Privesci za ključeve - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 69 od ukupno 69
  1. #61

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Moj je privezak zelena zaba sa zuto-nandzarastim salom i 8 kljuceva na njemu

    moram da ga menjam uskoro, samo ne znam koja ce zivuljka biti aktuelna
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #62

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Dvoglavi orao i neka lampica za osvetljenje brave zakaceni na jedini kljuc koji nosim sa sobom
    Everybody Wants to be a Cat

  3. #63

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Ključevi od auta: crna ovca i SD Crvena Zvezda
    Ključevi od stana: Formula 1 i prase koje grokće i svetli (istovremeno, naravno, prisikom na malecko dugmence)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #64

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Buljuk kljucheva i buljuk privezaka...da ne moram puno da rondam po torbi...pogotovo ako dotrchim do kuce stiskajuci noge da se ne bih upishkila. Valjda nema nishta gore...tako blizu a tako daleko...vrata zakljuchana, a kljucheva ni od korova

    Kad sam bila klinka imala sam privezak koji se oglashavao kad zazvizdish...kako je to bila dobra spravica...bash bi mi dobro doshla u ovijem poznim godinama

  5. #65

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Nemam nikakav privezak... Pre sam stavljala svakakva plišana stvorenja, a iskrena da budem, ni ne sećam se razloga zašto sam ih skinula...
    Baš bih mogla nabaviti neki again...

  6. #66

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Jedan plišani ( nekad bio plišani, sad je samo orodnđali) magarac sa jako dugim nogama, i mala bilijarska kugla.
    Magarence služi da ga uhvatim za nogu ili guzu i izvuče iz ranca, a kugla da vuče taj isti snop ključeva na dno ranca, kako ih ne bi izgubila...

  7. #67

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Prosle godine sam imala uzasan stan pa nisam htjela da stavljam privezak na kljuceve
    Sad imam plavi privezak iz Grcke, sa fazonom onih kockica, i na svakoj pise po jedno slovo, zajedno daju "Greece". Imam i malog plavog delfina, kojeg sam dobila od jedne drugarice kad je isla u Mostar I jos nekakvu crnu narukvicu koju sam tu okacila. Dobila sam je od druge drugarice, ali mi se ne svidjaju takve narukvice, pa sam okacila na kljuceve I tu je jos i krstic.
    Vidjecu do kad cu izdrzati sa svim tim na kljucevima.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #68

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Privesci za kljuceve su savrsen nacin da izgubite vise kljuceva odjednom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #69

    Odgovor: Privesci za ključeve

    Imam pet kljuceva (od kapije male,velike,garaze, ulaznih vrata i od auta) i dva kozna priveska na njima.Jedan na kome je utisnut logo moje firme a drugi sa znakom auta kojeg vozim.
    Druga grupa su kljucevi od firme i na njima je jedno veliko kristalno srce. I na jednim i na drugim zakacena dugacka pantljika,kako bi ih lakese pronasla u torbi u kojoj samo zivih ljudi nema :D
    Nikad ne reci nikad !

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Ključ sreće
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 20.11.2008, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •