Kako ostaviti duvan? - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 146
  1. #46

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Krajem osnovne sam se navukla na duvan, a ostavila ga tek na prvoj godini studija. Nisam mogla odjednom, vec smanjivanjem doze koje je trajalo nekih pola godine. Bitno je da prestanesh da uvlachish duvan u pluca, vec samo da "fuckash".

  2. #47

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat Chihiro kaže: Pogledaj poruku
    Krajem osnovne sam se navukla na duvan, a ostavila ga tek na prvoj godini studija. Nisam mogla odjednom, vec smanjivanjem doze koje je trajalo nekih pola godine. Bitno je da prestanesh da uvlachish duvan u pluca, vec samo da "fuckash".
    Tako mlada a toliko se napušila kako ti nije žao pluća ?
    Ako ne uvlačiš onda je kao bolje ?
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #48

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Tako mlada a toliko se napušila kako ti nije žao pluća ?
    Ako ne uvlačiš onda je kao bolje ?
    naprotiv, nema razlike
    samo sto akzu da tim "fuckanjem" pre mosh' da navuces rak jezika i grla
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #49

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    "ziban" je lek za lecenje bolesti zavisnosti,prvenstveno za duvan....mnogi moji prijatelji su tako prestali da puse,i sama sam ostavila duvan posle dve nedelje.....poenta je da se lek pije ujutru uvece a cigarete se normalno konzumiraju...posle odredjenog vremena imate osecaj kao da stre prepusili,i jednostavno pocinjete da gasite cigaretu nakon dva tri dima.......
    lek se prodaje po ceni od sezdesetak evrica....a u mnogim apotekama se prodaje i na table....na primer,ja sam potrosila oko tri table,sto je pola pakovanja...

    nema kriza,nema ludila......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #50

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Da zybanom sam i ja ostavio cigarete, posle dugogodisnjeg staza i 2 pakle dnevno. Evo vec 1,5 godinu ni jedne niti imam zelju, bukvalno kao da nikad nisam zapalio cak ni ne mogu sebe da se setim sa cigaretom.
    Mislim da investicija od 60e se isplati i sve pozitivno. Jeste da je lek bio prvobitno ravijan za lecenje depresije i kad su videli da pacijenti masovno ostavljaju cigarete poceli su ga rayijati i u tom pravcu.
    Znaci savet je Zyban.

  6. #51

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Zavisi od toga da li stvarno hoćeš da prestaneš ili ne?
    Ja sam pušio 3-4 paklice skoro 20 god. kad sam video da to nevodi nigde
    prestao sam, od tada je prošlo 11g. za to vreme nisam ni jednu cigaretu zapalio!
    Nadam se i da neću.

  7. #52

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Način četvrti: stalno biti u društvu bivših pušača - to su najgori protivnici ('kad se kurva propošteni...' kako kaže narod) - zamenićete ovisnost o nikotinu za ovisnost o zvocanju, čantranju, maltretiranju, brizi, savetima, upozorenjima itd. itd.
    Istina.
    Ja se prva sama sebi smučim kad nekom drobim i grozna sam, al' volim da ih nerviram i zovem smradovima

    UaaaAAAAAAaaaAAAAA smradovi bolećivog karaktera

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    "ziban" je lek za lecenje bolesti zavisnosti,prvenstveno za duvan....mnogi moji prijatelji su tako prestali da puse,i sama sam ostavila duvan posle dve nedelje.....poenta je da se lek pije ujutru uvece a cigarete se normalno konzumiraju...posle odredjenog vremena imate osecaj kao da stre prepusili,i jednostavno pocinjete da gasite cigaretu nakon dva tri dima.......
    lek se prodaje po ceni od sezdesetak evrica....a u mnogim apotekama se prodaje i na table....na primer,ja sam potrosila oko tri table,sto je pola pakovanja...

    nema kriza,nema ludila......
    I mnogi moji prijatelji su prestali da puše uz pomoć Zibana, ali su isto tako i počeli nakon godinu, dve. Bolje nekog drugog ili sebe častiti nečim za te parice, a baciti ih odmah ako već imaš nameru ostaviti. Al' nekom je i sama činjenica što je neki novac dat za odvikavanje pomogla Keva od moje drugarice je prestala tako što je sela i smrvila između prstiju nekoliko boksića. Mi joj se smejali. Al' ne puši više odavno

    I u pravu je veverica. Ima tema na zdravlju i lepoti u kojoj se može pričati o pušenju - za i protiv - i anketa uz nju. Više ima nepušača Ovde čovek pita kako da ostavi duvan, pa mu valja pomoći, a ne ubeđivati da to i nije tako loše.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #53

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Ako ne uvlačiš onda je kao bolje ?
    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    naprotiv, nema razlike
    samo sto akzu da tim "fuckanjem" pre mosh' da navuces rak jezika i grla
    Napomenula sam to kao korak ka odvikavanja i svom iskustvu, nigdje nisam rekla da je bolje. Duvan nisam zapalila tri godine.

  9. #54

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Pa kao što neki ovde pomenuše jedan od saveta bi bio da stalno imate pored sebe nekoga ko će da vas opominje. Moja sestra i njen dečko jedno drugog lupaju po ruci kada pokušaju da se late kutije cigareta.
    Discovery is dangerous… but so is life. A man unwilling to take risk is doomed never to learn, never to grow, never to live.

  10. #55

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Za to stvarno treba čelična volja ... ufff sad sam se iznervirao! Idem da zapalim jednu ...

  11. #56

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Promeniti način razmišljanja i životne navike.
    U prvo vreme nema šenlučenja sa pušačima do beskonačnosti i ispijanje tone kafe - em nezdravo em gubljenje vremena
    Zameniti sedeljke šetnjama ali ništa radikalno, nego postepeno i umereno..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #57

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Ima 7 dana od kako ne pusim. Uzasno mi je tesko, ali sam pronasla nacin kako da to prebrodim. Na poslu ne smem unutra da pusim a napolju si izgledam kao klosar. Kad dodjem kuci spremim neku zdravu hranicu pa kad me uvati zelja za pljugom ja nazujem patikice i u trcanje. Kad se posle sat vremena trcanja vratim ne pada mi na pamet da zapalim cigaru, cak mi se i gadi.
    Nisam samo ostavila cigarete zbog svog zdravlja vec i zbog svog dragog. On nece da ostavi cigarete a ja pokusavam da mu budem inspiracija, naime, on jako kaslje a zna da popusi i 4-5 pakli dnevno
    Ima da prestane

  13. #58

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    A kako smanjiti duvan?
    Mislim da je to mozda i teze.

  14. #59

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat selenala kaže: Pogledaj poruku
    Cao,
    imam samo jedno pitanje : KAKO OSTAVITI DUVAN tj.
    KAKO NE PUSITI?!
    Zamolila bih vas da samnom podelite iskustva....
    Koliko ti pusis na dan? Ja mnogo.

  15. #60

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Pušila sam devet godina,a sad već ima devet godina kako to ne radim.Bitna je volja!!!!!!!Mnogo pomažu nikotinske žvake,razne grickalice kao što su:suncokret,bele semenke, zatim razne žvake i piskaranje(da bi ruke bile zauzete).Desi se i dan danas da poželim da pušim,ali se ne bih usudila.To se borim sama sa sobom.Nekad sanjam da pušim, i u snu sebe grdim kako nisam karakter,kako sam nula od čoveka kad ne mogu tako jednoj glupavoj stvari da se suprotstavim.Sretna se probudim i naravno:Hvala, ne gušim!

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  4. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50
  5. Kako ostaviti gazirane sokove
    Autor SUKURDOV u forumu Online savetnik
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.01.2009, 21:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •