Da li ste ikada udarili muškarca? - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 141
  1. #31

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Sansi zloco lepo napisah da se muvao sa drugaricom i plus samo retki smeju da se priblize i ocene kvalitet ostali''prste k sebi'' istina ovaj je pokusao nosom
    u savkom slucaju zasluzio je samar

  2. #32

    Da li ste ikada udarili muškarca?

    Udarila nisam, ali sam jednom zamalo izbila oko sa šrafcigerom!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #33

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    nisam ,sitni fizicki kontakti s bracom se ne racunaju

    Mislim da to ipak ne bih mogla,jer ima mnogo lepsih i laksih nacina da se nesto resi.Ipak - nikad ne reci nikad
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #34

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    -BITI- ILI -NE BITI-................MA BITI BRE!!! UBITI OD BATINA TO SVE!!!!!

  5. #35

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Tema jeste "ratoborna", ali nema smisla vikati među prijateljima i ljudima dobre volje...
    Molim sve nove članove da pročitaju Pravilnik.
    Hvala!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #36

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Daleko bilo. Jos uvek mi niko nije uradio nista toliko strasno da bih ga udarila. A i ja sam jedna miroljubiva osoba.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  7. #37

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat playgirl_ns_89 kaže: Pogledaj poruku
    -BITI- ILI -NE BITI-................MA BITI BRE!!! UBITI OD BATINA TO SVE!!!!!
    hehe dobra ti je ova
    jednom sam na klupici videla svog decka kako se zvalavi sa nekom tamo...i samo sam mu prisla,odmakla ga od nje,lupila mu sljagu,okrenula se i otisla...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  8. #38

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Odakle da pocnem?
    *U osnovnoj skoli mi jedan klipan zapalio kosu.
    I pobegao. Medjutim sreli smo se na stepenistu, ja sam silazila, on se penjao, pa je leteci i on silazio...
    Mislim, ide po skoli i nosi sprej i upaljac i ni manje ni vise nego improvizovanim brenerom meni po kosi. Posle mi bilo zao sto sam ga zveknula.

    *Napao me manijak u sred bela dana!
    Prvo sam ga sutnula tamo gde najvise boli, a onda pocela da se derem po ulici, pa je pobegao.

    *Komsija dolazi s pecanja i ja mu trcim u susret i vicem :"jesi upecao nestooo?!"
    Na ovo ooo zbog prebrzog trcanja i lose procene rastojanja, meni je vrh pecaljke rasparao nepce i krajnike. Refleksno sam zbog bola, zafrljacila reket za stoni tenis prema njemu i razbila mu glavu.

    *Muzu sam slucajno razbila arkadu lego kockicom.

    *Bratu takodje, samo klompom.

    Nekako im najcesce strada glava.

    Eto, bila sam malo divlja kad sam bila mladja.
    Sad ne volim nasilje i ne volim fizicke obracune.
    "Udaram" recima, samo u slucaju provokacije i to onako na fin nacin.
    A to zaboli nekad vise nego deset samara.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #39

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    baba jebote ti pravi razbijac
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #40

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    *Komsija dolazi s pecanja i ja mu trcim u susret i vicem :"jesi upecao nestooo?!"
    Na ovo ooo zbog prebrzog trcanja i lose procene rastojanja, meni je vrh pecaljke rasparao nepce i krajnike. Refleksno sam zbog bola, zafrljacila reket za stoni tenis prema njemu i razbila mu glavu.
    Jebote, baba, ovo nije smešno uopšte, ali ja sad umalo ne padoh sa stolice sorry
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Ma samo padaj Sqwojka, padam i ja svaki put kad prepricavam!
    Cuj je l' upec'o nesto?
    Upeca covek mene Bog te mazo!

    *I moram da dodam...ne znam da li se racuna kad nekom, ovaj muskom, koji spava pored tebe, slucajno, u snu, laktom razbijes nos...
    Iju, jadan moj muz! Dobro je ostao ziv pored mene!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #42

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    pa kad sam bila mladja .Posto sam bila jedina devojcica u komsiluku igrala sam se sa decacima i oni su me stalno cuskali,gurkali i udarali ,posto sam im samo smetala.Kad je videla moja mama situaciju i objasnila mi da se nedam tuci ,ali da prva ne zapocnem tucu. Ja jedva docekala pa sledeci put pokazala zube i bilo je rvanja i tuce , nisam se dala tuci.
    Tukla sam se i sa bratom i to ljudski,bila sam pravi razbojnik.
    Na fakultetu sam jednog momka osamarila,samo sam mu vratila istom merom, secam se da je ostao zapanjen,nije ocekivao povratni udarac.
    Sad smatram da je bolje resiti sve recima i da ponekad reci vise bole nego udarac.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  13. #43

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Pa nisam neki tabadžija...ali jesam se ko luda mlatila sa bratom kad smo bili mali...
    I sad jedino po nekad slučajno zakačim dragog...po oku...glavi... ali nije još ni jednom zajaukao

  14. #44

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Pa jesam,jednom mi jedan momak sprecio put..pa sam ga sutnula ..bas izmedju noge..
    No me toques

  15. #45

    Odgovor: Da li ste ikada udarili muškarca?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    *Muzu sam slucajno razbila arkadu lego kockicom.
    joj, bas sam se nasmejala, iako su ovo u principu "tuzne" price! ali, ovo mi stvarno nije jasno kako si uspela da izvedes - razbiti arakadu lego kockicom??

    ja nesto i nisam vicna udaranju, ukoliko se na racuna tuca sa bratom dok smo bili mladji - to je bio svakodnevni rat! parola mi je bila "izgubila sve sam bitke al' jos vodim rat"! naime, obicno sam ja izvlacila deblji kraj u nasim medjusobnim obracunima ali nisam odustajala, uvek sam se nadala da ce se situacija obrnuti! sta ces, bas sam volela glavom kroz zid...

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:30
  2. Kako prepoznati oženjenog muškarca?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:40
  3. Kako hipnotisati muškarca?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2012, 22:43
  4. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •