Čitulja za Eskobara
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Čitulja za Eskobara

    [CENTER]Čitulja za Eskobara


    Režija: Milorad Milinković
    Scenarijo:Milorad Milinković
    Uloge : Vojin Ćetković,Tamara Garbajs,Zijah Sokolović, Seka Sablić, Boris Komnenić, Nenad Jezdić, Tamara Krcunović, Rene Bitorajac, Nikola Simić, Mladen Nelević, Katarina Marković..
    Produkcija:Pink film internešenal studios


    Kriminalac od malena predodređen za negativca upoznaje zagonetnu devojku u koju se zaljubljuje. On ubija kriminalca koga zovu Srpski Eskobar, a istog dana dva narkofila i neradnika daju u šali čitulju pravom Eskobaru. Situacija se komplikuje i obrće u neverovatnom smeru.
    Film uz suze, smeh i emocije postavlja večna pitanja da li je sve slučajnost ili su stvari predodređene, a ako jesu - mogu li se menjati.

    Još jedan domaći film, videćemo kakav je
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    nije los film...
    sinoc sam ga bas gledala, al mogli su i bolje to odraditi, sa vise srpskog a manje americkog, al ok je u svakom slucaju...
    eto toliko od mene...
    Poruku je izmenio Bombica, 27.04.2009 u 18:29 Razlog: boja
    smesi se... sutra ce biti gore

  3. #3

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Nisam ga još pogledao.
    Poruku je izmenio Bombica, 27.04.2009 u 18:30 Razlog: slovce

  4. #4

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Gledala sam ga, ali nije neki specijalan utisak ostavio na mene.
    Savrseno normalna djevojka

  5. #5

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Suma sumarum, mislim da film treba pogledati... Bez obzira da li će Vam se film dopasti ili neće, rekla bih da u svakom slučaju nećete ostati ravnodušni...ali i postavlja neka večna pitanja - da li je sve slučajnost ili su stvari predodređene, a ako jesu, mogu li se menjati.

    Pogrešna podela uloga -Vojin Ćetkovic kao "mafijaš" je nešto najsmešnije ikad
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #6

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Pogrešna podela uloga -Vojin Ćetkovic kao "mafijaš" je nešto najsmešnije ikad
    I meni se čini. Meni on kad je namršten, bio mafijaš, umišljeni preduzimač, mafijaški potrčko... šta je već sve bio, uopšte ne deluje uverljivo i opasno, nego smešno, k'o neko dete.

    Pa, više mi se svideo nego Četvrti čovek u svakom slučaju. Treba pogledati.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Ma dobar film,sta mu fali?!

  8. #8

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Meni je film totalni promašaj. Kao i većina naših filmova poslednjih godina.
    Izuzetak je Čarlston za Ognjenku.
    A Ćetković mi ide direktno na živac..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #9

    12 : Čitulja za Eskobara

    Film nije los mada...
    Verovali vi ili ne Kuca u kojoj zivi"mafioza" je na Avali, ja sam radio privatno travnjak, zasade Tujica i cveca po dvoristu i oko bazena. Lik cija je to kuca zivi i radi u Australiji!
    E tako samo da se pohvalim da je tranjak mojih ruku delo!

    Pozzic
    Choose to know!!!

  10. #10

    Odgovor: Čitulja za Eskobara

    Meni se bas svideo film... Jedan od boljih domacih filmova

    Ali svakako se slazem da je Vojin bio promasaj tu.. Jako je lose glumio..

    U svakom slucaju film je extra
    Everybody Wants to be a Cat

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •