Gubljenje nevinosti - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 55 od ukupno 55
  1. #46

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Sve zavisi kako dozivis taj prvi put tj koliko si spreman za to. Meni je bilo strasno neprijatno, volela sam decka i to sve za 5, ali cudan osecaj valjda nisam jos bila spremna ! A drugi put je bilo mnoooogo bolje!!!

  2. #47

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Par dana pred dvadeseti rodjendan.

    Prelep vikend. Da se pamti do kraja zivota.

    Moja nova devojka. Konacno jedna koja zna sta hoce. Studira u Novom Sadu. A ja u Beogradu. Upoznali smo se nepunih mesec dana pre toga.
    Stan prazan ceo vikend. Sami smo. Niko nam ne smeta, a nema ni telefona da nas prekida svojim zvonom. Mada ne znam ko bi nas i zvao, kada niko i ne zna da smo tu.
    Bilo je ... vidite vec i sami. Secam se skoro svega. Cak i onoga sto smo jeli ta dva dana (iskapao sam novu perjanu jaknu kecapom i majonezom iz indeks sendvica kupljenog u "Maji" na uglu Pap Pavla i Bulevara).

    Kako je bilo???
    S'a reeci? Jos uvek smo zajedno.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #48

    02 Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Ne secam se bas datuma ali znam da je bilo predprosle godine pred jesen..
    Bilo je prelepo samim tim sto je obostrano..kao sto sam hteo,da prvi put bude iz ljubavi..mmm

  4. #49

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Bas kada sam htela i sa kim sam htela...Mada se to desilo poprilicno rano a mojih nepunih 15 godina....
    More than words, is all I ever needed you to show.
    Then you wouldn't have to say, that you love me...

  5. #50

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    17 godina sam imao.

    Na zahtev jedne perverzne forumašice, iznosim detalje tog iskustva. Komšinica. Nakon dugog razmenjivanja pogleda koje nije nigde vodilo jer sam bio poprilično spetljan, dođosmo u situaciju da "učimo zajedno". Već samo učenje je bilo dovoljno interesantno, a sam nagoveštaj proširenja prijateljstva mi je uterivao strah u kosti. pored beznačajne činjenice da su joj roditelji bili na spratu ispod.

    Počelo je kao samo ućenje, da bi ubrzo bilo prekinuto pogledom koji je napokon nešto značio. Znali smo šta treba činiti. Na moje veliko iznenađenje, sva spetljanost i strah su u momentu nestali. Doduše, kako oboje bejasmo neiskusni, bilo je tu i gaženja i problema oko skidanja delova odeće. Nekako smo se ratosiljali prepreka i prešli na veliki događaj. Bilo je...sasvim solidno za prvi put, što će reći da sam prevazišao svoja nevelika očekivanja, a nju nisam totalno razočarao. Strah se ubrzo vratio, jer je trebalo crvenog lica proći pored njenih roditelja i nestati uz konstataciju da smo spremni za školu.

    Ostali smo "dobri prijatelji" ali se na avanturu nismo ponovo odvažili, jer smo se i prvi put za dlaku izvukli. Lepo sećanje.

  6. #51

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Tebe nateraju i onda kaznis mene Gde tu pravda.

    Sa koliko godina ste izgubili nevinost?
    Sa 17 godina.. Sa osobom sa kojom sam bila duze vreme u vezi mada sad kad gledam zao mi je sto je izbor pao na njega

    A prvi sex kao prvi sex nista posebno spektakularno.. Dosta nespretno i smotano. Mada lepo iskustvo :oops:

    Za razliku od oi nismo ostali u dobrim odnosima

    (ocena za detalje 0 )
    Everybody Wants to be a Cat

  7. #52

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Sa 15 i verovali ili ne upravo sa mojom sadasnjom devojkom! Tada smo bili zajedno nesto kratko pa potom 2,3 puta jos zajedno po malo.I evo vec par godina funkcionisemo kao jedan.

    A sta je bilo izmedju toga....bolje da ne pricam.........

  8. #53

    Odgovor: Gubljenje nevinosti




    ...cool...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #54

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    prije nekih nedelju dana prisustvovao sam /da ne kazem ucestvovao/
    u razdevicenju ljepotice pod nazivom zuiko ED 40-150mm ekvivalentno
    80-300mm, ne znam kako je njoj bilo ali potvrdjujem da je meni bilo sjajno.









    nevinost se gubi na razne nacine.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #55

    Odgovor: Gubljenje nevinosti

    Josh uvek sam nevin...Nikad nishta ne priznajem...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •