Da li ste ikada udarili muškarca? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 141
  1. #16

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Sa mladjim bratom sam se do pre dve-tri godine najstrasnije fajtala. Kad smo bili mali- sve do njegovog 7-8 razreda osnovne lomila sam ga kao dnevni eksesajz , a onda je od "mrvice" nastala planina.. na koj sam ja takodje onako furijasta naletala s' vremena na vrijeme, a on samo ispruzi ruku i "zakoci" me kao na crtacu! Ja se batrgam svim silama da ga dohvatim, vristim, pistim, penim, a on se smeje ! E tad pop**dim pa do'vatim prvo sto mi dodje pod ruku i naravno dok sok traje... i zakljucam sobu do uvece

    Decka? Pa jednom sam sasula casu vode u lice i to pred bar 30 ljudi- rekao mi covjek: "Gledaj mi u oci ili u pepeljaru" i uzeo u tom trenu moj mobic na kontrolu . Ne bih se usudila da to uradim da mi ostro oko nije u'vatilo oba brata u blizini "Ko na mene krene..."

  2. #17

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Secam se da sam u sedmom razredu osnovne skole Borisu udarila samar zato sto je svoje cipele stavio na MOJE mesto... Hahaha.... E, posle mnogo godina sam shvatila da ih mnogo vise boli kad ostanes hladnokrvan... pricas tiho i nosis psa sa sobom...

  3. #18

    11 Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?


    kad zasluze, pogotovo oni smaraci

  4. #19

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Nažalost, jesam...

    U afektu, naravno, kada sam se osećala toliko bespomoćno i izvređano, da, nemam pojma kako, ruka mi je sama poletela i zalepila sam mu takvu šamarčinu, da je na tren izgubio ravnotežu (faktor iznenađenja) ali je i momentalno prestao sa uvredama i optužbama...

    Nikada više to ne bih uradila...dobro sam prošla jer nije stigao da reaguje (i primeni taktiku koju je preporučio Phoenix)

  5. #20

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat zlocazlockasta kaže:
    Sa mladjim bratom sam se do pre dve-tri godine najstrasnije fajtala. Kad smo bili mali- sve do njegovog 7-8 razreda osnovne lomila sam ga kao dnevni eksesajz , a onda je od "mrvice" nastala planina.. na koj sam ja takodje onako furijasta naletala s' vremena na vrijeme, a on samo ispruzi ruku i "zakoci" me kao na crtacu! Ja se batrgam svim silama da ga dohvatim, vristim, pistim, penim, a on se smeje ! E tad pop**dim pa do'vatim prvo sto mi dodje pod ruku i naravno dok sok traje... i zakljucam sobu do uvece
    Uh, sto mi ovo zvuci poznato
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #21

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Jesam. Brata od tetke.I, kad bih vratila film unazad, uradila bih isto.

    Elem, dovezli se mi, provincijalci, u velegrad. Brat navalio da mu teča ustupi mesto za volanom u vožnji kroz Beograd. Ja negodovala, tetka odćutala, a teča popustio. Seo balavander za upravljač( položio pre par meseci), dao gas i posle nekoliko stotina metara dobio napad panike-počeo da vrišti i pustio volan.
    U deliću sekunde sam uspela da isti zgrabim, a onda smo se nekako zaustavili. I, umesto da je manji od makovog zrna, kreće da psuje i svaljuje krivicu na "hebenu krntiju", teču, zlu sudbu...Okrećem se prema njemu kamene face, zavarujem mu šamarčinu od koje je zanemeo i cedim kroz zube:"Izlazi iz auta".
    The rest is history.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  7. #22

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    U osnovnoj školi sam imala lika u razredu koji je blago rečeno bio đubre od čoveka. Redovno smo se tabali. I znate šta? Uvek bi on pobegao , ne zato što sam ja bila jača, već zato što je definitivno možda imao svoja 3 navijača dok je uz mene bila ne samo moja generacija, već svi đaci koji bi prisustvovali najavljenoj "mari posle škole".
    Pored ovog lika često sam se tukla sa svojim najboljim drugom u osnovnoj. To je bilo slatko.
    Od neke 15 godine i nisam se tabala, bar ne sa suprotnim polom. Da, sećam se da sam jednom ošamarila momka, možda negde na početku (čitaj u prvim godinama) veze. Toliko me je provocirao da sam mu rekla da ako kaže još jednom da će dobiti šamar. I dobio je, mada to stvarno nije očekivao od mene. Posle mi je bilo krivo, ne zato što sam udarila, već zato što sam bila preslaba da ga iskuliram i iznađem na neki drugi način da mu uzvratim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #23

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ja sam jednom opalila samar mom bivsem decku, 2 godine nije znao ni da mi se javi kad me je sreona ulici i na jednoj zurci bio je pijan pa je poceo da me proziva nesto,bila sam extra besna zbog toha, kad sam ga odalamila kukuuu...

  9. #24

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Sa bratom sam se redovno fajtala kad smo bili mladji.
    U petom osnovne skupljali smo mirisljave slicice i menjali se. Kada sam pocela da brojim koliko ih imam, doticni decak je stao pored mene i poceo da broji naglas, meni na uvo, ali ne poredu nego onako da me zbuni. TRI puta sam rekla da se skloni i da prestane ali on je bio uporan. Popio je samarcinu samo tako

    U drugom srednje sam udarila decka jer je konstantno radio nesto sto me najvise na svetu nervira iako sam ga vise puta opomenula. Kada me je doveo do ludila u afektu sam ga udarila po ruci. Posle mi je bilo zao, nisam ga trebala udariti, ali u afektu bih tako svaki put reagovala
    Evo, promenila sam potpis

  10. #25

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Nisam, ali sam jednom momku tako pozelela da opalim samar zbog socijalne price koju mi je uvaljivao... Ipak sam precutala i otisla...

  11. #26

    Da li ste ikada udarili muškarca?

    ja mog ne tucem...za druge ne znam...ja po mome samo malo skacem i cupam mu kosu...to me opusta
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #27

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ja sam uvek za to da se sve reši razumno i civilizovano, ali kada bi mi žena udarila šamar, siguran sam da joj ne bih vratio. Oborio bih je na zemlju, klekao bih joj na grudi, i zakucav'o je u glavu do 23.45
    U cjenu pića uračunat prijevoz do groblja.

  13. #28

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Hm pa tukla sam se sve do prvog srednje...
    a zadnji udarac je bio decku u kaficu u koji izlazim...
    Decko je shvatio da pored toga sto mi muva prijateljicu moze i bezbedno da izbliza razgleda moj dekolte sto je rezultiralo momentalnom samarcinom na sta je on zbunjeno upitao ''A zasto?''
    Posledica svega je da se on vise nikada nije pojavio na tom mestu a ja sam nastavila da uzivam u dobroj muzici i jednom mentolu manje u okruzenju

  14. #29

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Master_Yoda kaže:
    Ja sam uvek za to da se sve reši razumno i civilizovano, ali kada bi mi žena udarila šamar, siguran sam da joj ne bih vratio. Oborio bih je na zemlju, klekao bih joj na grudi, i zakucav'o je u glavu do 23.45

    Ajoooj, umrijecu od smijeha!!!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  15. #30

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat Lillith kaže:
    a zadnji udarac je bio decku u kaficu u koji izlazim...
    Decko izbliza razgleda moj dekolte sto je rezultiralo momentalnom samarcinom na sta je on zbunjeno upitao ''A zasto?''
    Stvarno, a zašto?

    Eto kako se provede dečko koji joj udeli kompliment..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •