Da li ste ikada udarili muškarca? - Strana 8
Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 141
  1. #106

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Fizička sila? Nisam ja ... ne, nisam nikada. Al' što umem da iznerviram, ijao... tu moram da poradim na suptilnosti.

  2. #107

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Dešavalo se.....sad sam na odvikavanju!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #108

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    I ko je sada ovde zlostavljan ?
    Samo se udarate
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #109

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Dosao sam do nekih istrazivanja da je veoma korisno da te zensko udari to je neki znak da hoce grubu igru,naravno sad ne treba joj prosipati mozak zbog toga(doduse slabiji deo vecine) nego baciti se na akciju u dvoje

  5. #110

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Dešavalo se.....sad sam na odvikavanju!

    Sada se mlati posteljina, ne?

    Ipak neka zamjena mora da bude
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #111

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Dosao sam do nekih istrazivanja da je veoma korisno da te zensko udari to je neki znak da hoce grubu igru,naravno sad ne treba joj prosipati mozak zbog toga(doduse slabiji deo vecine) nego baciti se na akciju u dvoje
    Veoma interesantan podatak i, uveren sam, od neprocenjive koristi za modernu seksologiju koja počiva na visoko rezolutnim naučnim opservacijama autentičnih poklonika najdubljih prostara ženskoga ida iritiranog nezgrapnim i sebičnim mačo nasrtajima kojima se sputava ego i potcenjuje super ego viših tipova ženki homo sapiensa, u uslovima okruženja promuskuitetnim mužijacima provincijskog i ruralnog tipa...
    Poruku je izmenio memento, 11.08.2008 u 17:18
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #112

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Dosao sam do nekih istrazivanja da je veoma korisno da te zensko udari to je neki znak da hoce grubu igru,naravno sad ne treba joj prosipati mozak zbog toga(doduse slabiji deo vecine) nego baciti se na akciju u dvoje
    ...hoces da kazes...da prvo prebijes njenog frajera,da bi te ona udarila,a ti onda zakljucis da ona voli i zeli "grubo"?...
    ...sine...jbt...tesko se snalazim u tvojim istrazivanjima...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #113

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Taman posla , vrlo sam miroljubivo orjentisana prema svima...

  9. #114

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    aham... ako se to racuna... kada sam imala 6 godina... 'umlatila' sam nekog decka (moje godiste, moje visine i bio je jak jer mi je i uzvratio udarac ali ipak sa ja bila jaca ) jer mi je unistio kasetu sa omiljenim pesmama... posle toga... nikada vise... bilo mi je zao sto sam mu povredila ego i ponos... ali to mu je bilo za nauk da ne dira tudje stvari bez pitanja... a pogotovo da ih ne unistava
    sada... ne verujem da bih digla ruku na nekog... jedino ako to zaista zasluzi...
    Citius, Altius, Fortius.

  10. #115

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...hoces da kazes...da prvo prebijes njenog frajera,da bi te ona udarila,a ti onda zakljucis da ona voli i zeli "grubo"?...
    ...sine...jbt...tesko se snalazim u tvojim istrazivanjima...
    Ma kakvo prebijanje frajera raznih to mi se nije desavalo ne zato sto imam drustvo gde smo svi ili bokseri ili tekvondisti nego zato sto to nije moj nacin da otimam nekome ribu pa cak ni da je muvam ili dajem signale ispred njega,to nikako.Devojke su razne lupaju ti samare iz ko zna kakvih razloga moze da bude i slucajno kako znam neke primere,ali u svakom slucaju ti samari budu pozitivni verovatno joj je zao sto nije samnom ili pak to sto hoce grubu igru.Ovo istazivanje nisam ja izmislio nego gledao na Diskaveriu

  11. #116

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ma kakvo prebijanje frajera raznih to mi se nije desavalo ne zato sto imam drustvo gde smo svi ili bokseri ili tekvondisti nego zato sto to nije moj nacin da otimam nekome ribu pa cak ni da je muvam ili dajem signale ispred njega,to nikako.Devojke su razne lupaju ti samare iz ko zna kakvih razloga moze da bude i slucajno kako znam neke primere,ali u svakom slucaju ti samari budu pozitivni verovatno joj je zao sto nije samnom ili pak to sto hoce grubu igru.Ovo istazivanje nisam ja izmislio nego gledao na Diskaveriu
    ...a naslov teme je?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #117

    07 Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    ...već sam negde spomenula...da ne bih...bolje mu je udariti na sujetu,ako je to zaista zaslužio

  13. #118

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ne, mada ima trenutaka kada bih to sa uživanjem odradila!

  14. #119

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    gazim pa mazim
    dreamhunter...

  15. #120

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Jesam, bas danas... Zagrcnuo mi se muz, pa sam ga izmlatila po ledjima. No, bila je to agresija sa plemenitom namerom...

Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •