47. АПАТИНСКИЕ РИБАРСКЕ ВЕЧЕРИ
СРЕДА 07.07.2010.
17,00 час. - Плато испред чарде ЗЛАТНА КРУНА
Такмичење у народном веслању-трка чамаца Апатинаца
18,00 час. - Православни храм Сабор Светих апостола
Концерт духовне музике - Градски хор Апатин
19,00 час. - Дом културе
Филм за децу: ПЕРСИ ЏЕКСОН КРАДЉИВАЦ МУЊЕ
20,00 час. - Галерија Меандер
Отварање изложбе фотографије Тристо година урбанистичког развоја Апатина
21,00 час. - Трг Ослобођења
КУД Мажорет из Сонте и Свилојева и дувачки оркестар из Купусине (Дефиле од зграде општине до бине, наступ испред бине)
Плесна група ОШ Иван Горан Ковачић Сонта
Илија Илић Ло Ло Ђине (Париз)
22,00 час. - Трг Ослобођења
Отварање Апатинских рибарских вечери Ватромет
Дегустација рибљег паприкаша - Котлић за 500 особа Припрема Чарда Златна круна
ЧЕТВРТАК 08.07.2010.
09,00-16,00 час.
Одбојка на улици
19,00 час. - Дом културе
Филм за децу: АЛВИН И ВЕВЕРИЦЕ 2
20,00 час. - Католичка црква Узнесење Маријино
Концерт духовне музике - Градски хор Апатин
21,00 час.
Такмичење за Златни котлић квалификације I
22,00 час. - Трг Ослобођења
Група Магија
Група Ла Сед Гитана(шпански плесови) и Шинобуси
Група Амадеус бенд
ПЕТАК 09.07.2010.
19,00 час. - Спортска хала
Рукометна утакмица - Меморијал Ђуро Михић
20,00 час. - Дом културе
Филм за децу: ПАДАЋЕ ЋУФТЕ
21,00 час.
Такмичење за Златни котлић квалификације II
21,00 час. - Плато на каналу поред Беле лозе (бајкерско вече)
Група Луди црв
Група Шинобуси
Група TLX
22,00 час. - Трг Ослобођења
Група Change
Група TLX
Влатко Стефановски
СУБОТА 10.07.2010.
07,00 13,00 час. - Дунавац код ресторана Плава ружа
Такмичење у пецању за Златну рибицу
11,00 час.
Бициклистичка трка I: Лига Србије Кадети, млађи кадети и јуниори
13,00 час.
Бициклистичка трка II: Дунавски Куп
13,15 час.
Бициклиистичка трка III: Лига Србије Сениори и елит
17,30 час.
Дефиле моториста кроз град
18,00 час. - Бања Јунаковић
Куп Апатина у пикаду
19,00 час. - Спортска хала
Кошаркашка утакмица - Меморијал Раде Вејин
19,00 час. - Дом културе
Филм за децу: ЛЕДЕНО ДОБА 3
21,00 час.
Такмичење за Златни котилић - Финале
22,00 час. - Трг Ослобођења
Група Магија
Мића Јанковић
Драган Којић Кеба
22,00 час. - Бања Јунаковић
Проглашење побединка Златни котлић
Проглашење Најпецароша године
Група Мали мрав
Оливер Њего
Екстра Нена
Рацко Никола
22,00 час. - Плато на каналу поред Беле лозе (бајкерско вече)
Група Hard Work
Група Аzra Tribute
Дадо Топић
Група Страх од летења
НЕДЕЉА 11.07.2010.
12,00 час. - Бања Јунаковић
Куп Апатина у пикаду
16,30 час. - Бања Јунаковић
Стручно предавање из области пчеларства
18,30 час. - Стадион ФК Младост
Фудбалска утакмица дебели и мршави ЧИКА ЛОВРИН МЕМОРИЈАЛ
19,00 час. - Дом културе
Филм за децу: МАЧАК У ЧИЗМАМА
22,00 час. - Трг Ослобођења
Вече тамбураша и фолклора
Тамбураши победници из Дероња
Тамбурашки оркестар Тандора Сонта
ГКУД Дунав Апатин
КУД Пригревица Пригревица
КУД Јожеф Атила Свилојево
ОКУД Иво Лола Рибар Сонта
КУД Петефи Шандор Купусина