nis cini 90% novosadskog naftagasa, napravljen vojvodjanskim parama. ako silno zito nema ko da kupi, nasa briga nemojte je vi brinuti, bicemo zahvalni. i da,prestanite nam otimati, nije nam jos puno ostalo, okanite se vi, dokle da vam govorim
нећу исту причу понављати сто пута ...
НИС је изграђен парама обвезника СР Србије и изграђен је на тлу СРБИЈЕ ... као што рекох, прво научи нешто о НИС-у, немој ти мени да причаш и да ме учиш, отац ми је дочекао пензију у нис-у ... пусти говоре ненада чанка, то остави за кафану ...

ти ниси црногорац ... ти си једно обично...

и при томе много лажеш ... час пишеш хрватски, па "црногорски" па си Србин из Војводине коме је "ђед" из Црне Горе, па си дошао нама да продај муда за бубреге и да нас трујеш за неком "неовисном" Војводином... охлади мало ...

Уосталом Руси су купили 51% АКЦИЈА , ајде сад мало проучи економију па ћеш схватити шта сам рекао ... Србија је и даље власник 49% акција ... Србијагас, Транснафта и остале фирме које су издвојене из НИС-а пре 3 године НИСУ ПРОДАТЕ Гаспрому, већ су остале у власништву државе Србије ... где ће и бити до краја универзума ...