Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
Nikog ne izuzimam od krivice...trojka se dogovorila uostalom pre neki dan,a zato i krivim ovoliko ostrašćenosti na političkim temama i ovde,k'o da možemo mi promeniti i k'o da znamo nešto... samo dolivamo ulje na vatru i širimo politikanstvo i ovde gde mu mesto nije...
Pa dobro bwe kolega kad god se razgovara uvek je neko ostrašćen, a to po pravilu procenjuju objektivni posmatrači koji su sami sebe proglasili objektivnima. Forumi zato i služe, za diskusiju i razmenu iskustava, a nađe se i poneko da je usmerava. Nekom je muka od politike, nekom od premeravanja penisa, nekom od želja i čestitki, nekom od novinskih članaka... svako ima nešto za šta misli da mu ovde mesto nije. A sve je to naša svakodnevica i ne možemo svi razmišljati isto. Ne bi ni bilo zanimljivo. Ne mislim da se doliva ulje na vatru time što se o nečemu diskutuje ili iznosi pogled na stvari bez obzira što je svako od nas možda mali da nešto promeni ili učini. Pogotovo ne mislim da je sve politikanstvo. Neki se povedu emocijama pa napišu šta napišu, neko ćuti pa sakuplja informacije da bi bio pametniji u društvu pa se ne izjašnjava odmah, neko je ostao bez teksta, neko bi nešto da kaže tek eto da kaže, nekog je blam da se javlja, nekog baš briga... a vesti i događaje ne možeš obići. Sa tim živimo.