mojoj mami na pamet da kuva skembice. trt mrt, sta kako, eto nije ona to nikad kuvala, pa da proba. skuvala to ona, iznjela na stol, kad ono, kao da jedem gumene bombone, zvacem ja skembe, zvacu oni mene. ne ponovilo se.
    Шкембићи / куповни, се мало проперу и метну у пац од лука са сирћетом (мало) и потопе са водом. Након што преноће изаперу се још једном и остало све по реду ... а кувају се 2-3 сата (к'о пасуљ)
    Poruku je izmenio LALAponac, 19.02.2008 u 13:10
    Шта мећем овди не мећем тамо...., а и обрнуто-

  9. #9

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Pricaju moji, da sam kao mala u nekom restoranu insistirala da probam ostrige.....Kazu da sam tu jednu gutala jedno pet minuta, i da kada sam je progutala konacno, resih i da je vratim na sto odmah....

    U osnovnoj sam bila u Kraljevu na nekom takmicenju i bili smo smesteni po kucama domacina....Baka te devojcice kod koje sam bila je napravila srbijanki sataras koji je bio toliko ruzan da se i sada stresem kada se seti ukusa.....(inace je sataras u izvedbi dalmatinskog dela moje porodice moje najomiljenije jelo....)
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #10

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Nema najgore hrane. Ima samo dobre, bolje, jako dobro i dobre u p*** materinu.

    Jednom sam kao student otisao u petak popodne sa prijateljima na po jedno pice. Vratio sam se u dom u nedelju popodne. Nista nisam jeo vise od 2 dana. Bas nista. Isao sam pognuto koliko sam bio gladan, bez kinte, pripit od dvodnevnog bancenja i u snaznoj nadi da ce cimer doci sa vikenda i kao obicmo doneti obilje seoske hrane. Ali, kao sto vec biva u zivotu u slicnim situacijama, cimer nije dosao i ja zaredjam po sobama, nigde nikog i jedino pronadjem 4 riblje konzerve. Mislim da nikada nisam pre toga jeo ribu iz konzerve, jer sam smatrao vise kao sredstvo za svirepo mucenje nego kao hranu....
    Pojeo sam sadrzaj iz sve 4 limene konzerve (Mardesic - iz Salija, cini mi se) sa nevidjenim zadovoljstvom, bez hleba, naravno. I ne samo to. Popio sam svo ulje iz njih, svaku kap i umalo nisam posekao jezik pri tome....

    Glad je jedno cudo. Od tada redovno jedem riblje konzerve.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    nasuvo sa sirom,ali sa vegetom!!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  12. #12

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    E sad me jega podseti, bila je to gibanica i to takodje s vegetom... Ali ima jos...

    Sa tom drugaricom koja sprema gibanicu s vegetom, ucila sam jedno vreme. Jedan dan kod nje, drugi kod mene. Rucale bismo tu gde smo i nastavljale s ucenjem. Jednog dana, donosi ona tanjir sa supom, po kojoj je plivala neka braon paucina Ja se mislim kako je mogla paucina u supu da joj upadne... ma nije sigurno.. Pitam ja nju " Jeli, a sta je ovo braon?", kaze ona "Pa jaje sam stavila." Za mene je ovo bio potpuno nepoznat trik. Pojela sam 2 kasicicicice, pokusavajuci da izbegnem 'ono braon jaje'. Supa je bila cak gadnija no sto je izgledala.

    A sa svoje 4 godine sam shvatila da hrana moze i da uplasi. Definitivno nesto najodvratnije sto sam videla a sto je hrana (izvinjavam se onima koji vole) bio je neki paprikas od pilecih zeludaca. To je trebao biti rucak za taj dan koji nisam pojela, jer je moja draga mama (hvala ti,mama ) prepoznala takav strah u mojim ocima da me sklonila od stola i dala mi nesto drugo, od soka se ni ne secam sta. Nisam zaista bila izbirljiva kao dete, bas sve sam volela i jela, ali oni modri zeludici u serpi su mi za sva vremena ostali u secanju...

    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  13. #13

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    dakle sjetila sam se jos neke i to one iz studentske menze (ne ponovilo se): spanach na mlijeku i tarana...uuuf, jos se sjecam tog odvratnog ukusa u ustima.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Drugarica je pre izvesnog vremena donela iz tajlandskog restorana piletinu u sosu od kikirikija. I miris i ukus
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Najgora hrana koju ste jeli!

    Neka kineska supa sa zhivim bjelancetom. Ko da mi je neko izduvo se slina u chashu vode. Mi no lajki chajniz fud
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najegzotičnije/najčudnije jelo koje ste ikada jeli
    Autor Lady S u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 14:53
  2. Šta ste danas sve jeli...
    Autor yige_gui u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 630
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 16:20
  3. Najgora iskustva ~ greške u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 25.02.2015, 01:17
  4. Najgora
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 1071
    Poslednja poruka: 04.08.2012, 11:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •