Nezavisna Srbija
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 35
  1. #1

    14 Nezavisna Srbija

    Zahvaljujući Crnogorcima, mi smo stekli nezavisnost.

    Pravo da vam kažem i nisam srećan, iako sam očekivao ovakav ishod. Nisam srećan iz prostog razloga jer su imali 0,5% više. Taman oni podplaćeni. Da je makar veće razlika... Ali neka, sami su birali, kao što smo i mi birali pogrešne ljude da nam vode državu. Znam da neću živeti ni bolje ni gore posle referenduma, ali sam konačno dočekao da mogu da kažem da sam iz Srbije i da mi je himna "Bože pravde".

    Sada ostaje da vidimo kako će se Milo zahvaliti Šiptarima i ostalima koji su mu pomogli da dobije ono što je želeo. A našim političarima želim sve najbolje u predstojećem periodu. Više nije Sloba na vlasti, a ljudi se i dalje odvajaju od nas. Šta će sada biti opravdanje? Mada, da smo se mi pitali, a G17+ je to donekle i dokazao, još davno smo se mi trebali odvojiti. Negde '92. Pa kud koji mili moji. Uvek sam govorio - bolje dobar razvod nego loš brak.


    Živela nezavisna Srbija!


    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Pa jel' se zna na kraju koja je konačna, konačna cifra? Mislim, samo se šopaju tim ciframa... Sad sam negde pročitala da je u pitanju 55,4%. Na kraju krajeva, nije ni važno kolika je cifra, važan je ishod, ali me zaista nervira to šopanje sa brojkama.
      Vrh

  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    E vala jeste!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    -boze pravde-
    -puna marakana-
    -ledi krv u zilama-

    SRBIJA
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat Kunic kaže:
    .... još davno smo se mi trebali odvojiti. Negde '92. Pa kud koji mili moji. Uvek sam govorio - bolje dobar razvod nego loš brak.

    Ja sam se sinoc bas pitala zasto se mi nismo odvojili od svih njih?
    I kako to da je nama kao bilo dobro, a njima lose? I svi kad su se od nas odvajali slavili su... O cemu se ovde radi? I u zivotu... kad sa nekim neces da se druzis jednostavno prestanes da ga vidjas i prestanes to da radis. Tako su svi otisli od nas. Jesmo mi ovde jedine budale ili sta?

    Al neka nek su se odvojili, drago mi je da je okoncana ova agonija.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat goldie kaže:
    Ja sam se sinoc bas pitala zasto se mi nismo odvojili od svih njih?
    Pričali su da postoji neki pravni razlog, ja to nisam baš najbolje shvatila, ali recimo... Srbija sada ostaje jedini pravni naslednik SFRJ sa svim pozitivnim i negativnim stranama toga. To bi bolje znao da objasni neko ko se razume u pravo i politiku. Čim su se naši političari odlučili na to da se svi drugi ocepe od nas, a to je zaista ništa drugo do odluka i volja političara - narod je tu samo sredstvo za izvršenje, mora biti da postoji neki dobar razlog. Ja baš ne verujem u onu varijantu - mi smo mutavi i svi od nas prave šta god žele. Svi nas mrze i beže od nas, a mi baš takooo želimo da ostanemo sa svima. Ima tu šta ima...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    A sada da vidimo koje sledeci ? Zivela Srbija
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    izbori kristalno cisti i bez prevare koje li slucajnosti da je taj postotak veci od potrebnog krajnje minimalan.. da je EU trazila 5o% + 1.. verovatno bi taj rezultat bio isto tako minimalan.. sigurno ne bi bio 55% kao sad.. ne bi trebali da kupe toliko vise glasova
    prodali se svi za shaku evra.. videcemo kako ce jedna Crna Gora, tako velikaaa i bogata zemlja, opstati bez otadzbine
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat bobby kaže:
    A sada da vidimo koje sledeci ? Zivela Srbija
    -Nista. Cekamo engleze da izbace kvote !
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat valter kaže:
    -Nista. Cekamo engleze da izbace kvote !
    Ok.Gledamo od cega zivimo
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Kakogod da odrade taj svoj bolesni posao politicarima smo na poslednjem mestu MI ( ljudi koji zivimo pod njihovom voljom) Tako da nam je svejedno nervirali se ili ne.
      Vrh

  14. #14

    02 Odgovor: Nezavisna Srbija

    @Kunic !
    *********
    Hvala za ovaj lepi grb , Eh doslo je konacno vreme da se Srbija odmori od ovih svojih sestrica republika , umorna je ona i te kako , napatila se , namucila , pomagala svima pre nego sebi samoj sve od 1918 pa do danas je stvarno dug teret koji je nisila na svom bremenu i zrtvovala svoje gradjane za dobrobit drugih , i ova poslednja se otkacila od nje i neka joj je sa srecom i neka idu svi svojim putevima , samo bih tako voleo da Srbija kao sto nasa stara narodna izreka kaze uzdaj se use i u svoje kljuse , gledaj prvo sebe i svoj narod pa onda ako mozes pomozi druge nadam se da ce se stvari okrenuti samo da se malo odmori , da malo predahne i povrati se zablistace ona ponovo kao nekad onim Evropskim sjajem i postovanjem njenih uglednih ministara , naucnika i kulturne elite koju je imala pocetkom dvadesetog veka.
    SRBIJA JE VECNA DOK SU JOJ DECA VERNA ZIVELA NA MNOGAJA LJETA!!!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Nezavisna Srbija

    Citat vancouver kaže:
    @Kunic !
    *********
    Hvala za ovaj lepi grb
    Nema na čemu.

    Citat vancouver kaže:
    SRBIJA JE VECNA DOK SU JOJ DECA VERNA ZIVELA NA MNOGAJA LJETA!!!
    Uvek bilo, a sada je konačno prilika da se ovo zapravo pokaže na delu.

    Samo bih dodao jednu rečenicu: hvala svima koji su zaokružili NE. Hvala i onim koji su zaokružili DA. Nadam se da će nam sada brže svanuti.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Srbija
    Autor elektricna ovca u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2013, 10:10
  2. Srbija, zemlja uplatnica
    Autor makilli u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.08.2011, 13:47
  3. Srbija i nesvrstanost
    Autor nenad.bds u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 16:23
  4. Finska - Srbija 0:2
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2007, 20:12
  5. Srbija na CNN - u
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2007, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •