Sta ne volite na forumu? - Strana 15
Strana 15 od 39 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 571
  1. #211

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ajde ovako..da probam po redu da reterniram:
    - Niko me nije iznervirao reputacijama (hvala bogu, kratko sam ovde) a ne bih pisao da nisam imao nameru da se obratim administraciji. Šta je njihov cilj ? Čemu služe a usput i ne rade ? Ukoliko želim da iskoristim tu mogućnost a dobijem poruku da je to neizvodljivo...onda ću odustati od toga da je dajem bilo kome. Ukoliko je ne želim koristiti zapanjiće me nivo reputacija nekoga kome je nikada ne bih dao.
    - Grešiš...jer sem tih dvoje navedenih smetaju svakome ko shvata da nemaju nikakvu pozitivnu svrhu već će pre poslužiti za zloupotrebe, za sujete i za neku šašavu jurnjavu. Dakle, skoro nikakvih pozitivnih dobitaka, a mnogo šansi za unošenje loših postupaka pod plaštom.
    - Ne ja nisam od onih koji ih shvataju ozbiljno već onaj koji ukazuje da admninistracija ne shvata da je bacila kosku koja može izroditi nevolje. DakleM onaj koji ne potcenjuje ljudske sujete.
    - Od igračke, plačke . Ja na takvim temama nikada neću učestvovati jer tu javno dolazi do izražaja diskriminacija (neću moći da navedem sve one čije pisanje cenim, a nenavedeni će pomisliti da ih ne cenim).
    - Nisam ni mislio da ćeš moći samo meni da skineš to podešavanje (predugo sam bio moderator i administrator da ne bih znao kako se podešavaju profili grupa), već pre kao apel da razmislite o ukidanju ocenjivanja. Btw...ne bih ni cenio da si mi prostirala crveni tepih, toliko si barem mogla zaključiti o meni .
    - Usput...i preskačem ih. Sam sam uspeo da ih dam jedno 7-8 (možda i manje) za više od mesec dana aktivnog učešća ovde. Prestao sam sa time iz razloga koje je zrNce već navela (da MORAM da ih dam nekome drugom da bih mogao onome kome želim).
    Kolege sam zamolio da ih ne daju jer meni ništa ne znače, a time što sam ih ne dodeljujem više nikome ili ne odgovorim porukom neko će pomisliti da sam nezahvalan ili uobražen (što, ipak nisu moje osobine).
    Btw...ja izneh svoj ličan stav. Hvala Skvo na reagovanju (to mi se ovde na ovom forumu sviđa...uvek ima neko ko kao nadležan da odgovor) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #212

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Dakle ja sad uopšte ne kapiram u čemu je onda problem? Ako ti ne smetaju i ne trebaju, kakve veze ima što postoje? Vrlo je moguće da ja grešim, ali ne znam zašto si ti toliko siguran da ovde nema OVOLIKO ljudi kojima su upravo te reputacije simpatične i koji ih koriste da bi nekom pokazali kako se sa nečim slažu ili ne slažu, ja ih zato koristim najčešće. One nikako ne govore ko koliko vredi. Svako ima svoje mišljenje o reputacijama, prihvatio ih ili ne, svako ima svoje mišljenje o određenim temama, nekim ljudima su simpatične pa na njima učestvuju, nekima nisu pa na njima nemaju nijedan post, sve je to stvar izbora i ne vidim zašto bi neko zastupao većinu, svako može da ima svoje malo igralište ovde i da se zabavlja gde mu je zabavno.

    To što ti nećeš da ih koristiš, što ćeš da se snalaziš pa da javljaš pp-om kome stigneš šta misliš i što ne vidiš smisao, sasvim je u redu, ali tvoj je problem i izbor.

    Evo ja sam recimo za ovaj moj post iznad dobila crveni reput i to naravno nije jedini koji sam dobila otkad sam na ovom forumu, fala Bogu, inače bih se zapitala šta sa mnom nije u redu ali nemam potrebu da slikam svoje reputacije, ni crvene ni zelene i da ih kačim i pričam o njima, isto me zabavljaju i jedne i druge. E sad, ima ljudi koji imaju problem sa egom, sujetom i kojima one opet "nisu tako bitne" ali ne propuštaju da ih pomenu svako malo Meni je recimo to baš smešno

    Sa druge strane, slažem se da je to koska za članove, nisu porodično vezani i forum nije neki savez istomišljenika gde mora da se gaji koherencija... to ti isto k'o u Velikom Bratu, kad im ne bi davali nekakve zadatke i koske, svi bi mogli večito da glume nešto što nisu i emisija bi bila dosadnija nego što i je ustvari Teme sa hvaljenjem drugih članova... jes da malo manjkaju smislom, ali opet, ljudi vole da daju do znanja drugim ljudima da im nešto znači.

    Zahvaljujem Sivi na konstruktivnoj kritici, razmisliću o tvojim predlozima i zapažanjima i staviti ih u najvišu fioku... koju nikad ne otvaram

    Sorry, ja se volim našalit' olvejz.

    Ajpatako još jedared
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #213

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ja sam za reputacije. Pre svega zato što su prečica za utiske, jer jednostavno ponekad imaš potrebu da nekog pohvališ ili ga pokudiš odmah, ali i upravo zato što se na taj način izbegavaju oni stupidni komentari kojih ima svuda po netu, tipa: potpisujem, slažem se, ote mi reč iz usta i sl.
    Mislim da je nesuvislo očekivati od administratora da nam poleče ili zaleče sujetu ili strast da imamo sve najveće i najduže. Da nema reputacija, ta vrsta "ponosa" probila bi kroz kakvu drugu rupu. Ovako je kanalisana, pa se svi glade ili gade, svako prema svojim potrebama i ushitu, a i apstinencija je moguća. I ja sam se u početku postavljala kao iskušenica, a sad volim i da primam, a i da ih delim šakom. Suzdržavam se da ih delim i kapom, selektivna sam.
    Vrag odneo šnalu...

  4. #214

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    slazem se zrncem, Aikom i maksimilijanom!
    ocu da pokupim svaki reput, bwe!

    I ne volim kad brane Urosa!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #215

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Na forumu ne volim sve što ne vole mladi!

    Mislim da je forum u principu dobro koncipiran. Možda bi trebalo, po mom mišljenju, ukinuti brojanje (ako je to tehnički moguće, naravno) postove na nekim temama (Poklanjam ti lyrics... i sličnim kopi pejst umotvornama).

    Što se tiče reputacija (nevezano za moj lični odnos prema njima) i pored određenih negativnih osobina koje imaju, verujem da su dobar atribut i sredstvo kanalisanja energije forumaša...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #216

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Jednoumlje u principu...

  7. #217

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    auuuuuuuuuu shta napravi ja....ko me je vukao za jezik.....nikada se necesh nauchiti pameti mali veseljache.....


    nego...tela sam da izJavim za dnevnik da ja ustvari volim te reputaciJe...i drazze mi je da ih dam nego da ih primim....i volim da kazzem ljudima shta su izazvali u meni tim tekstom....i ne zzelim da dajem chlanovima koJi pishu shta su radili pre i posle i shta misle ispod iznad samo da bi mi uzvratili ili da bi bila dobra sa njima....i volim kad dobiJem i crveni....kao shto mi je neko dao bash za ovu temu za onaj moj preDhodni post....ne moraJu ni da se potpishu.....jebe mi se da li se neko slazze samnom ili ne....jebe mi se generalno....


    ae bre pali te

  8. #218

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Jednoumlje u principu...
    o mudri chowjeche...a ja ne wolim twoje bezwezno eksponiranje,ne wolim twoje 'prazne' postowe...ni twoje ponashanje

  9. #219

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ja baš ne volEm one koji stalno pokušavaju da dokažu da su bolji od onih koji su gori a ti gori kažu da nisu gori od onih koji tvrde da su bolji ...pun mi je nešto kUfer svega
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #220

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja baš ne volEm one koji stalno pokušavaju da dokažu da su bolji od onih koji su gori a ti gori kažu da nisu gori od onih koji tvrde da su bolji ...pun mi je nešto kUfer svega
    Kao kad u Varljivom Letu glavni junak pita svog vozom pridoslog gosta kako je putovao, a ovaj mu kaze "U pocetku je bilo divno, a onda je usla neka pijana budala i pocela da povraca"
    Pojavi se tu i tamo na forumu cudna pojava, vreba u zasedi i šta god mi napisali, koliko god znojem okvasili svoje voljene tastature i žuljevima nagrdili jagodice oba prsta koja koristimo za kuckanje- taj naš posetilac je nemilosrdan- kec kao vrata!
    Umetnik..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #221

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    ....moram da se dokacim reputacija. Naime, ne volim "nepotpisane" crvene repute... ako imas petlju da se potpises u zelenoj boji, zasto to isto ne uradis i u crvenoj
    neunistiva zlojebaba!

  12. #222

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    E, da. To je stvarno vrlo...hrabro.


    Nego, meni je neko pre par dana dao negativnu reputaciju sa kometarom "Svaka čast za pesmu!". Ništa mi nije jasno.

  13. #223

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volEm sto je limit pp samo 100 komada...a ja lenja da briskam...i ocas mi se napuni inbox
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #224

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    E, da. To je stvarno vrlo...hrabro.


    Nego, meni je neko pre par dana dao negativnu reputaciju sa kometarom "Svaka čast za pesmu!". Ništa mi nije jasno.
    taj neko je verovatno u brzini kliknuo na pogresno polje...
    neunistiva zlojebaba!

  15. #225

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    što ovu poruku redovno dobijam samo kada nemam vremena

    1. Morate sačekati 60 sekundi pre nego što pošaljete novu privatnu poruku. Pokušajte ponovo za 25 sekundi.
    a baš ne preterujem sa izrabljivanjem PP boxa

Strana 15 od 39 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •