Медији - Strana 5
Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 228

Tema: Медији

  1. #61

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    O Boze...
    Kad nema nista "intelektualno" da kaze onda krece pravo lice...
    Зато ти увек показујеш своје прво лице
    Не знам шта се буниш, ти си ми огледни примерак ЛДПовца.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #62

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зато ти увек показујеш своје прво лице

    Не знам шта се буниш, ти си ми огледни примерак ЛДПовца.
    Ne bunim se, pricam o tvom sektaskom gledanju na svet a sto se tice oglednog primerka, za sektu sam kao stvoren...
    Back in red!

  3. #63

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku




    И бре, да поручи "Ако Чеда буде калиф живећемо срећно до краја живота", углас, хипнотички, у хору, са погледом ТВ проповедника... остали се бар труде да изгледа да не причају бајке. Али Чеда ваљда и циља на онај део бирачког тела код ког пали то хипно мантрање. Ко му је уопште радио кампању, зна ли се, или се само зна да је из Западне Вирџиније? Сајколоџикл ворфер фазони?
    to shto ti nisi u stanju da shvatish najjednostavniju poruku, koja chak nije ni toliko politichka, koliko zivotna, to ti je verovatno zbog preteranog chitanja pressa...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  4. #64

    Odgovor: Медији

    Кад напишете нешто што вреди коментарисати - одговорићу вам
    Ово је смешно, пионири Чедини, ко Шваба тра ла ла...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #65

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Кад напишете нешто што вреди коментарисати - одговорићу вам .
    Tako sto ces izvuci nekakav sektaski tekst iz "intelektualnih" srpskih glasila...
    Back in red!

  6. #66

    Odgovor: Медији

    Pojedini anti-srpski mediji su počeli da vode tako perfidnu i lukavu kampanju kao neke softificirane sekte tako da su i njihovi konzumenti počeli da upotrebljavaju reč sekta kao sastavni deo svakog komentara koji im se neslaže sa njihovim viđenjem. Tu posebno prednjači tv b-92, radio b-92, i listovi tipa blic i njemu slični. Radio i tv b-92 sa svojim postojećim programima vešto kombinuju realiti šou kao mamac za gledaoce, prikazujući savremene konc-logore za mučenje u savremenim uslovima, pa na taj način gledalac zaboravi da prebaci kanal kad dođe na red emisija političkog karaktera, ili informativna, i tako malo pomalo formira kod gledalacanjihovu sliku viđenja Srbije, tojest nakaradnu i anti-srpsku.
    Štampani mediji iz istog opredeljenja a od jednog gazde, rade malo drugačije. U ponudi su milionske nagrade svakog dana, koje ni godišnji plasman tih istih listova nebi mogao da pokrije da da nije interesa i para stranog tate. I tako ovaj siromašni narod, nadajući se sreći od lutrije, kupuje svakodnevno novine od šest lista skoro za đžabe, cepa srećku, i hajde da pročita šta piše kad su već kupljene. Sadržaj, kao sadržaj, pljuvanje po svemu i svačemu, ali usmereno samo protiv onih koji misle dobro Srbiji i Srbima. I malo pomalo eto jednog novog mišljenja. Zato i netreba da se čudimo pristalicama DS-a, LDP-a, Čankistima, i ostalim prirepcima koji imaju isti cilj samo drugačiju prezentaciju, pa će onda materijalno uvek biti ispred moralnog, lažna istina i interes ispred pravog, izdajništvo ispred rodoljublja, sekta ispred vere, homoseksualnost ispred normalne seksualnosti, strana muzika ispred domaće(prljave), i mnogo toga još a sve u skladu sa "demokratskim vrednostima zapada".
    In vinas veritas

  7. #67

    Odgovor: Медији

    Читам јуче тај несретни Блиц...
    На другој страни, коментар неке уреднице. Наравно, пљување по "изолационистима", подршка Јевропи...
    Испод ње, текст неког апаратчика ДСа. Пише тако лик озбиљан коментар, а ДСС назива "Дремамо Спавамо Сањамо", "Да Србија Стане"... и наравно Блиц пушта такав коментар пљувачине по политичким противницима какву штампају само страначка гласила.
    Баш да видим да објављују редовно колумне које пљују Чеду или ДС.
    И опет, после неколико страна, Душан Микља, куку леле, Европо мајко, противевропске снаге, евромрзитељи, љубитељи изолације који би рађе да живе у праисконском мраку него у уљуђеном друштву...
    Новина која се толико бедно ставила у службу једне странке да подсећа на Слобину Политику Експрес или црвену Борбу. И некоме још није јасно ко би на власт Слобиним методама...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #68

    Odgovor: Медији

    Слика, наравно, из Блица:



    Приметићемо да фокус слике није ни несрећа, ни смрскано возило... већ је сликано тако да се уклопи и плакат ДСС-НС.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #69

    Odgovor: Медији

    Stvar interpretacije...
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  10. #70

    Odgovor: Медији

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Stvar interpretacije...
    Наравно. Под условом да никад пре ниси читао Блиц.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #71

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Слика, наравно, из Блица:



    Приметићемо да фокус слике није ни несрећа, ни смрскано возило... већ је сликано тако да се уклопи и плакат ДСС-НС.
    ne znam... ja sam prvo videla chika policajca....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #72

    Odgovor: Медији

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Слика, наравно, из Блица:



    Приметићемо да фокус слике није ни несрећа, ни смрскано возило... већ је сликано тако да се уклопи и плакат ДСС-НС.
    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Stvar interpretacije...
    Pre će biti paranoja

  13. #73

    Odgovor: Медији

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Pre će biti paranoja
    Definitivno...
    Back in red!

  14. #74

    Odgovor: Медији

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Definitivno...
    Ne znam, ja sam prvo uocio dva antidrzavna elementa.
    Smrskano vozilo strane marke i natpis gorenje!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #75

    Odgovor: Медији

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Pre će biti paranoja
    Ма наравно. Као што је параноја да у свим вестима Б52 иде "вест" о споразуму Коштунице и Шешеља, до касно у ноћ, а деманти иде у оном малом текстићу испод екрана.

    Као што је параноја да на другој страни блица имаш 2 колумне, рубрику победник и губитник и Хит дана, колумне су увек обе против народњачке коалиције, победник је увек из коалиције Чанак и компанија, губитник увек из ДСС или СРС, а Хит Дана такође неко из тих странака, плус имаш неке колумне унутра типа Душана Микље и сл, који су опет против клетих контраевролуционара, па онда имаш и текстове интониране слично...

    Као што је параноја била да су ТВ Бастиља, Политика, Политика Експрес, Црвена Борба и слични медији биле под контроом Слобе...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •