Izbori u Hrvatskoj 2015.g.
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Izbori u Hrvatskoj 2015.g.

    Ja kao deklarirani antifašist,ljevičar,komunist,partizan,titoist i jugosloven na jučerašnjim izborima u Hrvatskoj glasovo sam naravno za moj SDP-e i ostatak Kukuriku koalicije koja je osvojila 56 mandata,HDZ-e je osvojio 59 mandata u to su uključena 3 mandata iz dijaspore i politička stranka MOST koja nije ni deklarativno antifašistička ali ni fašistička politička stranka koja je osvojila velikih i iznenađujučih 19 mandata,potom sledi ljevičarski IDS sa 3 mandata,stranka Milana Bandića sa 2 mandata, desničarski HDSSB-e sa također 2 mandata i Živi zid sa 1 mandatom. Za formirat buduču hrvatsku vladu potrebno je imat večinu tj.76 mandata. Dakle moj SDP-e već sad ima 56 mandata plus 3 mandata ljevičarskog IDS-esa to je već 59 mandata plus 4 mandata srpskog SDDSA Milorada Pupovca to je 63 mandata. Znači nedostaje još 13 mandata da moj SDP-e formira ljevičarsku vladu. Morat čemo postič dogovor sa neutralnom političkom strankom MOST kako bismo uspešno formirali ljevičarsku vladu sa našim voljenim premijerom Zoranom Milovanovićem. Koje je moje mišljenje da SDP-e ima prednost pred HDZ-om da pridobije političku stranku MOST njihovog predesdnika Bože Petrova? Mislim da je svima u interesu da hrvatski premijer ostane deklarirani antifašist,ljevičar,komunist,titoist Zoran Milovanović a ne da hrvatski premjer postane deklarirani desničar da ne kažem grublju reč Tomislav Karamarko koji jedino što zna da pljuje antifažizam,komunizam,titoizam,voljenog druga predesdnika maršala Josipa Broza Tita,heroje partizane,svetu narodno-oslobodilačku borbu i voljenu domovinu Jugoslaviju. Eto to je po mom mišljenu mala prednost za moj SDP-e da pridobijemo na našu stranu uistinu neutralnu političku hrvatsku stranku MOST koja se uistinu ne deklarira ni kao izuzetno ljevičarska ni kao izuzetno desničarska nego je to uistinu hrvatska politička stranka centra. Jedini je problem što sada politička stranka MOST sada može od SDP-a može da traži što želi kako bismo ih mi pridobili na našu stranu a ne daj Bože da se politilka stranka MOST pridruži HDZ-u.

  2. #2

    Odgovor: Izbori u Hrvatskoj 2015.g.

    Гле, овај још мрда.

    У Хрватској се видим створила иста ситуација као и у Србији, два блока, не знаш који је гори, и онда мораш да бираш између њих, читаву земљу су учинили таоцем свог сукоба, нема треће опције...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #3

    Odgovor: Izbori u Hrvatskoj 2015.g.

    Ма сви су они исто само се другачије зову
    Пас ће те увек разумети

Slične teme

  1. Izbori -Srbija 2016.
    Autor davorjanka u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.05.2016, 15:27
  2. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09
  3. Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.03.2008, 20:39
  4. Izbori 2008 ukratko
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2008, 04:43
  5. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •