Virtuelni sex - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 63
  1. #31

    Odgovor: Virtuelni sex

    P' kad te volim :*
    ('ebo te papiric )

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...a šta žene rade s tastaturom?...
    Zakache se noznim prstima za tastere...da ne padnu sa fotelje/stolice/hoklice/i takooo...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #32

    Odgovor: Virtuelni sex

    Cim se zdebljam (jel neko rece da je to uslov) cu da probam.Mozda ima to svojih prednosti.Recimo posle sexa te niko ne matletira sa pricama o ljubavi.Ne moras da gledas na sat i da se nerviras sto ne ide.
    Javicu se sa iskustvima!
    Samo su dve stvari beskonacne,svemir i ljudska glupost.Za ovu prvu nisam siguran!

  3. #33

    Odgovor: Virtuelni sex

    Sta ja znam.. Nisam ni za ni protiv, mada kod nas se to zove dr*anje..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #34

    Odgovor: Virtuelni sex

    Po meni je to zamajavanje. Mada ima nekog šmeka sigurno, ali dodir je dodir, toplina je toplina... da ne ređam dalje

    Možda ima smisla ako već nađeš nekog na netu ko ti posebno odgovara, pa kao igre radi, ali ipak bolje da se na vreme sretnete uživo. A ako se time neko bavi zabave radi na duže staze mislim da to baš nije neko zadovoljstvo posle izvesnog vremena.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  5. #35

    Odgovor: Virtuelni sex

    Sex sa kompjutorom
    pa svaki put kad sklapam novu konfiguraciju...imam to zadovoljstvo.



    jedino ne volem kad se na kraju comp "Puši"
    Poruku je izmenio Uriel, 30.12.2008 u 23:28 Razlog: imao sam kiselinu i morao sam popiti soda bikarbonu...

  6. #36

    02 internet i sex

    Nema nista od toga.Ni na jednom sajtu ne mozes da stupis direktno u kontakt sa nekom osobom,a mislim licno da je to samo gubljenje vremena..

  7. #37

    Odgovor: internet i sex

    Pa, mislim da se tako propušta najbolji deo...Slaba vajda od priče kad je seks u pitanju, samo konkretna dela! Internet je dobar za puno stvari ali seks nije jedna od njih!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  8. #38

    Odgovor: internet i sex







    I naravno,postoji tu i onaj cyber sex kojeg nismo ni svesni,tzv. 'eb*** u zdrav mozak

  9. #39

    Odgovor: Virtuelni sex

    ...............to su strašne ideje........
    Love comes again......

  10. #40

    Odgovor: Virtuelni sex

    Iako nisam siguran šta se to tačno podrazumeva pod pojmom virtuelan seks, ne verujem da takav kvalitet komunikacije između dvoje seksualno zainteresovanih jedno za drugo može u nekoj potrebnoj meri izvršiti supstituciju pravog, nepatvorenog seksa, koji se, po mom mišljenju, jednostavno ne može falsificirati niti bilo čime drugim kvalitetno nadomestiti...

    Međutim, ko voli nek izvoli...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: Virtuelni sex

    Разни људи - разне ћуди.
    Виртуелни новац - ајд у реду, виртуелни кафић - добро, ајд и то, ал виртуелни секс - е то никако не може. Пропустити најбољи део и виртуелно се сексати у сајбер простору - та немој ми касти да то може да замени задње седиште, клупу у парку, добар кревет...
    Е одо ја из виртуелног света на прави секс, доста је сајбер дивана...
    RAVNICAR

  12. #42

    Odgovor: Virtuelni sex

    Sta je uopste virtuleni sex Aj da pokusam da ga skapiram

    aj kao predigra je prosla,tu on njoj pise ljubim te tu i tu,pa te dodirujem ovde i bla bla pa ona njemu spustam se dole itd. itd.,i onda kao kuckanje postaje sve brze i brze...dlanovi se znoje...bla bla i onda tako to kuckanje traje i traje...

    Ona: mmm,tako sam blizu...bla bla

    On: jbg ne znam ni sta bi on trebao da kaze,mozda "aj mi se sada okreni" ili vatam te za si*u

    Ako ovako izgleda virtuleni sex onda neka hvala,ja cu ipak da se drzim za pravu stvar,tj.sex u rl

    pssst...

  13. #43

    Odgovor: Virtuelni sex

    Na osvrtanje nekoliko postova unazad..
    Neki ljudi nisu u mogucnosti da realni sex imaju odma' sada odma' konkretno mislim (u prethodno pomenutom) na osobe koje su zajedno ali silom prilika nisu jedno pored drugog pa zasto da ne?
    Ja ga imala dok je moj bivsi bio preko i sta? Sad sam ja kao nenormalna? Naravno da ne moze da se meri sa dodirima ili mirisima koje u momentu kad su dva tela blizu kulminiraju, ali kao zamena za nesto sluzi svrsi nista sramotno, nista ruzno.. sve je to samo sex
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #44

    Odgovor: Virtuelni sex

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Na osvrtanje nekoliko postova unazad..
    Neki ljudi nisu u mogucnosti da realni sex imaju odma' sada odma' konkretno mislim (u prethodno pomenutom) na osobe koje su zajedno ali silom prilika nisu jedno pored drugog pa zasto da ne?
    Ja ga imala dok je moj bivsi bio preko i sta? Sad sam ja kao nenormalna? Naravno da ne moze da se meri sa dodirima ili mirisima koje u momentu kad su dva tela blizu kulminiraju, ali kao zamena za nesto sluzi svrsi nista sramotno, nista ruzno.. sve je to samo sex
    Ma kakvi nenormalna. Super si Ti i važno je da Tebi i Tvom momku lepo. Nego, tradicionalne metode pupak na pupak još nisu kod mnogih prevaziđene, pa kad se vrati Ti znaš šta ti je činiti..
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #45

    Odgovor: Virtuelni sex

    ...reč sex na internetu dobija mnogo šire značenje... ...i oblike...

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •