Imate li "minus" faze?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 81

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Imate li "minus" faze?

    Kako se "čupate"; krecete napred, sami ili uz "malu pomoć prijatelja", interneta ili..

  2. #2

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    A ko od nas nema? Čupam se kako stignem, moje dve najbolje prijateljice su uvek tu da pomognu, mada mi je često vreme koje prolazi najbolji prijatelj.

  3. #3

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    uh, da..i sada sam u toj fazi..i to vec traje, traje i traje.. i nikako da prodje
    ovo je sada konstantno stanje, koje su svi primetili, sto je nesvojstveno meni..zato se povlacim iz mog inace burnog drustvenog zivota u osamu.. i uvek nekako sama moram da izadjem na kraj sa svim...
    i onda se okruzim decom, kuvam, blejim na netu, placem, citam, trazim, spavam...

  4. #4

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Nemam ja nešto te minus faze mLogo. I kada se desi, desi se na kratko, a onda se sama čupam kao i uvek. Budu tu i frendovi i sve, al' nekako smo i ja i oni navikli da ja budem ta koja njih čupam i tešim, jer sam valjda po difoltu plus, jaka sam, šta znam. Baš sam imala jednu minus fazu pre dva dana... al' bilo je dovoljno da pustim neku određenu pesmu i sve je nestalo... ili izađem napolje, prošpartam malo, zažmurim, uzdahnem, nasmejem se i idem dalje! Nema meni bez mene ništa.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Citat SQUAW kaže:
    ... Nema meni bez mene ništa.
    Isti slučaj.
    Može tu da bude i drugarica, ali dok ja sama to ne rasčistim i ne oraspoložim se, slaba vajda od drugarice. Malo muzikice, koja šetnjica i kao nova sam.
    "Bupu pi du pu !"

  6. #6

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    -Ja pocnem da azbucim: A B V G D Dj, kad stignem do E, kazem E do ..(pip).. i odem na pivo. Ponavljam pivo!

  7. #7

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Dese mi se "minus" faze. Ne nešto preterano često, ali ... naleti s vremena na vreme po koja. Kako dođu tako i prođu. Ne spadam baš u grupu ljudi koja će pričati o tome, kukati i jadati se. Više sam onaj tip koji primeti kada su drugi u "daunu" pa ih ja tešim, savetujem i ostalo. Meni lično je lakše da "pregrmim" taj period sama. Ne zovem nikoga, desi se čak i da se ne javim na telefon jer ne želim da se sa druge strane žice oseti da sam tužna. Ali nakon dan ili dva sve to dođe na svoje i ponovo sam ona stara; vedra i nasmejana ja.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  8. #8

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    A ko ih nema?

    Naravno da ih imam.Živ sam stvor.Niko baš ne može biti uvek dobro raspoložen.

    Obično me u minus ubaci nepravda.Vaga sam u horoskopu i ne podnosim nepravdu.To me ubija.

    Veoma sam emotivna i pogađa me i tuđa nesreća koliko i moja lična.

    Sve ostalo....

  9. #9

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Ranije sam (u neki pubertetskim godinama) umela da nedeljama i mesecima budem u tim minus fazama, uz odgovarajuću dozu samosažaljenja, ogorčenosti i čega sve ne... E a onda me je malo život zveknuo u glavu, pa sam ukapirala zbog kakvih sam se sranja nervirala i sada moje minus faze traju dan -dan ipo, uz obavezan prekor sebi ako mi se javi neka samosažaljiva misao, i mogu vam reći - mnogo se bolje osećam . Uglavnom snagu crpim pre svega iz sebe same, potom iz Šaše (mučenik ), mame, prijatelja... Uvek pomislim kako prosto nije fer da ja tugujem i pekmezim se, dok neko tamo negde ima pravi, veliki problem, kao što sam ja nekoliko puta u svom životu imala.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  10. #10

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    imam minus fazi kao i ostali...a kako se cupam...uh tesko,nekad uz pomoc prijatelja...a najcesce sama....nekad mi niko ne treba,samo mir,tisina....tad sednem i dobro razmislim,da li se uopste zbog toga treba nervirati.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Ne bash chesto, ali ih imam...
    Obichno je to neki pms.....

    Nekad me B... chupao iz toga, a sad sam solo igrach....
    Poshto sam inache u 99% sluchajeva super raspolozena, kad se tako "ubedachim" jasna je stvar da je tu pms....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #12

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    O,da,poprilicno cesto mi dolaze.Takav sam valjda tip.Cupam se kako znam i umem,mada najcesce samo JA mogu sebi da pomognem...
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #13

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Pa ko ih nema? Obicno su to "oni" dani , kad niste ni zasta
    No to brzo prodje , jedino sam tad svadljiva
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 07:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •