Naj poruka - Strana 25
Strana 25 od 41 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #361

    Odgovor: Naj poruka

    znaci tema Drugacija tema od swih (da li ste ikada probali spermu)

    Citat dule_legenda kaže: Pogledaj poruku
    pa posto sam ja u razvoju... mnogo se diram
    probao sam jednom ali ne namerno
    prsnulo mi u usta...
    nisam mogao da se smijem,toliko sam se zacenuo

  2. #362

    Odgovor: Naj poruka

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Dobar tester za odgovor na ovu temu bi moglo biti pitanje: a šta o svemu mislimo kad su naša rođena deca u pitanju?
    Kad nam bude bilo svejedno da li će se naše detence udati za vremešnog crnca, oženiti sa 40 klinkicu od 18, biti homo, ili će možda ceo život samovati, tek onda možemo reći da smo oslobođeni svih predrasuda.
    Ja nisam.
    Bas tako. Mislila sam ulazeci na temu da sam oslobodjena svih predrasuda...ali me ova poruka trgnula...

    Nisam ni ja...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #363

    Odgovor: Naj poruka





    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Spadam u dugoprugaše. Verovatno mi treba više vremena da se otvorim, da bez rezerve primam i pružam sebe.
    U dugim vezama se uvek u nekom momentu desi ono bestežinsko stanje, kad ne znaš da li si sa nekim zato što je to ono pravo ili je to samo navika. Kad hvataš misao iz mimike, pogleda, gesta, kad znaš nakon jedne izgovorene rečenice naredne tri, kad već znaš kojim se putem ide od mesta A do mesta B,... kad je nekako sve već viđeno. I zapitaš se da li je to bliskost, spoj duše i misli, ili ona faza kad više nema iskoraka napred i kad stojiš u mestu iz straha od nekog novog koraka koji će vas možda odvesti na različite puteve. Hrabrost je načiniti taj korak. Ili će te vinuti u visine, dati neku novu boju i dimenziju toj vezi, ili će ti doneti bol. Nekad bol i olakšanje. Olakšanje što ma kako da je teško, nećeš sutra reći bacila sam godine.
    Znam koliko duge veze mogu biti lepe. I u kom momentu one postaju omča oko vrata, pa čak i onda kada ima ljubavi, a nema perspektive.

  4. #364

    Odgovor: Naj poruka



    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Najviše mi nedostaje ono neznanje "a šta je to rat". (A svi smo imali velike oči, prepuno srce i maštu dečaka...). I vera da je drugi svetski rat kraj svih ratova na ovom podneblju.

    Potom mi nedostaje verovanje da oružje imaju samo oni kojima to profesija nalaže, ali da ga nikad ne koriste.

    Nedostaje mi sigurnost da slobodno koračam bilo kojim delom grada u bilo koje vreme. Nedostaje mi da verujem da su čika milicajci dobri i da nas čuvaju.....

    Nedostaje mi hrvatsko primorje koje sam smatrala svojim.

    Nedostaju mi neki dragi ljudi koji su zbog svega otišli iz moje okoline u beli svet.

    I oni koji su se preselili u neke lepše svetove.

    I nedostajem sebi ona ja koja je sve to nekad imala.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #365

    Odgovor: Naj poruka

    Jao pao!

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    da kucnem (glavom) nije nikad, i najljubaznije bi zamolila takve 'boljke' i sHtresove da zaobilaze i partnera i kucu mi...
    Stih pesme koji vam se vrti po glavi

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    haj hooooooooo
    haj hoooooooo
    haj ho, haj ho, haj ho....
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #366

    Odgovor: Naj poruka

    Ko je miroljubiviji ateisti ili vernici?

    ser_gogsy:
    ...Imo bi' ja što god kasti ne mož' otog rep izrasti... Al izvin'te...
    Marim ja za bezbožnike prve vrste,
    Što čorišu levom dok se desnom krste...
    Baška što za nji' ne vredi nijedna od zapovedi,
    Donacije več otvore rajske dveri za zlotvore...
    Imo bi ja što god kasti, ej...

    Evo ga još jedan!!

    ... što "pJeva dok govori"...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #367

    Odgovor: Naj poruka

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku

    Vojvotkinja - treća kata je Heian Sandan, pa mislim da ide Heian Yondan,
    Heian Godan ..

    Bassai Dai moja najomiljenija a Enpi mi je bila zakon kata dok Bassai Sho mislim da ima i skok u sebi

    Ma trkeljam
    Ova poruka mi je naj zato jer je pisano na našem jeziku a ja je apsolutno ne razumijem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #368

    Odgovor: Naj poruka

    Veverica:

    Odgovor: Sta vam ostaje u najjacem secanju?

    Petkovi. Nastava do 12. Zabavište. Onaj put za BG. Ručak u Klubu Kolarac u 1300 kaplara. Zajedničko kašnjenje na posao, poziv spremačici - da pusti decu u učionicu. Ljutnja kad zaboravim da javim da sam stigla kući. Zamagljena stakla. Treperenje gradskih svetala u daljini. Lice koje gori od temperature naslonjeno na moje. Tvrđava. Zvuk voza u noći. Ćevapi u Gajevoj i kiselo mleko u 2 ujutru. Grožđebal. Kišov bermet. Jesen na onoj čardi na Dunavu do koje vodi put pored kog su klupe koje gledaju u beskrajne njive. Noć. Kafanica Kod nas, sneg na parkingu kod FIlozofskog fakulteta. Samo jedan beli jugo na drugom kraju. Novogodišjni poklon umotan u crveni papir sa čokoladicom umesto mašnice. Nekoliko nemih suza koje sam obrisala njegovim dlanovima umesto maramice. Proleće, napupele vrbe i ručak na stolu u dvorištu neke tuđe vikendice na Dunavu. Oči prekrivene dlanovima pre susreta, smeh - "Prepoznao sam te po mirisu...". Čaj od narandže u Divnom dućanu, na spratu. Sto načinjen od Singerice, na zidu poster neke plivačice iz šezdesetih sa dlakavim nogama, bez pokojeg zuba. Napolju krupnim pahuljama veje sneg. Nerazumevanje. Sve ću zaboraviti, možda. Razumeti neću nikada.
    __________________
    Parčići srca...

  9. #369

    Odgovor: Naj poruka

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ...
    i jos jedan,koji i nije bio sastanak sto se mene tice,mada ga je druga strana gledala kao nesto bitno.
    Danima me covek zvao telefonom.Ali,danima.Te zajedno smo saradjivali nekad (!??),te poznaje mog oca,te imamo zajednicke poznanike,te moramo da porazgovaramo o necemu
    Eskiviram ja koliko mogu,ne mogu da se setim lika,a dosadan u pm.
    Popustim.Rekoh,daj da to otaljam,da se resim bede.
    i Evo ga:
    Onizi debeljuskast coveculjak,s kratkim rukavima neke viskozne kosulje u boji ...pa sta,znam,nesto izmedju jorgovana i maline.bitna je viskoza.I da kosulja drhti na vetru,obrati paznju.I da njemu kratki rukavi dosezu do lakata.
    O moj Boze,pomislim ja.Nemoguce da si se ti nameracio na mene.
    Al ` jeste.
    I tako,sedimo na Dunavu,u nekoj kafancini koju sam ja izabrala.
    Prica mi o mom ocu,o poslu (mali je direktor nekog velikog sektora),pa malo o Mati Parlovu (kao bili prijatelji u Puli),pa malo o njemu.Kako je domacin,svega ima,evo bas sad je zapatio i zeceve.A inace ima zivinu,svinje,prepelice.I tako.Domacin.Sam je napravio susaru za meso.
    ja u soku
    Vise ne mogu da izdrzim,nagnem seprema njemu i kazem:Izvinite,a zbog cega smo mi,u stvari,ovde????

    a on ce (poluspustenih trepavica,onako zagonetno-znacajno)aaaaaaaaa...NinO.....to je tajna....necu jos da otkrivam...

    e kad se nisam preturila sa stolice
    Arivederci,domacine,odoK ja.......



    Ova zena, imam osecaj da bi me mrtvu iz groba digla
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #370

    Odgovor: Naj poruka

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku


    Ova zena, imam osecaj da bi me mrtvu iz groba digla
    'ebo je voz koji je don'o ...

    ...skoro svaki njen post bio mogao ovde da se kopira

  11. #371

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    'ebo je voz koji je don'o ...

    ...skoro svaki njen post bio mogao ovde da se kopira
    Koji voz????
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #372

    Odgovor: Naj poruka

    onaj sto dos`o osmom ofanzivom

  13. #373

    Odgovor: Naj poruka

    Sa teme Naj macan Vojvodina cafe-a ...Vojvotkinja o Love hunteru

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ja cu poprichekat dok tresnem koju pametnu..jer sam , primjera radi, za ovoga 'ljubavnoga lovca' mislila e je zhenka, do danas, ili sinoc ne mogu se $etit...
    Hunteru...moraš malo macho stav da update-uješ.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #374

    Odgovor: Naj poruka

    vidji ti mala, naocharka, nemo' da me zavadjavash s narodom
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #375

    Odgovor: Naj poruka

    Posle sexa...

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Hmm, ne postoji uhodani i uobičajeni ritual... Uglavnom pokušavam da vratim ritam srca u normalu, pokušavam da je što toplije zaglim i milujem po vratu i ramenu....aaa, ponekad je gledam samo kako puši .

    Dodjavola, sve moje devojke su pušile .

    kad nisam pala

    jesam li samo ja ovako dvosmislena ili post zaista tako zvuci
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 25 od 41 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •