Imate li "minus" faze?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 81
  1. #1

    Imate li "minus" faze?

    Kako se "čupate"; krecete napred, sami ili uz "malu pomoć prijatelja", interneta ili..

  2. #2

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    A ko od nas nema? Čupam se kako stignem, moje dve najbolje prijateljice su uvek tu da pomognu, mada mi je često vreme koje prolazi najbolji prijatelj.

  3. #3

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    uh, da..i sada sam u toj fazi..i to vec traje, traje i traje.. i nikako da prodje
    ovo je sada konstantno stanje, koje su svi primetili, sto je nesvojstveno meni..zato se povlacim iz mog inace burnog drustvenog zivota u osamu.. i uvek nekako sama moram da izadjem na kraj sa svim...
    i onda se okruzim decom, kuvam, blejim na netu, placem, citam, trazim, spavam...

  4. #4

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Nemam ja nešto te minus faze mLogo. I kada se desi, desi se na kratko, a onda se sama čupam kao i uvek. Budu tu i frendovi i sve, al' nekako smo i ja i oni navikli da ja budem ta koja njih čupam i tešim, jer sam valjda po difoltu plus, jaka sam, šta znam. Baš sam imala jednu minus fazu pre dva dana... al' bilo je dovoljno da pustim neku određenu pesmu i sve je nestalo... ili izađem napolje, prošpartam malo, zažmurim, uzdahnem, nasmejem se i idem dalje! Nema meni bez mene ništa.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Citat SQUAW kaže:
    ... Nema meni bez mene ništa.
    Isti slučaj.
    Može tu da bude i drugarica, ali dok ja sama to ne rasčistim i ne oraspoložim se, slaba vajda od drugarice. Malo muzikice, koja šetnjica i kao nova sam.
    "Bupu pi du pu !"

  6. #6

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    -Ja pocnem da azbucim: A B V G D Dj, kad stignem do E, kazem E do ..(pip).. i odem na pivo. Ponavljam pivo!

  7. #7

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Čupam se sama..definitvno sama!
    Meni nema pomoći kada minus faza naleti...pogubna sam za okolinu.
    Zato se zavučem u svoju kućicu slobodicu i...čekam da prođe

  8. #8

    11 Odgovor: Imate li "minus" faze?

    pa naravno da ih imam, otprilike kao sinusoida, malo gore, malo dolje, a cupam se svakako, sto sama, sto prijetelji, malo internet i tako u krug.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Mrzim kad pocnem drugima da se jadam pa i njima pokvarim raspolozenje Al' nekad mi stvarno bude lakse kad to izbacim iz sebe. Uglavnom, svaki put je tu faza bedacenja koja posle izvesnog (nekad duzeg, nekad kraceg) vremena prodje sama od sebe. Nekad upali i pustanje glasne muzike, ali ne neke lagane - mora da bude nesto malo agresivnije
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    ko je kriv za to
    Ja sam pepeo, gde je nekad bila vatra.
    /Bajron/

  11. #11

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno da imam 'minus' faze, i jednostavno mrzim taj period kada ih imam Cupam se sama,ili se doooobro isplacem,ili pustim neku dobru rok muziku pa skacem 2 sata,a i cokolada neverovatno pomaze... nemam bas cesto 'minus' faze,pa tako i kad ih imam,ne trazim pomoc ni od koga.Ne volim bas da se jadam a i moji prijatelji su navikli da oni od mene traze pomoc,posto sam ja u drustvu 'Draga Saveta'...

  12. #12

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Ja ponekada imam "plus" faze. Ostatak je jedan veliki minus, i vise se ne cupam, jer je to deo svakodnevice, jer sam to ja, a pluseve nekako prezivim, pa onda nazad u dobre stare minuse

  13. #13

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Citat SansRomantic kaže:
    Čupam se sama..definitvno sama!
    Meni nema pomoći kada minus faza naleti...pogubna sam za okolinu.
    Zato se zavučem u svoju kućicu slobodicu i...čekam da prođe
    Takođe.
    A sebi dragima objavim da sam divlja, da nisam ni za šta, da me puste da prođe. I uvek mi je drago kad ispoštuju ovu moju potrebu da se izoliram od sveta, ali i cenim njihovu volju da mi se ipak nađu tu negde, blizu, u slučaju da ih iz divlje faze ipak zatrebam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #14

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Uglavnom se izolujem , osamim pa uvatim nesto da radim za sebe onako bezveze i onda ja sam sa mojim mislima
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  15. #15

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Pa izjadam se drugarici,ono fazon celodnevna pidzama party(ponekad i dvodnevna) u dvoje....
    A ako sam bas bas u crnjaku onda sama sa sobom,isplacem se i sutra kao nova...
    I'm like phoneix
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •