Privesci za ključeve
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 69
  1. #1

    Privesci za ključeve


    Pre neki dan mi keva traži ključeve da otključa poštansko sanduče, jer kad je prolazila videla da nešto ima. Ja zaronim u tašnu i izvadim moj svežanj ključeva i privezaka (koji je malo manji od tašne ) i zabezeknem je. Kaže, 'tela sam da ti očistim sanduče od papirića, ne da bildujem

    Uvek sam imala svašta nakačeno na ključeve, pa mi se nije desilo da ih izgubim. Trenutno imam jednog plišanog medveda koji uopšte nije mali sa mašnicom i na njemu piše "good luck", pored toga jedan komad zida (kao) u nekom staklu i na njemu grafit "MARRIED NOT DEAD", heineken privezak, pločicu na kojoj je ugravirano "Certified crazy person" i jednu praseću glavu koju mi poklonio jedan veterinar. I sve to nakačeno na moje ključeve. A bila je i pištaljka al' sam je izgubila, otpala negde, moram kupim novu


    Šta vi imate obešeno o vaš ključ? Volite li interesantne priveske ili vam to uopšte nije bitno?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    11 Odgovor: Privesci za ključeve

    moj privjezak je jedan prastari, ali eto vec ga godinama ne mjenjam, neki plavi macor sa ribom u ustima, a na privjesku imam tocno 7 kljuceva, dva od kuce, pa jos jedan od kuce koji je zardjao, pa dva kljuca od babine kuce, pa jedan od bicikla i jedan od ormarica na fakultetu koji dan danas nisam razduzila, niti mi je to tko trazio. polako se pretvaram u hrcka
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Citat SQUAW kaže:
    heineken privezak

    pa dal' je moguce da i ovo imamo isto?

    volEEEm bre priveske imam otvarach za flashe.. cudan malo, ne moze se skuzi odma da je otvarach.. taj je otvorio sve i svasta do sad imam stari token za podzemnu, koji je u sredini probushen.. imam i norveskih 5 kruna.. takodjer probusheni u sredini.. imam onaj logo iz Atene, kupila mi ga drugarica letos kad je bila.. i uz to onaj dugi narandzasti shpag ne kom sve to skupa visi tako nema shanse da izgubim kljuceve.. imam privesak 'студентски центар Београд' dao mi ga drug.. imam dve cucle, one male.. imam otvarac sa limenke hajnikena kao i sam privesak.. imam i ensto slicno tom tvom medvedu.. samo ja imam patku i imam jednu ribicu dala mi ju sestra

    xmm, more bit' da imadem jos ponesto.. ali sad ne mogu da se setim

  4. #4

    Odgovor: Privesci za ključeve

    E nikad mi to nije bilo jasno - 1 ključ i 101 privezak.

    Imam samo dva - Svetog Đorđa i člansku kartu od CD kluba kada su se igre za PC iznajmljivale. Uspomena na stara dobra vremena. Naravno, na ključevima od kola visi znak rendžera.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Citat yige_gui kaže:
    pa dal' je moguce da i ovo imamo isto?
    Pa ovo je dakle postalo simptomatično i zabrinjavajuće

    Samo da izjavim za televiziju da sam i ja imala cuclu al' se raspala

    Onaj koji stalno dobije tiganj:
    E nikad mi to nije bilo jasno - 1 ključ i 101 privezak.
    A što bi ključić bio sam, ovako ima neko da mu pravi društvo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Citat Ona Koja Cucla kaže:
    da sam i ja imala cuclu al' se raspala
    cu ti ja posaljem jednu svoju


    A što bi ključić bio sam, ovako ima neko da mu pravi društvo
    pa i jaaa kazem za sbaki kljuc bar po dva priveska... najmanje

  7. #7

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Tema kao stvorena za mene,megalomana.Ja sam Sonja i imam problem sa nekontrolisanim kacenjem privezaka za kljuceve

    Kao mladja uvek sam volela neke pufnasre ogromne zivuljke-dugo sam imala belog mecu Coca Cola kog sam donela iz Pariz',ali nije bio praktican,kako su se kljucevi non stop noshali (tad je bilo popularno nositi ih u ruci ulicom )..brzo se prljao.Posle je na red dosla patka od po' metra ,koju je brzo smenila Milka kravica...i tako dalje i tako blize.
    Sada,sa svakog putovanja donesem neko privesce sa natpisom grada/zemlje is koje je i to mi je bas nesto mnogo zanimljivo.Tako da uvek mogu da se pravim vazna 'di sam sve bila
    Imam,...dva kljuca a sigurno nekih 8,9 privezaka...sto je s jedne strane dobro,snalazim se super u brlogu svoje torbe,nikad ih nisam zaturila...a s druge strane sto neko rece,tezina je to..tako da se u stvari cesto bavim s bodibilding :teg:
    Od igrackica,kao uspomena na nekadasnje navike,ostala mi je samo jedna NICI riba-djavo...obozavam je.

  8. #8

    Odgovor: Privesci za ključeve

    I ovo je zakačeno od danas na moje ključeve stigla mi Sova i donela ga


    Isti je ovakav samo ima srce na goozi a ne na stomaku

    Vešticeeeeeeeeeee
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Privesci za ključeve

    od otkaza smanjih broj kljuceva ..sad ih je desetak ..hehe..a od privezaka imam onu manualovu cizmu/martinu... polovinu medveda "best friend" (druga polovina je kod najbolje drugarice) i to je to

  10. #10

    Odgovor: Privesci za ključeve

    DZindijanac, vidju mog chupavca


  11. #11

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Na kjucevima od auta i stana ne stavljam nista Smeta mi po dzepovima,uvek sam u letnjoj garderobi pa ne mogu brate da trpam svasta po dzepovima,izgledam ko kengur
    Na jednom setu imam starku,kormilo sa Nijagare i malu Coronu.Kormilo jer volim da kormilarim starka mi je omiljena patika a ovo zadnje...e to necu da vam kazem
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  12. #12

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Gledam kako da smanjim broj kljuceva (mislio sam da kljuc od ulaza i od stana ubacujem u sanduce od poste, dva manje bre) a kamo li jos da kacim kojekakve privjeske.
    Al imam ja privjesaka masu koji vise kojekuda po sobi, i nedavno dobih jedno pace
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #13

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Citat SQUAW kaže:
    heineken privezak,
    Citat yige_gui kaže:
    pa dal' je moguce da i ovo imamo isto?
    Isti slučaj Imala sam jedan heineken, i taman kada se ofucao - zaradim novi! Divota! A sad imam još jedan novi privezak

  14. #14

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Ranije sam bio osednut privescima, u jednom trenutku je bilo bas besmisleno...
    Sada imam neki natripovani koji omogucava da se prstenovi skidaju sa sve kljucevima tako sto se povuce neka rucica i bla bla bla, u svakom slucaju korisno posto cesto moram da skidam neke od 8 kljuceva.

    I imam jedan pravi privezak, dobih ga na poklon, sa seoske slave, od mog , taj mi je omiljeni, parce drveta na kome pise "Bogu Fala Sto Sam Lala.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  15. #15

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Citat Mind_reset kaže:
    Ranije sam bio osednut privescima, u jednom trenutku je bilo bas besmisleno...
    Sada imam neki natripovani koji omogucava da se prstenovi skidaju sa sve kljucevima tako sto se povuce neka rucica i bla bla bla, u svakom slucaju korisno posto cesto moram da skidam neke od 8 kljuceva.

    I imam jedan pravi privezak, dobih ga na poklon, sa seoske slave, od mog , taj mi je omiljeni, parce drveta na kome pise "Bogu Fala Sto Sam Lala.
    Same situation here, s' tim što nemam više potrebu da kačim kojekakve stvari na ključeve, tu je sada samo privezak sa mojim logoom

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ključ sreće
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 20.11.2008, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •