Nezavisna Srbija - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    E pa da prostite,ja moram da budem uzasno i brutalno i svenajgore-ore-re-e srecna sto se odvojismo...da prostite Lepo,kud koji mili moji,svako na svoju stranu,sigurno ce da nam svima bude lepse.
    Nisam nacionalista,ali prosto,nisam se slagala sa otvorenom mrznjom prema svemu sto dolazi iz Srbije,odoli ... verovatno je da je to uvek postojalo,ali je kulminiralo skoro...svaki put se najezim kad od druga,koji je PG Crnogorac,cujem sta sve on slusa..koliko se "Srbijanci" mrze i u kako pogrdnom smislu se prica o njima,tj. nama dole...okrene mi se stomak.
    Pa onda mislim...a zasto bismo mi onda glumili ludake koji zele zajednicu sa nekim ko to ne zeli? ... mislim da mi Srbi oduvek imamo kompleks nekih zloca,nacionalista,ksenofobika i slicno,a svaki dan na fakultetima,visokim pozicijama i dr. se dokazuje suprotno-pa upravo je tu najveca konskentracija suseda nam.Nemam nista protiv,ali dajte ne budimo licemerni...Srbija je dobra kad se studira i direktorise ali nije kad dodje na more..ili kad se o njoj prica..
    Da me neko pogresno ne shvati,imam mnogo prijatelja u CG,ali to su normlani ljudi,koji imaju svoj zivot i svoje probleme i ne provode 24/7 mrzeci sve sto je iz Srbije.To teba razjasniti,nisu svi dole takvi...ali eto,vecina ocigledno jeste.
    Sta bi,bi.Sad idemo dalje svako kako najbolje zna i ume,ubedjena sam,kao sto rekoh,da je ovako najbolje.Banalno,posto sam totalno apoliticna,to posmatram kao kad se rastanete od nekog ko vas ionako ne zeli u svojoj blizini.Pa ne moze nista da se preduzme...tako je.Takav je zivot.
    A nama,srecna Srbija!!I njima,srecna Crna Gora!
    Da zivimo konacno bez trzavica
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    -Evo, vec smo danima nezavisni i sta, sve je isto, pa nije nama smetala Crna Gora, kao sad ce mo sve ce mo. Nit' ce mo neke velike novce ustedeti, u istim smo govnima kao i do sada. U biznisu se kaze: ako stojis propadas, ljudi moji pa mi jos idemo i u nazad. Evo sad ce mo godinama da se mlatimo ocemo li monarhiju, pa ovde niko nista ne radi, u tom smislu sta ce nam kralj, nama treba fizikalac.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Vec je neko vreme proslo, a niko nista na ovu temu ne pise. Juce sam na TV-u gledala kako se savezna skupstina na svoj 100-ti rodjendan preimenovala u srpsku skupstinu, a ispred je dignuta zastava uz himnu Boze pravde. Eto, sad smo Srbija (i Fruska Gora), zao mi je sto smo se odvojili, zao mi je i Hej Sloveni, ali sta je tu je, dalje se mora, ali mislim da ce Crna Gora uskoro shvatiti da je bez Srbije samo No Name
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Putuj igumane ne brini za manastir! Da vam pravo kažem taj deo (Crna Gora) bivše SFRJ, SRJ, SCG neće mi nimalo nedostajati. Šta više, posle tolikih uvreda upućenih srpskom narodu u Srbiji, kako u toku referendumske kampanje tako i pre nje ( i rukovodstvo a i bogami dobar deo ondašnjeg naroda), da budem iskren da mi je drago. Izabrali su svoj put pa neka im je srećno i berićetno. Imamo mi važnijih i pametnijih stvari od žala za njima. Što se mene tiče mogu izmisliti i Crnogorski jezik, mogu osnovati i CPC, osnovati CANU mogu da rade šta hoće. Na sve ono što je protivno razumu dodajem: Videla žaba da se konj potkiva pa i ona podigla nogu. Živela nezavisna nam Srbija!

    Šajlok,
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat sajlok kaže:
    Putuj igumane ne brini za manastir!
    Kratko, ali jebitačno.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Srbija
    Autor elektricna ovca u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2013, 10:10
  2. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  3. Srbija i nesvrstanost
    Autor nenad.bds u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 16:23
  4. Finska - Srbija 0:2
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2007, 20:12
  5. Srbija na CNN - u
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2007, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •