Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 52
  1. #31

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    ...svi smo mi pomalo socijalisti........
    Poruku je izmenio Mish, 16.03.2008 u 23:19 Razlog: :joint:......bold.....:kul:
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ....svi smo mi pomalo socijalisti........
    Јел национал- ?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    .....poneki....u duši....
    Poruku je izmenio Mish, 16.03.2008 u 23:18 Razlog: :joint:......bold.....:kul:
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Prvo, primeticu da si "slucajno" izostavio neke delove mog prethodnog posta, pa pretpostavljam da na njih nemas komentar.
    Ма већина тога што ти напишеш није вредно неког озбиљнијег коментара

    Ma nemoj. A u cemu se konkretno ogleda tvoja nesreca? U glasanju za Nikolica (" mesto predsednika je jedna stvar", ala je objasnjenje, svaka chast), u konstantnom pominjanju nekakvog "odsustva volje DS-a da brani Srbiju"? E, o tome cu malo opsirnije ispod...i da, to jeste demagogija. Dela koja ne prate reci...ili obrnuto, svejedno.
    Да, није исто влада и председник. Не знам шта ти ту није јасно.

    Sto automatski znaci da nije? Milsim, gledaj tvoju logiku: "nijedna novina nije objavila"...i kako onda da se ne nasmejem ....
    ...no, najiskrenije, milsim da se on nakrao koliko i Tadic...ali mi, na primer, ona piggyface Mihajlov (ordinarni lazov, dokazano na sudu) nekako ne uliva poverenje...a tebi? I znas kako, ako zeli da sacuva iole obraza sto mu je ostalo, ne moze da napravi koaliciju sa radikalima odmah...to je i tebi jasno, jel' da? Jeldajeldajelda? I hoce da pokupi poenchice, bas tako .
    Пази геније, то јесте добра логика, јер ти тврдиш да су се Коштуница и Тадић накрали, а нико никад нигде то није тврдио а да је иоле веродостојно то и аргументовао. Макар описао како би то могло да се деси. И теби није јасно зашто ми је сумњива твоја тврдња? Твоја, еј?

    Видиш, ово је могуће, коалиција са радикалима после избора би могла да изгледа више поштено него овако.
    Мада, то само говори о Коштуницином поштењу - човек је ладно могао да формира владу одмах. Али није док не провери расположење народа. Ретко виђено код политичара код нас.

    Pa i ne moze...samostalno, i nema vise od, da budemo shiroki, 5 %...i zbog toga je ponovo u dilu sa lokalnom seljachinom, eks - ministrom...i veruj mi, meni nije ni najmanji problem sto je raspisao izbore - kao sto sam rekao: bice lepo zavrsiti jednom za svagda sa kombi - strankom .
    Поново у дилу? Са странком с којом је у коалициј већ годинама и никад нису имали веће несугласице? О баш ме чуди...

    Ако ти мислиш да је битније решити се ДССа него шта је добро за земљу, то је мало острашћено. Мало.

    Dobro, molim te, kako bi ti okarakterisao Koshtunicu...al' da skinesh ruzichastozaljubljene naochari i da ga pogledas na svetlu dana...
    Недовољно способан патриота. Човек који некад више гледа интерес странке него интерес државе, некад се претерано инати без потребе. Али с друге стране, једина странка која је и демократска и национална. Озбиљан, у великој мери одговоран, веран интересима Србије и онда када то значи неке неугодности по њега.

    Neee, greshish, najangazovaniji je Toma Nikolic, samo cekam kad ce da padne u kosovsko-religiozni trans i, sa penom na ustima, krene da ga brani golim rukama ...a konkretni potezi su plashenje celog sveta, ostro trazenje da se popljuju po sebi samima...a lizanje guze majci Rusiji je nacionalni sport utanachen jos davno, davno...pa posto vidimo da bas i nema neke pozitivne rezultate, sta mislis o tome da ga batalimo, a?
    Радикали су демагози, нису искрени националисти, то су националисти на батерије, лумпенпролетаријат.
    Што се тиче односа са великим силама, генијална ти је идеја да се одвојимо од оних који су на нашој страни, и приђемо онима који нам разбијају државу.

    ...sto se tiche poredjenja sa Djindjicem...znas sta, u stvari oni ne mogu da se porede, nikada i nikako.
    Нисам ни говорио као личности, говорио сам о резултатима њихових влада.

    Rezultat posle izbora ce biti takav da ce DS napraviti vladu bez DSS-a. Jel' ti sad svrha malo jasnija?
    Па, ако ми дајеш твоју часну реч...

    E sad, o "odbijanju da se brani zemlja"...na cemu uopste temeljis tu kvazipricu? Imam neki blagi osecaj da tebi nije dovoljno nista sto Tadic i DS kazu ako u svakoj ruci ne drze po 3 (slovima: tri) svece a u pozadini nema svestenog lica koje izvodi svoj vokalni performans propracen scenskim (dimnim) efektima...da li je moguce da si toliko podlozan demagoshkom ponashanju i isto takvim prichama da si i sam pocheo u njih da verujesh (da se tako ponashash, to sam odavno primetio, jedino mi josh nije jasno da li to radish iz ubedjenja ili iz dosade)...
    ЛДП булшит алерт: Стварно не видим сврхе помињања Цркве овде осим ЛДП мантрања.
    Примитивно је вређати верске обреде.
    Наравно да ми није довољно шта Тадић каже, гледам и шта ради. Из изјава и планова ДСоваца очигледно је да не намеравају да ураде ништа. А ако гледаш било који скуп ДС, састанак... видиш да се мучени Борис труди да прича о Косову, али ДСовце за то заболе ћоше.

    ajde jos jednom da ti nacrtam: Kosovo je mnogo lakse i efikasnije odbraniti iz EU, nego izvan nje...i kad ces vec jednom da utuvis u glavu da nemamo nijedan nacin osim toga? Da li si stvarno spreman da budemo jos, recimo, 50 godina jedino pleme u Evropi? Da li stvarno mislis da je bilo sta sto je Kostunica uradio imalo bilo kakvog, i najmanjeg odjeka u svetu? Da li je potrebno da ponovo prolazimo kroz sve ono sto smo prolazili devedesetih godina? Da li mozes suopste da ukapiras znacenje termina "I Kosovo i EU"?
    Пази, очигледно је да је твоје писање и понашање итекако инфериорно у односу на моје, али пробај да се уздржиш од израза "да ти нацртам", "кад ћеш да утувиш", "да ли можеш да укапираш... ". Звучиш као неко свадљиво дериште.
    Ја нисам против уласка у ЕУ. Само сам за то да Србија у ЕУ уђе као целовита држава, и против сам окупационе власти ЕУ на Косову. Њихово стварање НАТО Државе Косово истоветно је нацистичком стварању Независне Државе Хрватске. На то као држава једноставно не смемо да пристанемо.
    Те ЛДП мантре о изолацији, деведесетим и плашење народа ме не импресионирају, досадне су.

    Cekaj, ti mi ovo govoris da sam strani placenik?
    Neverovatno je koliko zvucis kao SPS-ove i JUL-ove perjanice devedesetih...po tebi, svako ko ima misljenje koje se razlikuje od tvoga (a znamo kako otprilike razmisljas) je potencijalni spijun CIA-e...ajde da okrenemo stvari: da nisi ti mozda ruski placenik i da ne radis za KGB? A, sta cemo sad?
    Какав бре страни плаћеник, ти си само малиша који понавља ЛДП мантре. Ти си циљна група, ти си купац робе. Коју производе ЦИА и сличне службе преко својих подружница у Србији.

    A Kostunica je bas takav kakvog si ga opisao: ucenjivach mishjeg srca koji nas sve vuche unazad...to je pokazivao svih ovih godina, zbog cega je problem to javno reci? I jos, primecujem da teoriju o sto puta ponovljenoj lazi primenjujes u praksi ovom "nespremnoscu da se brani zemlja"...
    Пробај некад да мало аргументујеш нешто што тврдиш, овако само испаљујеш смор пароле.
    Коштуница нас не вуче назад, Коштуница нас је довео пред потписивање ССП са ЕУ док је био председник владе. А онда су земље те ЕУ одлучиле да признају Косово. Коштуница на то не пристаје, не цвили пред сваким портиром америчке или немачке амбасаде. Не боји се да предузме бар неке мере да не би наљутио наше западне пријатеље, као ДСовци. Мишеви су баш они који не би да љуте оне који нас уништавају ниједним узвичником у саопштењу (карикирам). А за одбрану Косова нису спремни да ураде ништа, ни да се наљуте на оне који га отимају (Тадић) нити да држе односе с њима на ниском нивоу (Ђелић).

    G-l-u-p-o-s-t (bezrazlozna i bez ikakvog efekta, ponovo. Demagogija.). Sto se drugog dela tice, zasto pripisujes Kostunici navodnu hrabrost zbog izlaska na izbore? Mislis da ih se mi plasimo? Gorko ces se razocarati, slutim...
    Храброст зато што је пропаганда тврдила како је Коштуници битна само власт, како је уцењивач, без морала... а овамо, уместо да остане на власти, он расписао изборе да народ каже своје.

    Nemam pojma ni sta je vikipedija...ocekujem prosvetljenje...koliko vidim razmisljanja ti idu u jednom pravcu: ka radikalima.
    Моји ставови су прилично искристалисани, одавно. Не иду од странке од странке, већ процењујем која је странка најповољнија за земљу у датом тренутку. Ако те већ интересује.

    Izvini sto sam i na trenutak pomilsio da vama 5. oktobar znaci nesto vise od trenutka kada ste konacno izasli iz anonimnosti...i s tom nespremnoscu si stvarno vishe smesan...
    5. октобар је датум кад је, да кажем, смењен Милошевић. А не нека Октобарска револуција од које ће КП ЛДП да ствара догму, о коју нико не сме да се огреши. Па онда да јури непријатеље револуције, контрареволуцију... све неистомишљенике.
    Погледај само форум Б52 као огледало тог начина размишљања... то је страшно.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Na predstojećim vanrednim parlamentarnim izborima su opciji dve grupacije stranaka: jedna za Evropu po svaku cenu, i druga za Srbiju u Evropi sa poštovanjem Evrope i uzvratnim poštovanjem Srbije. U grupi prvoj su DS, G-17+, LDP i druge manje, a u drugoj grupi su SRS, DSS, NS. Za sada kako stvari stoje druga grupacija će osvojiti dosta više glasova nego prva. Ko će formirati vladu i sa kime, to je već druga stvar.

    Neko će nekoga pregaziti!
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Koštunica: Propaganda o izolaciji
    16. mart 2008. | 12:32 | Izvor: Beta
    Beograd -- Zalaganje da Srbija evrointegracije nastavi samo sa Kosovom kao svojom pokrajinom nije samoizolacija, kaže Vojisalav Koštunica.

    Vojislav Koštunica (FoNet)
    Vojislav Koštunica (FoNet)
    U intervjuu koji će "Politika" objaviti u sutrašnjem broju, lider Demokratske stranke Srbije i premijer tehničke vlade je naveo da je to zalaganje ono što ga razlikuje od predsednika Srbije i lidera Demokratske stranke Borisa Tadića koji "bespogovorno" poručuje "Evropa nema alternativu, sve drugo je samoizolacija".

    Koštunica je rekao da je neobjašnjiva sama pomisao da bi neka zemlja mogla da se podvrgne samoizolaciji i da je reč o "najgorem vidu propagande".

    "Umesto propagande neophodno je da se povede ozbiljan razgovor sa EU", naveo je premijer i dodao da se DSS i on zalažu za takav razgovor, a druga strana, odnosno DS i Tadić, prihvataju da je stvar rešena.

    "Druga strana", kako je kazao, prihvata da "na putu ka evropskim integracijama ne treba da bude nikakvih prepreka, pa dakle ni ozbiljnih razgovora, a sve će se završiti time što ćemo reći da nikada nećemo priznati nezavisnost Kosova", a to "apsolutno ništa ne znači".

    Koštunica je ocenio da povlačenje ambasadora nije prepreka da Srbija adekvatno brani svoje interese.

    "Povlačenje ambasadora je poruka da na političkom planu sa tim državama imamo problem. Politička saradnja sa zemljama koje su priznale jednostranu nezavisnost mora biti redukovana, ne zbog nekog revanšizma, nego prosto zato što hoćemo da obeshrabrimo druge zemlje da krenu tim putem", naveo je.

    S druge strane, kazao je KOštunica, "mi imamo interes da sa tim državama sarađujemo ekonomski".

    "Ta ekonomska saradnja nam samo pomaže i što je posebno važno na međunarodnom planu nema ni najmanjeg lošeg efekta u našoj odbrani Kosova. A mera povlačenja ambasadora ne umanjuje mogućnost razvijanja ekonomske saradnje", kazao je premijer.

    Koštuncia je rekao i da indirektnim priznavanjem Kosova podrazumeva "pre svega sklapanje sporazuma sa EU a da pre toga niste čisto i jasno utvrdili da li zvanično EU poštuje međunarodno priznate granice Srbije".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Dolazim u ozbiljnu dilemu da li da izađem na izbore kada iščitavam ove naše bisere. Hoću da kažem: nisam hteo, ali me to što smo postali klonovi ovih budaletina koje konstantno biramo i koji nas konstantno oduševljavaju zalaganjem za nas navodi da ipak izađem i glasam. Samo, ne znam koga ću pre. Svi su mi nekako slatki.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Dolazim u ozbiljnu dilemu da li da izađem na izbore kada iščitavam ove naše bisere. Hoću da kažem: nisam hteo, ali me to što smo postali klonovi ovih budaletina koje konstantno biramo i koji nas konstantno oduševljavaju zalaganjem za nas navodi da ipak izađem i glasam. Samo, ne znam koga ću pre. Svi su mi nekako slatki.
    Izađi slobodno i odlučno i glasaj prema svom ubeđenju i mišljenju, ako neizađeš znači da izbegavaš odgovornost donošenja odluka za sebe, pa i za druge!
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Izađi slobodno i odlučno i glasaj prema svom ubeđenju i mišljenju, ako neizađeš znači da izbegavaš odgovornost donošenja odluka za sebe, pa i za druge!
    Ne, sada ozbiljno: ne vidim za koga bih glasao baš iz ubeđenja, ali ne mogu da sedim skrštenih ruku. Izaći ću, pa ako se savladam, zaokružiću najmanje zlo (što je praksa miševa, ali možda sam i ja postao miš - a bio sam tako dobar pacov pre toga).
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    "Vladanje zastrašivanjem je očajno i poslednje sredstvo u rukama nemoćnih upravitelja jedne zemlje. "
    Vladika Nikolaj Žički
    Samoizolacija, pad vrednosti dinara, vraćanje na 90-te, prestanak stranih investicija, opšta beda... i sve ako neglasmo za pro-EU!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    "Vladanje zastrašivanjem je očajno i poslednje sredstvo u rukama nemoćnih upravitelja jedne zemlje. "
    Vladika Nikolaj Žički
    Samoizolacija, pad vrednosti dinara, vraćanje na 90-te, prestanak stranih investicija, opšta beda... i sve ako neglasmo za pro-EU!
    A kako ti vidis resenje morribe?
    Back in red!
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    A kako ti vidis resenje morribe?
    Onakvo kakvo narod izabere većinom 11.maja, ali sa isključivanjem novca za propagandu iz inostranstva.
    Trebala je jedna zakonska uredba, da sve stranke i kandidati, koji koriste novac iz inostranstva za predizborne i izborne aktivnosti, trebaju biti automatski diskvalifikovani. Nemamo mi ovde vladavinu totalitaraca, a u inostranstvu izbegličku demokratsku vladu, pa zbog toga nam treba finansiska i sva ostala pomoć da to rešimo!
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Onakvo kakvo narod izabere većinom 11.maja, ali sa isključivanjem novca za propagandu iz inostranstva.
    Trebala je jedna zakonska uredba, da sve stranke i kandidati, koji koriste novac iz inostranstva za predizborne i izborne aktivnosti, trebaju biti automatski diskvalifikovani. Nemamo mi ovde vladavinu totalitaraca, a u inostranstvu izbegličku demokratsku vladu, pa zbog toga nam treba finansiska i sva ostala pomoć da to rešimo!
    A sta je sa finansiranjem od strane tajkuna zarad ocuvanja monopola ili poslova "preko veze"?
    Back in red!
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Најзаинтересованији за ове изборе је био ЛДП. На основу председничких избора, односно на основу 2,5% гласова које је Тадић добио више од Николића, закључили су да би нова влада после парламентарних избора могла да се формира без Коштунице и ДССа, а са ЛДПом, Г17, Чанком... дакле, влада од зла оца и горе матере.
    izvredja mi roditelje...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Pad vlade, lokalni i parlamentarni izbori 11. maja

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    izvredja mi roditelje...
    ЛДП и Чанак ти родитељи? Избациће те из клуба рода, треба да ти је ЛДП и отац и мајка...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta očekujete od nove vlade
    Autor Che_Guevara u forumu Politika
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.05.2014, 16:47
  2. Vlade Divac
    Autor Goga u forumu Sportisti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 22:19
  3. Izbori 2008 ukratko
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2008, 04:43
  4. Vlada ili izbori?
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 15.05.2007, 17:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •