Šta vas najviše nervira kod muškaraca? - Strana 21
Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 111920212223 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 331
  1. #301

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Inertnost. I ono što bi moja majka nazvala ulogom "grofa bez imanja".
    I ne samo kod muškaraca, nervira me ta crta kod ljudi koji su sposobni uvek da rade na minimumu, a očekivanja su im u svemu maksimalna. Majku mu, prebacite malo, uložite delić sebe više.

    I da, zašto je teško spustiti WC dasku?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #302

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    ...I da, zašto je teško spustiti WC dasku?

    mislis podici...

  3. #303

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    - oni uvijek smiju sve, a mi nista.
    - okej je ako oni kasne/zezaju se sa drugima/imaju prijateljice, a mi jok.
    - misle ako su musko, da mora sve bit kako oni kazu, da je njihova i prva i zadnja (to kod mene nigdje ne prolazi, a tek u vezi.. (al ih je ''otislo'' na racun ove nebuloze.. ).
    - (cast izuzetcima) mamini sinovi, kako mama kaze, tako mora bit jer je tako najbolje. Najbolje my ass.
    - foliranje i dokazivanje pred drustvom (narocito muskim drustvom)
    - eee da.. posebno oni zauzeti.. kad nema cure pored najveca faca, najglasniji.. on moze ovo, ono.. a kad je cura pored suti ko zaliven, ne sme ni da pozdravi..
    - igranje sefa i alfa muzjaka pred zajednickim prijateljima, iako svi znaju da je to daaaaaaaleko od istine..
    - postavljanje pravila (par bisera: ako oces na kafu i ja ti kazem da ne bih voleo da odes, neces ici.. nema vise ovakvih slika na profilima/MSN/FB.. zaboravi zezanje sa drugima i slicno.. ne ugovaraj mi.. alo, tisina, rek'o sam)
    - recenica: ''Ne moze tvoja rjec bit zadnja.'' ..pa dobro da to kaze jednom, kad stvarno npr. ja preterujem il kad stvarno njegova treba bit zadnja.. al uvjek? Bjez Ba, da te ne bi..
    - kad misli da je popio svu pamet svjeta i moje misljenje uopste ne prihvata..
    - misao (opet cast izuzetcima) da je muzu mjesto na poslu, a zeni kuci..
    - lazi.. sitne, velike, debele.. kakve god.. jos pogotovo kad NE ZNA da laze pa posle ispada budala, a da i ne zna..
    - price o bivsim avanturama, djevojkama koje su, naravno, izmisljene i sluze za postavljanje pred drugarima i stvaranje ljubomore - iako ne znam koja kokos bi nasjela na to..
    - glupi izgovori.. de Ba ako vec moras, slazi kako treba, a ne da posle ja kazem 'ma ok je' samo kako bi prestao da prica pricu zbog koje se ja osjecam glupa ko qratz jer ocigledno misli da cu nasjest na takve glupe izgovore..
    - neodgovornost.. nije bitno o cemu je rjec.. sitnica il nesto veliko.. jos kad mi na kraju kaze sorryyyy.. bubreg bi mu izvadla na usta..
    - ljubomora za koju nemaju razloga.. pa ko vam je kriv da niste sigurni u sebe pa mlatite bezveze kad prodje neki fini mladic?
    - kad obeca nesto, pa slaze.. bolje da odma kaze NECU, jasno i glasno nego da posle za*ebe..
    - e kad za*ebe, a ja ljuta ko ris dodje i pita me 'Volis li me (jos)?' ..ma jooook, ''trpim'' te jer mi je zivot ziva dosada pa eto, da si nadjem zanimaciju..

    Aj sad ono sto me nervira, al ne u takvoj mjeri da poludim..

    - kad/ako provodi u kupatilu vise vremena nego bilo koja moja fensy kolegica (Zasto kolegica? Ja sam za 10 min spremna za bilo kuda.. )
    - kad stalno kuka o svom izgledu, kilama.. pa napravi nesto Bog te mazo, a ne stalno kukat.. i vala neki su gori od zena sto se tog tice..
    - kad se nadje da mi soli pamet o nogometu ili autima, tipa: 'Ma sta ti znas, ipak si zensko..'' -> zelja da pogine, aman..
    - kad se briju svaki dan (obraz) .. pa sta fali da bocka malo..
    - kad odaju ko da svercaju lubenice, ispod svake ruke po jednu
    - kad od ljepog mladica naprave gorilu, koja ne moze normalno hodat zbog svih tih silnih misica..
    - dobacivanje, zvizdenje i glupi komentari na nepoznate prolaznice

    Necu da vracam post, da vidim koliko sam napisala.. znam samo, da nisam napisala sve.. ..ne mogu da vjerujem sa kakvim sve debilima sam imala posla.. sreca pa neki nisu ni stigli da mi budu 'bolja polovina' (sigurno je do mene ) i da naravno, sve napisano je sigurno razlog sto sam single..
    Poruku je izmenio zvjerkica, 25.05.2010 u 00:46
    Nije svako ko luta izgubljen..

  4. #304

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Sto nekad moram da objasnjavam da sam tuzna.
    Zar ne moze da prepozna?
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #305

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Ti ne shvaćaš ono što ja govorim.

    Ajmo polako..

    Ako mi je loše i ako se ja sama ne mogu dići iz kreveta a hitno su mi potrebni ulošci i da on odbije mi ih kupiti jer ga je sram,. Wtf? ''Alo, mene boli a tebe je sram?'' Ono, briši.

    Razumiješ sada što sam ja rekla?

    Ne bih po nekom svom kapricu slala njega po tampone i uloške. Govorim koliko bi on napravio za mene ukoliko sam bolesna itd.

    A sad.. Idemo dalje sa temom.
    Pusti supruga da procita ovo sto sam napisao i tvoje naravno.
    I onda ga pitaj sta on misli i sve ce ti biti jasno.
    Kratak odgovor-laz

  6. #306

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    A kada bi ti on rekao zeno nije mi dobro sad ce Fudbal bolestan sam ne mogu napolje molim te kupi mi pivo,
    tvoj odgovor bi bio?
    Bolestan da pije pivo? U tom slučaju je bolje da zvekne domaću rakiju...dve, tri...i onda ga bole brige za fudbal. Zveknem i ja jednu...dve, tri...i onda me bole brige i za fudbal i za uloške.


    Sad moram i da napišem šta me nervira kod muškaraca...
    Hmm...crnogorski sindrom, recimo.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #307

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Hmm...crnogorski sindrom, recimo.
    Na kojE mislish?
    Kad za shto god da urade chekaju orden zasluge, ili shto che "teshko" da se nakane da neshto samoinicijativno urade?

    Mene nervira taj manjak samoinicijative.... kad treba da napravim "predstavu" da bi izgledalo kao da je sam doshao na tu ideju
    ("predstava" je samo u sluchaju kad mi bich nije pri ruci)

  8. #308

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Na kojE mislish?
    Kad za shto god da urade chekaju orden zasluge, ili shto che "teshko" da se nakane da neshto samoinicijativno urade?
    I jedno i drugo, a bogumi i treće.
    Dođe s posla umoran ka pas...'ženo daj pivo'...'ženo operi mi noge' i te fore. I ona ga jadnica sluša kao pseto i gleda u njega ka u boga.
    Pitam se da li joj prilikom snoške stavlja papirnu kesu na glavu?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #309

    05 Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Nervira me to shto me nishta ne nervira :D
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #310

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    zapravo ,muskarcima se ima malo sta zameriti
    kad shvatis da je sav posao oko vaspitanja uradila njegova majka,i da su tvoji napori besmisleni,i kad se postavis sa Uzimam ili Ne uzimam,onda nema sekiracije
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #311

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    ne da me neshto nervira... mcm, bole me ushi...nego, eto, primechujem... da su jaki kad su pijani ili u choporu ili imaju kesha a inache su
    & underpaid......

  12. #312

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    A, je l` ima i nešto što vas ne nervira?!
    Poruku je izmenio Mish, 13.10.2010 u 01:04 Razlog: nepotreban bold

  13. #313

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    ...kada prilikom poslednjeg krečenja stana ( pre par godina) izjavi :
    -"Nema tih para koliko vredi dati moleru, samo da se ne mučim više.." a ondaK to zaboravi...Naravno kad sam ga ja citirala, on tvrdi kako TO NIKAD nije izjavio...!
    Onda ga lepo pustim da se muči danima i danima i nedeljama, samo preskačem preko svega, i čekam poslednji potrez valjka i izjavu za kraj.
    Naravno ovog puta ću snimiti i čuvati audio zapis kao argumentovan dokaz.
    ..a samo je trebalo reći - "Jeste, rekao sam tada, ali sad mislim drugačije" i sve bi mu bilo oprošteno...

    Ih što ne volim kad su bandoglavi...

  14. #314

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    kad se povuce u sebe...

  15. #315

    Odgovor: Šta vas najviše nervira kod muškaraca?

    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    kad se povuce u sebe...
    jao i mene... otvore se skroz a onda odjednom iznenada povlacenje... pa tako u krug

Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 111920212223 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta Vas nervira na TV?
    Autor Galahad u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:47
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Da li se vidimo očima muškaraca?
    Autor ravnicari u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.06.2012, 23:27
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •