Virtuelni sex - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 63
  1. #46

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Na osvrtanje nekoliko postova unazad..
    Neki ljudi nisu u mogucnosti da realni sex imaju odma' sada odma' konkretno mislim (u prethodno pomenutom) na osobe koje su zajedno ali silom prilika nisu jedno pored drugog pa zasto da ne?
    Ja ga imala dok je moj bivsi bio preko i sta? Sad sam ja kao nenormalna? Naravno da ne moze da se meri sa dodirima ili mirisima koje u momentu kad su dva tela blizu kulminiraju, ali kao zamena za nesto sluzi svrsi nista sramotno, nista ruzno.. sve je to samo sex

    Taman posla da je sramotno,nije cak ni ruzno...samo eto rekoh sta ja mislim o svemu tome.Mozda to stvarno deluje kod nekih ljudi,ali kod mene nema sanse da bi imalo bilo kakvog efekta Da sam se nasla u takvoj situaciji mislim da bih dok leskarim i mislim na njega koristila vibrator Prosto ne mogu da zamislim da sedim za kompom,kuckam ili koristim sluske i mikrofon.Mozda leskarenje i telefonski poziv


    Lupetam jos se nisam razbudila.
    pssst...

  2. #47

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Mozda to stvarno deluje kod nekih ljudi,ali kod mene nema sanse da bi imalo bilo kakvog efekta
    A možda da prvo probaš, pa tek onda tvrdiš kakve bi efekto to imalo ili nemalo.

    Ja probala, čisto iz znatiželje. I nešto mi se nije svidelo. Doduše, i nisam bila prinuđena supstituišem pravi za virtuelni sex, pretpostavljam da bi mi utisak bio drugačiji u toj situaciji.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #48

    Odgovor: Virtuelni sex

    O virtuelnom, mislim kao i o svakom drugom seksu. Sve što se radi s entuzijazmom , i nikog ne ugrožava, ok je.
    Ako zamislimo seks kao drvo, masturbaciju kao jednu od grana, e pa virtuelni bi bio jedna od njenih grančičica, zar ne?

    Naravno da su prednosti živog seksa neuporedive u odnosu na bilo kakvu zamenu, ali nisam čula da se nekom od bilo kakvog masturbiranja, pa i uz kompjuter, osušila kičma. Ali za posledice nejebice, da prostite, itekako sam čula.
    Zato svako neka skuplja svoje orgazme kako ume i zna, to je svakako dobro za zdravlje. (Čuli ste za ono da 200 orgazama godišnje produžava život za 4 godine? ) Internet je u tom smislu kao neka zdravstvena institucija - ako se ne izlečiš, ono bar možeš da zakažeš tretman uživo.

    Pa sad, kako se ko snađe...
    Vrag odneo šnalu...

  4. #49

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    O virtuelnom, mislim kao i o svakom drugom seksu. Sve što se radi s entuzijazmom , i nikog ne ugrožava, ok je.
    Ako zamislimo seks kao drvo, masturbaciju kao jednu od grana, e pa virtuelni bi bio jedna od njenih grančičica, zar ne?

    Naravno da su prednosti živog seksa neuporedive u odnosu na bilo kakvu zamenu, ali nisam čula da se nekom od bilo kakvog masturbiranja, pa i uz kompjuter, osušila kičma. Ali za posledice nejebice, da prostite, itekako sam čula.
    Zato svako neka skuplja svoje orgazme kako ume i zna, to je svakako dobro za zdravlje. (Čuli ste za ono da 200 orgazama godišnje produžava život za 4 godine? ) Internet je u tom smislu kao neka zdravstvena institucija - ako se ne izlečiš, ono bar možeš da zakažeš tretman uživo.

    Pa sad, kako se ko snađe...
    Прави поглед.
    Виртуелни секс може да досегне фантастичне димензије. Потребно је само да се сретну двоје који су томе предани. Битно је и сексуално искуство из реала, а битна је и способност писања. Кад се то споји код оба виртуелна партнера, фантастични оргазми су сигурни. Не говорим ово теоретски и немам разлога да кријем било шта. Упражњавам виртуелни секс већ неколико година. Имао сам доста партнерки. Неке су у мом незабораву. Верујем и ја у њиховом. На виртуелни секс треба гледати као на једну од тековина цивилизације.

  5. #50

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A možda da prvo probaš, pa tek onda tvrdiš kakve bi efekto to imalo ili nemalo.

    Ja probala, čisto iz znatiželje. I nešto mi se nije svidelo. Doduše, i nisam bila prinuđena supstituišem pravi za virtuelni sex, pretpostavljam da bi mi utisak bio drugačiji u toj situaciji.
    a mozda bi trebalo da pojaçaş protok neta da ti bolje bude
    P.S.
    u virtualno sexu nema brige oko side
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #51

    11 Odgovor: Virtuelni sex

    To za mene nije sex,sta kao napravis rupu na kompu i udri,i onda se desi elektricni orgazam...glupost da veca ne moze biti...

  7. #52

    Odgovor: Virtuelni sex

    Ne hvala. Kratko i jasno.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #53

    Odgovor: Virtuelni sex

    Može neko da pojasni ovaj pojam stručno,jerbo dole čitam postove i ništa mi nije jasno

    elem,šta sve može da se zavede pod ovaj pojam:

    1.tipkanje sa sagovornikom?imaju dole karikature...

    2.nazoveš njegov komp putem nekog programčića(msn,skype,yahoo messenger....)
    To je onda isto što i fon sex,zar ne?Jedino što postoje bežični telefoni...

    3.
    a)upali ti sagovornik kameru,pa se još i čujete?
    moram da priznam da mi zvuči bolje od ijednog fon sexa

    b)upali kameru,pa kucate?,aj neka bude


    kako god,to su 3 načina cyber sexa(tzv drkanje ...aj,neka bude samozadovoljavanje),sve u svemu ne bi bilo loše da se ljudi izjasne po tim pitanjima za svaku grupu zasebno...


    I da,normalno da ako mi je riba u nekoj pripizdini svaki cyber sex sa slikom i tonom je bolji od fona i ostalih budalaština...ako ništa može i neki striptiz da padne,još ako imate u sebi malo voajerizma i egzibicionizma,na konju ste...(ovo sam otkucao pošto sa boljom polovinom je i kucanje dobro ako nije tu,zar ne?),znači ono,tema mnogo široka i opširna,mišljenje je ne moguće pojedinačno dati(kucanje je sranje i onda te monika beluči pita ti se skine na kameru...sranje,mhm ),mada bi taj deo gde se praktikuje cyber sex sa partnerom koji je udaljen bilo dobro izbaciti iz opšteg utiska čisto zbog radi objektivni razlozi

    a'e sad samo nemojte mnogo da smrdi,i pazite se,postoji krš programčića koji hvataju live streaming...


    znači bolji je real sex,ali i nešto odozgore može da prođe ponekad,kolko zezanja radi malo...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 19.03.2009 u 00:47

  9. #54

    Odgovor: Virtuelni sex

    Nikako sebe nisam mogla ubediti tako nesto moze da prodje i da se zove virtualni sexShvatam iluziju ali to nije onda sex vec nasa masta obojena unutrasnjim zeljama_
    Sex je sve drugo,samo ne virtual_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  10. #55

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To nema veze ni sa debljinom, ni sa lepotom, ni sa nedostatkom sexa ili ne znam čim. Rade oni kojima prija i često oni koji nisu u mogućnosti da budu zajedno ili trenutno nisu u mogućnosti da budu zajedno, a već su bili zajedno. Ili oni koji će tek biti. Ovo je još jedan vid komunikacije, a ima nas raznih. Ne vidim razliku u tome i u masturbaciji pod tušem dok misliš na nekog određenog ko nije pored tebe npr. Ukoliko nije konstantno i ukoliko ne poprima neki patološki oblik to mogu i da razumem. Naročito ako sajberišeš sa osobom koju voliš i sa kojom živiš, pa to je kao cvrkutanje preko telefona ili razmenjivanje bRezobraznih smsova.



    fantastichno..prelijep post..amin nesto sam mislio da kazem,ali posle owako decidno suptilnog izlaganja,ne skwojkice

  11. #56

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    To za mene nije sex,sta kao napravis rupu na kompu i udri,i onda se desi elektricni orgazam...glupost da veca ne moze biti...
    bez fantazije nijedan sex nije sex, pa ni virtuelni...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #57

    Odgovor: Virtuelni sex

    a-a..ne volEm

    Moze biti dobra predigra...ali sex ...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #58

    Odgovor: Virtuelni sex

    Ako je to, tada, jedini dostupan način za razmenu pozitivnih emocija...zašto da ne ? Ljudi se dovijaju na sve moguće načine da budu u kontaktu, razmene svoje osećaje, izmame osmeh. Živela ljubav...dvoje koji se vole !
    P.S. Mislim da je SKWO napisala sjajan post na ovu temu...odmah se vidi da vigwam štrči u preriji .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #59

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    A možda da prvo probaš, pa tek onda tvrdiš kakve bi efekto to imalo ili nemalo.

    Ja probala, čisto iz znatiželje. I nešto mi se nije svidelo. Doduše, i nisam bila prinuđena supstituišem pravi za virtuelni sex, pretpostavljam da bi mi utisak bio drugačiji u toj situaciji.
    Ajd da se i ja ukljucim...Ma svi ste vi u pravu sa svoje tacke gledista.Stara deviza je da se o ukusima ne raspravlja...ono sto se meni svidja ne znaci da se svidja i nekom drugom,trecem...Sve je na bazi slobodne volje..Po meni virtualno,alijas imaginarno vodi samo pojacanoj masturbaciji,sto smo vecim delom svi prosli,jel tako???-u ovom ili onom obliku,nebitno...Sto rece covjek negdje iznad ja sam ipak za metod pupak na pupak,mozda zato jer volim dozivjeti stvari na svoj pravi,prirodan nacin...mada,virtualno,sto znam,nisam probao(nisam imao potrebe)??????Ali malo filozofski,mislim da virtualno ipak covjeka osamljuje,otudjuje i od sebe i od drugih,sam po sebi mozda i nije los jer pruza mogucnost da se ljudi upoznavaju,dopisuju,zezaju,ali ako izostane cin upoznavanja,sastajanja i druzenja,po meni onda virtualno nema svoj pravi smisao....ako sve ostane na tome da se komp ugasi i carolija time prestane...mislim da je to pogubno za covjeka jer time tone u bezdan svoje osamljenosti...
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  15. #60

    Odgovor: Virtuelni sex

    Ja ovo jednostavno ne znam. Sve što sam ikada pokušala napisati je bilo ono - grozno (bar je tako meni zvučalo)..

    (dakle, i dalje ne...)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •