Sta ne volite na forumu? - Strana 14
Strana 14 od 39 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 571
  1. #196

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volim kada mi osoba A kaze za osobu B da nije dobra, a ja vec imam stvoreno svoje misljenje o osobi B...da pri tom osoba B mi za osobu A nista (ruzno) ne kaze...

    i...tako...
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #197

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Znači, ne vredi.

    Ne volim "zabavu" koja prelazi u blagi kretenizam.

    Ne volim konstantno zatrpavanje (da ne upotrebim neki drugi izraz) svih tema "zabavom".

    Ne volim kad ljudi non - stop glume da imaju 14 godina.

    A najviše ne volim kad se prevarim u proceni da mogu ponešto i pravilno da ukapiraju.



    No, još sam mlad, naučiću.

  3. #198

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Sad cu ispasti kI nadzak baba...ali...

    Koji je fazon da clanovi koji su se tek registrovali i/ili nemaju napisan ni jedan post...salji da im budes frend

    za koji ce mi moj taki frend
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #199

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    bolje reci smesno mi je:

    tumacenje poruka u temi Nekome ko ce razumeti....

    znaci tema zove se = NEKOME, ne SVAKOME


  5. #200

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Konstantno cikanje po temama ako se dva ili vise clanova otvoreno ne mirisu, onda nije bitno koja je tema, bitno da je odredjena osoba ostavila post, i odmah se sledeci koji ga ne mirise nadovezuje, sa recima kako mu je post: malouman, bez ikakvog smisla, glup, da je ta osoba glupa.. a post totalno na mestu
    Ne volim sto je to sad toliko cesta pojava da mi zaista ide na ganglije, samo gubim volju za citanjem.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #201

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    biT cu praktichna



    klik da dam reputaciJu....ne mozze...daj prvo nekom drugom....

    .....

    klik na reputaciJu...ne mozze....morash dati i drugima....


    i tako sFe u krug



    e bash necu da daJem svakome....













    ozbiljna sam


    ( e nek je sila samnom )

  7. #202

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    E baš ne volim ogovarače... I dvolične... A šta ih jeee...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #203

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    klik na reputaciJu...ne mozze....morash dati i drugima....
    E vidiš, to i mene nervira..ustvari, to je i jedino što me nervira, sve ostalo mi je poTaman..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #204

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    slazhem se sa zrncetomm i aiko

  10. #205

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Mene to o cemu pricaju Aiko i Maks izludjuje i ne razumem zasto ako ja zelim nekim forumasima da dajem reputaciju ne mogu jer moram i onima koje nisam ? mislim da je to glupo do daske jer mi se vise puta desilo da ne znam sta da kazem nekome u reputacionom komentaru jer nisam planirao da mu dam reputaciju.

  11. #206

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Mene to o cemu pricaju Aiko i Maks izludjuje i ne razumem zasto ako ja zelim nekim forumasima da dajem reputaciju ne mogu jer moram i onima koje nisam ?
    Pa ne mozes da dajes reputaciju jednom clanu, svaki dan. Reputacija ne funkcionise tako. Mnogo je zlostavljana reputacija i nije koriscena (a niti se sada koristi) u svrhe u koje bi trebalo i zato je skresana sa jedne strane a sa druge povecana.

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    mislim da je to glupo do daske jer mi se vise puta desilo da ne znam sta da kazem nekome u reputacionom komentaru jer nisam planirao da mu dam reputaciju.
    Stvarno me iz dana u dan sve vise zasmejavas sto bi dao reputaciju nekome kome ne zelis?
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #207

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Koliko ja znam, svugde gde je aktivirana karma (ovde to zovete reputacijama) je bilo nesporazuma, nemilih pojava i štete. Čitajući vas, shvatih da se mnogi žale na taj deo organizovanja foruma.
    LM, šta ne volim:
    - celu tu papazjaniju od reputacija (onaj koga cenim i volim da čitam će to znati, a na ovaj način juriti neku "forumsku slavu" je pre žalosno nego korisno).
    - Neke teme tipa: Najforumaš meseca, Najtračara meseca, Ocenite forumaše...etc deluje kao u zabavištu. Alo, ovde smo da se družimo i pišemo, nismo na takmičenju!
    Na kraju jedna molba:
    - Ne dajite mi nikakve reputacije a administracija neka mi skine onu oznaku iznad avatara (na dobrom putu, poznat član, sjajan, dijamant, miljenik mnogih....etc). Hvala unapred .
    P.S. Nisam ovde da bih dobijao neke činove. Ja ni tuđe ne zarezujem jer mi je merodavno samo moje mišljenje o vrednosti nekih forumaša.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #208

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Čitam ovaj post pa mi deluje kao da se nekom obraćaš (ili te neko nanervirao u reputacijama ) pa se osećam pozvanom da odgovorim

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Koliko ja znam, svugde gde je aktivirana karma (ovde to zovete reputacijama) je bilo nesporazuma, nemilih pojava i štete. Čitajući vas, shvatih da se mnogi žale na taj deo organizovanja foruma.
    Žale se oni koji ih shvataju preozbiljno i oni koji bi se previše njima igrali
    - celu tu papazjaniju od reputacija (onaj koga cenim i volim da čitam će to znati, a na ovaj način juriti neku "forumsku slavu" je pre žalosno nego korisno).
    Ti si, vidim, od onih koji ih shvataju preozbiljno

    - Neke teme tipa: Najforumaš meseca, Najtračara meseca, Ocenite forumaše...etc deluje kao u zabavištu. Alo, ovde smo da se družimo i pišemo, nismo na takmičenju!
    Koliko je meni poznato, one i jesu tu zabave radi.

    - Ne dajite mi nikakve reputacije a administracija neka mi skine onu oznaku iznad avatara (na dobrom putu, poznat član, sjajan, dijamant, miljenik mnogih....etc). Hvala unapred .
    Evo ja ću da ti učinim pa ti ih neću davati kad ti toliko smetaju, a što se tiče drugog dela rečenice, da nećeš i neku pesmicu na uvce, crveni tepih, latice? Ništa ne može na forumu tebi ili bilo kom članu da se posebno isključi (osim onoga što možeš sam u svom profilu) . Tehnički je neizvodljivo, specijalno zato što se nalaziš u velikoj grupi.

    P.S. Nisam ovde da bih dobijao neke činove. Ja ni tuđe ne zarezujem jer mi je merodavno samo moje mišljenje o vrednosti nekih forumaša.
    Možda neko ovde jeste da bi dobijao činove i poene koje ne može u stvarnom životu... sa druge strane i reputacije su jedan vid komunikacije članova, i generalno možeš da stekneš još neko mišljenje o stavu ljudi na forumu... ako ti pak smeta onda prosto tu stranu nemoj da otvaraš i tačka. Niti znači da je onaj ko ih ima više simpatičan svima, a da mu sastaviš postove nema rečenog ni za haiku, niti znači da je onaj ko ih ima manje nesimpatičan i da nema šta da kaže. Drugo, ima članova koji zaboravljaju da ih daju i ako se nečijim postom oduševe (evo ja ). I valjda je svakoj formiranoj osobi bitno lično mišljenje o nečijoj vrednosti... ili sam ja u zabludi

    Ajpatako što bi rek'o HaliGalivalter
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #209

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Не волим што су укинуте табеле репутација.

    Не волим што на теми "Репутејшн коментар" морају да се каче слике, и то тачно одређеног формата.

    И не волим да видим људе који каче табле без иједног негативног репута, просто ме вуку такве ствари да реагујем, као кад видиш чист велики бео зид а имаш спреј у рукама. Некад тако ударим црвени репут људима које ценим и за које знам да их сви цене, чисто да се не узнесу...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #210

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    nepotpisani crveni reputi.

    jasno mi je da ne moze svakome da se dopadne ono sto napisem, ali koja je to neiskrenost i dvolicnost....
    nikad mi nece biti jasno zbog cega se krije kad daje crveni reput, a potpise se kad daje plavi...


Strana 14 od 39 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 08:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 12:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 09:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 17:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 19:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •