Sta ne volite na forumu? - Strana 28
Strana 28 od 39 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 571
  1. #406

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim one koji mu ne daju ništa, koji potroše hiljadu reči a ništa nisu rekli.

    Baš ih ne volim.

  2. #407

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ima nekoliko stvari koje mi smetaju, ali bih posebno izdvojio jednu:

    nespremnost da se razmislja. Mislim, razumem ja da se ljudi ovako opustaju, razumem zezanje, ali ne mogu da razumem da im nikad (ili skoro nikad) ne padne na pamet da zavire u sebe i pokusaju to da pretoce kao odgovor na temu...ovako, imam utisak da je nekima cilj da im se sto vise ljudi upise u profil, ili da imaju sto vise besmislenih postova, sto je sasvim legitimno, ali pitam se...chemu?
    Mozda zato prijatelju,sto nisu svi rodjeni kao dr nauka sa visoko izrazenim intelektualnim,jezickim, duhovnim sposobnostima s blagoslovenim darom da to pjesnicki ili literarno prenesu na papir,bilo obicni,beli ili ovaj elektronski...
    Neka svako pise o onome sto je njemu interesantno i nacinom njemu dostupnim,odnosno u skladu s njegovim, dali obrazovanjem,dali odredjenim sposobnostima...
    Mislim da je sasvim suvisno bilo sta osudjivati ili jos sladje,davati neprimerene "etikete",medjutim odavno mi je jasno,da cak ni "visina obrazovanja" ne podrazumeva proporcionalno i stepen njegove licne kulture ponasanja...
    Moj licni savet tebi je,zivi,tj.pisi i pusti druge da zive,tj.pisu.....
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  3. #408

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Kada neki ljudi poslije samo par postova znaju šta ne vole na forumu.
    Na stranu to, lijepo bi bilo da napišu šta ne vole, a ne da se dokače nekog od članova, kojeg, svakako ne poznaju, ali imaju potrebu da mu se suprotstave, bilo gdje, a ne direktno.

    Ne volim što ljudi ne umiju da podnesu negativne repute, ili šta već.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #409

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim kolektivno zapadanje u apatiju ..... ako sam se ja ubedacila - volim da vidim one koji su raspolozeni, vrcavi....inspirisani....

    ps. ni ja ne volim sto upadam u "onu" zamku - ne zavirim na onu temu, gde je pisao neki od chlanova za koje sam navikla da su "bezlichni" ..... tek kasnije vidim da se tu upisao neki od onih koje "pratim"

  5. #410

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ma...već su neki pomenuli da ima "grobara" (da izvinu Partizanovci....sin mi je isto ).
    Tako zovem one koji "zatrpaju" mnogo tema...štancovanim postovima...i time ukopaju ono malo bisera koji povuku većinu nas da nešto napišemo.
    Doduše...ima sve svoje oscilacije...ali svi znamo da je , nekada, dovoljno jedna mala "provokacija" pa da forum živne...i bude zanimljiviji .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #411

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Kada jedan clan "ne mirisi" drugog clana foruma (to je ok, tako je ljudski )...ali....
    Ali...kada svakom ko odbrusi, spusti (ili kako se vec zove to) clanu kojeg ne voli da se da reputacija samo iz tog razloga je...malo detinjasto
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #412

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Kad se upalim nešto da postavim ,... što je neko već postavio .

    Onda dodje Zrnava i , pa mi da.


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  8. #413

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim bilo kakvu vrstu prenemaganja.
    Ne volim da citam one koji uvek imaju nesto najpametnije da kazu i po pravilu su uvek iznad svih.

    Ne volim ni one koji mesecima ne napisu jedan pametan post, ali zato kad dobiju inspiraciju da napisu koje slovce, uvek se svodi na neko blacenje i filozofiranje.

    Ne volim isfrustrirane osobe, koje su u realu verovatno manje od makovog zrna,
    a ovde pamet prosipaju.

    Ne svidja ti se nesto?
    Ne cita ti se?
    Ne postoji laksi nacin, nego da preskocis temu ili clana, koji je uzrok tome

  9. #414

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim neozbiljnost...msm uredu je da se ti zezash...al' ne to da radish kad neko neshto ozbiljno hotje da pokazhe,napishe...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #415

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ono što i van njega. Licemerstvo. Gaženje preko leševa da bi se došlo do ostvarenja ličnih ambicija i niskih pobuda.

    Homo homini lupus est

  11. #416

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Duple nickove.E zbog toga odmah pobegnem.
    Mnogi govore,ma sta te briga kucaj.ALi ne vredi kad imam osecaj da me neko pravi budalom.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  12. #417

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim što ne vidim neke nickove koji su mi mnogo značili...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #418

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ne volim što ne vidim neke nickove koji su mi mnogo značili...
    A tek što Nepisanje ne volim

    Ne volim što neki samo dodju da pogledaju a ne ostave traga, onda dodju drugi pa kažu...više nema omiljenih likova...i tako u krug

    A kada bi svako ostavio makar po par slova...

  14. #419

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    moj komentar nema veze sa ovim forumom,nego generalno
    sto sam iskusila na rodjenoj kozi...
    dupelisce.cankolisce,ulizice,poltrone,licemerne... to bi se mogle podvesti pod jednu kategoriju al' mi bas ovo nabrajanje oslikava karaktere..
    dvojne arsine
    grupasenje ,,al' najgore vrste ...
    bahatost ...koja se granici sa gluposcu
    pa kao i u Rl...nista novo i nista sto vec ne postoji..
    Tako da sve gore navedeno jos nisam iskusila na ovom forumu...ali nikad ne reci nikad...Doduse i strasno pazim sta i gde pisem,,jer koga zmija ujede i gustera se plasi...I na najmanji nagovestaj samo cu da nestanem u vidu lastinog repa...sukoba i problema mi je dovoljno i u RL...nisam ovde da istresam frustracije niti da tudje trpim....

  15. #420

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    ..Doduse i strasno pazim sta i gde pisem,,jer koga zmija ujede i gustera se plasi...I na najmanji nagovestaj samo cu da nestanem u vidu lastinog repa...sukoba i problema mi je dovoljno i u RL...nisam ovde da istresam frustracije niti da tudje trpim....
    Izvini, moze misljenje iz licnog iskustva?

    Mozes da nestanes, da se sklonis (i klonis)......ali uvek ce biti nekog ko ce "da ti se nadje", cisto da te podseti da si negde ostavila nekog traga - kakvog god ...



    OT. Ne volim ljude koji zive SAMO virtuelni svet...

Strana 28 od 39 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 08:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 12:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 09:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 17:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •