Da li ste ikada udarili muškarca? - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 141
  1. #46

    02 Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    E ovo je pravo pitanje za mene, u osnovoj skoli sam se tukla sa decacima jer im je udario pubertet u glavu tako da sam stigla cak i do direktora, naravno izvukla sam se malo primirila ali i sada posle toliko godina jos cuci ona devojcica u meni, za svaki slucaj ako iskrsnu neki problemi.

  2. #47

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Nisam nikog udarila - uključujući i sopstvenu decu, jer smatram da su batine potpuno beskorisna pojava. Udariti muškarca...?! Čemu? Zašto? Ako ti nešto ne odgovara, okreneš se i odeš.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  3. #48

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Pa.....
    ovaaajj.....
    jesam bre!
    i to vetji broj komada
    u 3. osnovne dvojicu, poshto su me neshto zafrkavali na chasu, ja ih lepo pobacam na pod i prebijem, pred uchiteljicom koja ostala shokirana.... Posle rekla mojoj majci da se nije nadala da ja tako fina i mirna mogu neshto tako da uradim K'o Brus Li ( ok, trenirala sam karate...)

    u 4. osnovne ... moj brat se potukao sa neka dva brata ( jedan 82. drugi 84.) i ja pridjem da razvadim.... neki od njih dvojice me zakachi pa ih ja tako potabam da sam ih poizuvala ( bukvalno).
    Posle doshao njihov otac kod mog da trazi da se nadju cipele njegove dece i da se zali ( a moj otac hotje da pukne od smeha)

    od 5. do 8. samo jednom/dva puta, sa drugom iz klupe...


    u srednjoj su isto neke budale nashle da se sile pa sam bila prinudjena da nekog kretena istabam u gradu.... posle se zalio mom tadashnjem dechku....

    Shta tju kad su svi oni mislili da mogu da se sile na zensko, ne poshtujutji blagodeti treninga


    sigurno bilo josh neshto, ali se ne setjam....

    naravno, moj brat se ne rachuna u ovo...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  4. #49

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Jesam
    Istukla Sam Skolskog Druga U Gimnaziji Obavezno Sam Se Tukla I Sa Bracom

  5. #50

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    jesam... dobro u osnovnoj su me izludjivale napaljene pubertetlije...
    a bash sam se juche poshibala sa bivshim dechkom... mislim, ako je on u stanju da digne ruku na mene, zashto mu ne bi ja vratila istom merom, misli da ga se bojim zato shto sam slabija... ma ne boji se jovana ni boga ni djavola!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #51

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ne ,imam strah od muskaraca salim se.Ja ne udaram sa ruku nego sa reci ,to ne se zaboravlja nego se pamte za ceo zivot.

  7. #52

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Nisam nikad udarila muskarca, bar ne rukama (nogama), salim se...bilo je situacija kad sam pozelela da ofrljacim jednu samarcinu onako jednu socnu ali sam se smirila na vreme i shvatila da nema potrebe za scenom i histerijom...a verbalni udarci....mmmmmm...to da....to ume cicka....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #53

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    U jebote izgledami da sam ja zalutao ovde...hehehe cao cipkice

  9. #54

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    "Ladies" se ne tuku
    bar ne fizicki, a misli su nam slobodne....onda dame moje mozemo da se tucemo koliko god hocemo.
    Hvala bogu da mi zene umemo sa recima vise da pogodimo muskarce nego oni nas sa rukom....

  10. #55

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    to jeste... rechi definitivno vishe znaju da zabole, a u tome smo mi zene ipak nekako spretnije...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #56

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Jesam onako zenstveno ali je i zasluzio pravu samarcinu

    Bila sam jako mlada setala ja korzoom s mojim drugaricama pa obicno idu dobacivanja i tako to na cega i ne reagujes ali jedan ne samo da je dobacio, bio je uljudan, ali neznam sto mu je trebalo da me uhvati oko struka i privuce sebi. Onako iznenadjena nisam ni videla ko je ni kako izgleda zalepi mu samarcinu samo tako on me ispusti i kaze izvini ja se okreto i nastavim setnju.
    Toga cu se uvek secati a verovatno i on.
    Steta, posle vidoh bio je to divan mladic ali izabrao je pogresan nacin.
    Rekao je mojim drugaricama da mu se jako svidjam ali nesme da mi pridje.
    Pa ja ne ujedam ali brale ima granica sta se sme a sta ne.

    To je jedini put u zivotu da mi se tako nesto dogodilo. Inace recima o... pa to mi je specijalnost.
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  12. #57

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    jesam jednom, mislim da ga to nije mnogo bolelo nego je meni posle bilo krivo tako da to vise ne radim al zato kad kazem sve sto imam da mu kazem to ga mnogo vise boli
    prijatelji bivsi , prijatelji buduci, prijatelji bivsi.... pamti te me po pesmama mojim.....

  13. #58

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ucinila sam to samo jednom jer reci nisu pomagale a strpljenja nisam imala da uopste docekam efekat izrecenih reci. Bilo mi je lakse udariti ,iako sam udarac dobila nazad . ne kajem se al se i ne ponosim tim cinom. Ako do nekih ne dopiru reci,nekad je bolje udariti mada mozda ne znaju u tom trenutku zasto su udareni. Vazno je da posle toga "razbijaju" glavu danima ...

  14. #59

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Heart kaže: Pogledaj poruku
    Ucinila sam to samo jednom jer reci nisu pomagale a strpljenja nisam imala da uopste docekam efekat izrecenih reci. Bilo mi je lakse udariti ,iako sam udarac dobila nazad . ne kajem se al se i ne ponosim tim cinom. Ako do nekih ne dopiru reci,nekad je bolje udariti mada mozda ne znaju u tom trenutku zasto su udareni. Vazno je da posle toga "razbijaju" glavu danima ...


    Da li si ikada volela iskreno tog sto si ga udarila,da li je on voleo tebe? Da li ga sada mrzis, i zasto? Da li te jos mozda voli??

  15. #60

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat cupavi kaže: Pogledaj poruku
    Da li si ikada volela iskreno tog sto si ga udarila,da li je on voleo tebe? Da li ga sada mrzis, i zasto? Da li te jos mozda voli??
    volela sam ,zelela...davala... a mislim da me nikad nije voleo,samo je mislio da voli... vreme pokaze sve prave stvari u zivotu. ako nam je stalo... ne mrzim ga jer ja ne umem da mrzim i ne zelim to da ikad naucim. znam jedno - samoca mi prija i zelim da tako ostane i dusa mi je prazna toliko da vise nema mesta nizakog.

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •