Nedavno sam pakovala Malog Od Hladnog Oružja za rekreativnu. Koliko god da se radujemo što negde idemo pa nam kao i pakovanje predstavlja zadovoljstvo, treba se znati spakovati. Ja definitivno nisam lepo organizovana, pa mi je to nekad i napor. Počev od količine stvari pa do smeštanja iste u kofer, torbu, šta god. Neke moje drugarice prave spisak pa se po spisku pakuju. I kad mi se desi da kofer zatvorim kad krećem od kuće, tamo negde ga ne mogu zatvorim za nazad jer nekako kao da ima dva puta više stvari. Poglavicu sam jednom pustila da nas spakuje vojnički, onako sa sve umotavanjem i šuškanjem stvari u sve ćoškove, al' nam je sve izgužvao, pa to neće više nikad raditi A na stranu to što mi za tri dana treba stvari kao za trideset jer, nikad se ne zna šta može da ti zatreba Ali, zanimljivo, iako to pakovanje protekne u blagom haosu, nikad mi se nije desilo da nešto bitno zaboravim

Umete li vi da se spakujete? Šta zauzima najviše mesta u vašem koferu? Imate li neki redosled po kojem se pakujete? Neki savet, kako se bolje organizovati?