Kako da vaša ćerka postane sponzoruša
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Kako da vaša ćerka postane sponzoruša


    Vašoj devojčici su dosadile kompjuterske "pucačine" i fudbal? Sada može kroz igru da uči kako da postane - sponzoruša, u novoj online igrici "Miss Bimbo".

    Internet forume preplavile su izbezumljene reakcije roditelja, koji su zatekli svoje desetogodišnje ćerke usred virtuelnog uvećavanja grudi, učenja o čarima anoreksije, i traženja bogatog muža.

    Kada se registrujete za igranje "Miss Bimbo", dobijete na staranje virtualnu golu devojku. Morate da joj nađete odeću, vodite je na plastične operacije, sređujete je za večernje izlaske... Sve to sa ciljem da nađe dečka koji mora biti što bogatiji.

    Svakodnevno svojoj sponzoruši morate da proveravate nivo gladi, koji se reguliše radikalnom dijetom i pilulama.

    Za samo mesec dana, ova igra je u Britaniji privukla 200.000 igrača, od kojih su većina devojke uzrasta od devet do 16 godina.

    Udruženja roditelja zgražavaju se nad igrom, koja "promoviše hir estetske hirugije i poremećaja ishrane".

    "Igra je isprazna i patetična. Jedno je ako je dete dovoljno odraslo da prepozna ironiju, ali ne smemo dozvoliti da devetogodišnjakinje gledaju sponzoruše kao pozitivne uzore" rekao je portparol grupe "Parentkind" Bil Hiberd.

    Tvorac igrice, veb dizajner Nikolas Džakar (23) smatra da je "Miss Bimbo" samo bezazlena zabava.

    "Kroz ovu igru uče da se staraju o drugom ljudskom biću. Ako je njihova sponzoruša pojela previše čokolade, moraju da je leče voćem i povrćem, i brinu o njenom nivou sreće" rekao je on.

    "Operacije uvećavanja grudi su samo jedan zadatak, i svakako nisam imao nameru da ih istaknem kao najbolji deo igre" zaključio je Džakar.

    (MONDO)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kako da vaša ćerka postane sponzoruša

    bas sam se uclanila da vidim sta se tu radi..
    pa.. pocinjem od toga da mi je IQ 70
    gola sam skroz, moram da je obucem.. ne bih ja to dirala..
    imam svoju sobu, prodavnicu.. ne kontam ja to, nikad od mene sponzorusa ne bi bila..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Kako da vaša ćerka postane sponzoruša

    BAs mi se svidja igra!

    Sledeca igra na redu je cyber sponzorusa. Tu cu ja da igram.


    Nikolas je na pocetku igre stavio ogranicenje za godine i time se zastitio.

  4. #4

    Odgovor: Kako da vaša ćerka postane sponzoruša

    ja potrosila sve pare
    i ne znam da se dopunim
    samo sam visila u biblioteci, kao pravial se pametna..
    a koliko vidim, treba pare sama da doplatim preko kreditne, a ja to ne mogu
    tako da mi propade igra
    a bas se navarila na nju
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Prva beba - sin ili kćerka - da li nam je važno?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 15:17
  2. Palić želi da postane mondenski centar
    Autor Turkmenbashi u forumu Bačka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.02.2010, 15:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •