Pijavice za podmlađivanje
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    09 Pijavice za podmlađivanje

    Demi Moore otkrila je da svoju mladolikost i lepotu duguje - pijavicama,
    kao alternativi za botoks.

    Terapiju pijavicama koristili su doktori u drevnom Egiptu koji su ga smatrali čudotvornim lekom.

    U današnje vreme ove životinje neretko su deo obavezne opreme prilikom kozmetičkih zahvata u plastičkoj hirurgiji,
    ili pomažu da se uspešno prišiju odsečeni ekstremiteti.









    Prilikom gostovanja u šou David Lettermana, Demi je priznala da koristi ove crve radi zdravlja.
    - Osećam da sam uvek bila neko, ko traga za najboljim načinima da neguje svoje zdravlje.
    U Austriji sam se prvi put podvrgla terapiji čišćenja organizma, koja je uključivala upotrebu pijavica.
    Nisu to pijavice uhvaćene u močvari, već medicinske pijavice koje nisu neke niskorodne sisačice krvi, već prvoklasna vrsta - pohvalila se
    glumica.
    - One luče enzim koji izbacuju u krvotok osobe koju ugrizu. U principu, krvarenje traje prilično dugo,
    ali se tako poboljšava zdravlje jer oslobađa krv od toksina.


    Demi je ispričala da ju je prvi ugriz terao da zgnječi crvića. Onda je sebe naterala da se opusti, počela je da radi vežbe disanja i posmatrala kako se crvi nadimaju od njene krvi i na kraju otpadaju. Da bi se pripremila za tretman, objasnila je, mora da obrije određene delove tela i okupa se u terpentinu.


    - Prvo se osećaš loše, a onda sjajno.
    Planiram da ponovo idem u Austriju na još jedan tretman - objasnila je Demi.
    Demi nije na vrhu onih koje bi sve uradile zarad lepote: nedavno je i lepotica Vanessa Williams prozvana, da je probala tretman lica urinom u pokušaju da dobije sjajniju kožu.





    ( preuzeto sa neta )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: Pijavice za podmlađivanje

    sebe naterala da se opusti, počela je da radi vežbe disanja i posmatrala kako se crvi nadimaju od njene krvi i na kraju otpadaju
    nema te sile zbog koje bi tako nesto dospelo na moje lice
    nedavno je i lepotica Vanessa Williams prozvana, da je probala tretman lica urinom u pokušaju da dobije sjajniju kožu.
    ljudska glupost zaista nema granica..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    12 Odgovor: Pijavice za podmlađivanje

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku

    ljudska glupost zaista nema granica..
    Tako sam i ja kao klinka, pila Cedevitu u ogromnim dozama, ubeđujući i sebe i najboljeg drugara, da ćemo da postanemo nevidljivi...


    Poruku je izmenio Goga, 01.04.2008 u 11:16 Razlog: slovce
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Pijavice za podmlađivanje

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Tako sam i ja kao klinka, pila Cedevitu u ogromnim dozama, ubeđujući i sebe i najbljeg drugara, da ćemo da postanemo nevidljivi...


    moram proveriti na netu, da li i to stoji negde kao belosvetska zanimljivost..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Pijavice za podmlađivanje

    Sada će da stoji ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Slične teme

  1. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 11.10.2011, 08:42
  2. Pozlaćivanje muškarca
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 11.03.2010, 23:47
  3. Prvo presađivanje jetre u Vojvodini
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.07.2008, 13:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •