Sta ne volite na forumu? - Strana 11
Strana 11 od 39 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 571
  1. #151

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?


    ove što ne vole štošta i samo kukaju...te im se ne sviđa ovo,te im ne paše ono,te im krava stala na rep...pa ih ne razumu,pa im voda hladna...koga briga?

  2. #152

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim ove članice-domaćice kojima je jedini cilj da požele jedne drugima dobro jutro, dan i laku noć...pa počnu da nedostaju jedne drugima kad se to ne desi par dana...ne volim ljude koji su stalno u navodnom ružičastom raspoloženju i non-stop im sija sunce...lažu prvo sebe, a onda druge...ne daj Bože da im napomeneš kako smo svi prolazni, to je previše morbidno za njihove nejake stomačiće...


    ...piH...

  3. #153

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Pogledala sam ko ima koliko odgovora na ovoj temi...neko po 19... neko i manje..ovo je moj drugi post ovde dakle...

    Ne volim neiživljene isfrustrirane umišljene "frajere",koji forum koriste za iživljavanje i mentalnu mastrubaciju,pritom spamuju svaku drugu temu,svojim "mudrostima",za koje imaju sve manje publike.
    Konstantne prozivke drugih članova,kako bi dotični bio centar bilo čije pažnje...izaziva mi mučninu,blago rečeno...osim toga dosadni su.

    Ne volim što mi se sve manje dolazi zahvaljujući pomenutim pojavama.

  4. #154

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    glasam za upiranje prstom i imenovanje


    a ostalo sve ne volim....

  5. #155

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ja mislim da je ovo moj 20-i post ... al' moja je tema, može mi se...


    ...ne volim grupice - jednadrugojdavačiCereputacija.

  6. #156

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja mislim da je ovo moj 20-i post ... al' moja je tema, može mi se...
    Nije loše gunđanje i talasanje, al' ja ne volim kad preteraš. I kad izigravaš skretničara i Salvadora svuda, a može to ponekad i diskretnije da se prijavi... jer ne primećuješ samo ti, dešava se svakodnevno. E ja biK ti onda počup'o pirsing

    E kad se neko potrudi da bude bezobLazan, pa je još i uporan, onda sam i ja za upiranje kao sad npr
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #157

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nije loše gunđanje i talasanje, al' ja ne volim kad preteraš. I kad izigravaš skretničara i Salvadora svuda, a može to ponekad i diskretnije da se prijavi... jer ne primećuješ samo ti, dešava se svakodnevno. E ja biK ti onda počup'o pirsing

    E kad se neko potrudi da bude bezobLazan, pa je još i uporan, onda sam i ja za upiranje kao sad npr
    ...noUbadI lAvZ mI...

  8. #158

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku

    ove što ne vole štošta i samo kukaju...te im se ne sviđa ovo,te im ne paše ono,te im krava stala na rep...pa ih ne razumu,pa im voda hladna...koga briga?


    Carska opaska

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    glasam za upiranje prstom i imenovanje


    a ostalo sve ne volim....
    Umirem već 5 minuta od smeha . Mis'im..kakav je to forum bez "kontraša" ?

  9. #159

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    : Mis'im..kakav je to forum bez "kontraša" ?
    Nije fora u kontrašima to je ok,nego u meri i načinu,mnogi od njih bi mogli svoj šlif(koji je ok),da iskoriste malo mudrije.

  10. #160

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ima nekoliko stvari koje mi smetaju, ali bih posebno izdvojio jednu:

    nespremnost da se razmislja. Mislim, razumem ja da se ljudi ovako opustaju, razumem zezanje, ali ne mogu da razumem da im nikad (ili skoro nikad) ne padne na pamet da zavire u sebe i pokusaju to da pretoce kao odgovor na temu...ovako, imam utisak da je nekima cilj da im se sto vise ljudi upise u profil, ili da imaju sto vise besmislenih postova, sto je sasvim legitimno, ali pitam se...chemu?
    Odlican tekst si napisao Lovcu

    Postoji mnogo ljudi koji jednostavno nemaju zivot pa je forum idealno resenje za sticanje virtualnih prijatelja ili nekada i stvarnih jer prijatelja ili devojku/momka mogu naci upravo ovde zato sto kao sto rekoh sve to nemaju u pravom zivotu.

    Postoje i oni koji su ovde da bi se zezali i iz zabave da popune slobodno vreme ili iz raznoraznih razloga ali je tuzno kada vidim da je neko ovde po ceo dan i kada god se ulogujem on je tu ima par takvih osoba da ih ne imenujem ali to ne razumem da su bukvalno ceo dan ovde i zapitam se imaju li oni zivot ili im je ovaj forum zamena za to ?

    Eto to ne valja na forumu sto je nekim ljudima on sve u zivotu.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 15.04.2009 u 16:28 Razlog: ispustio sam slovce :-)

  11. #161

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Mrzim reputacije bez potpisa bile one negativne ili pozitivne.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #162

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim to što nitko ne ode i ne pogleda kojih još tema ima na forumu nego se baziraju samo na one teme koje su aktualne i novijeg datuma
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #163

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Sve vas ne volem .

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #164

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Nije samo na forumu, nego uopste ne volim, ali ovde kao da je to zastupljenije.. elem, strasno volim forumasenje i pisanu rec, volim kad procitam svoje i tudje misli koje vredi procitati.. a onda plejada odgovora:
    "Da"
    "Ne"
    "Mozda"
    "Verovatno" i ostale imenice, zamenice, glagoli i vrste reci..
    Tema glasi "Imate li prijatelja na forumu" a odgovor: "Imam, ali necu da kazem." - Pa onda nemoj ni pisati na toj temi. Ili je fora da onaj koji treba da se prepozna to procita e pa, imamo temu "Nekome ko ce razumeti" pa neka se pise tamo u siframa.
    Nervira me sto prosto-prosirena recenica postaje topla voda.
    Nervira me svakodnevno spamovanje tema, oni koji ne znaju da skrpe tri recenice da lici na post. Na gramatiku sam prestala da se obazirem.
    Ne volim sto se jako malo ljudi trudi da podstakne neku konverzaciju na temama koje nisu samo puka zajebancija, a forum guse postovi koji sve vise i vise nemaju smisla, koliko god ovo bio forum za razonodu.
    Ne volim lepljenje slika na svakoj mogucoj temi

    A ono sto taaako ne volim je napusavanje. Ako ne znas lepo i argumentovano nesto da kazes, nemoj ni reci. Diskusija postoji da bismo je vodili u nekom pristojnom pravcu, a ne da se posle par prepiski sa argumentima predje na pljuvanje. Kad ne znas sta da na dobar post koji tvoje podriva napises, srocis "Picko, jajaro, jebem li ti familiju, popusi mi stojka, crkni" i tako dalje..

    E tako ja sam se ispucala na neko vreme
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #165

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    kad neko kenja i prosipa kako je finI a u stvari je on taj koji nejvisa s...nja!!!!
    foliranti, umisljeno fini, kao pametni, a stoka najveca.... uobrazeni...
    jednom rijecju

    jadovi

Strana 11 od 39 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •