Naj poruka - Strana 31
Strana 31 od 41 PrvaPrva ... 212930313233 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #451

    Odgovor: Naj poruka

    Kohili:

    Odgovor: Koja vam se misao upravo vrti po glavi

    Gledam onu temu ''pohvalite se svojom jelkom'' tj.čitala sam neke od postova na tu temu i gledala priložene fotografije.Shvatam kako već deset godina,deset Odisejevih godina lutanja nemam svoju jelku,niti bilo šta moje.Ni stolicu,ni sto,ni krov.Imam samo jedno mnoštvo knjiga na čijim stranicama pronalazim jedan deo istine,neke od mnogih istina-tačnije rečeno.Vrti mi se tako ta misao o nedostatku jelke po glavi.Nedostatku jelke,doma,o nekim pismima koja čuvam po torbama i o tome kako uvek pretrnem kada pomislim kako sam ih zagubila.
    Vrti mi se po glavi misao kako mi jelke ništa ne znače,kako bi mi značilo da sedim na svojoj stolici i imam jedan sto na koji NEĆU staviti jelku,kako bi mi zaista značilo da imam malo mira u kome NE BI BILO JELKE.
    Mislim kako je važno moći ne imati jelku u smislu u kome je ta misao navedena u mom postu.Doduše,još uvek imam nebo,more i vazduh,još uvek imam navedena pisma,još uvek imam sms koje čuvam u '''inbox-u'' mobilnog telefona da se podsetim kako postoji nešto,negde,neko.Kako bih podsetila samu sebe na sopstveno postojanje.
    Eto,kakve mi se misli vrte po pameti,po glavi.
    kao podsetnik...za šta god.

  2. #452

    Odgovor: Naj poruka

    Sunflower:

    Odgovor: Boja glasa


    Oprosti, izvini...svi su ništavni pred tobom. E da, ljudiiii...Bane ima naj'ebozovniji glas. ...i ima to veze sa svime... Koljena klecnu.


    Ovo je tako.......istinito.

  3. #453

    Odgovor: Naj poruka

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je tako.......istinito.
    Ne pali se
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #454

    Odgovor: Naj poruka

    Kad Sun nesto pukne pa joj proradi inspiracija





    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    A opet, uzet ću kao primjer ovaj forum...šta bih ja morala u bivšoj YU da uradim da upoznam divne ljude koje sam upoznala ovdje i sa kojima imam priliku da se družim...

    Dakle većina je stacionirana u Vojvodini...to bi značilo da, vozeći svog nabudženog fiću jelte, u to vrijeme...morao bi da mi rikne cirka dva'est puta na različitim lokacijama, ispred kuće nekog od "forumaša" da bi mi pritekli u pomoć te se mi tako upoznali, popili ponešto...gricnuli neki domaći specijalitet...nit' bih znala koja mu se misao vrti po glavi, ni do kojeg je zaključka došao/la...ni koja slika opisuje njegovo/njeno raspoloženje...a o političkim i eroCkim stavovima da ne pričam.

    Dakle, 10 u 1 vs. vizuelno upoznavanje...prevaga za današnjicu


    Morala bih još hiljadu km da opičim po Srbiji da upoznam ostatak...što bi svakako bio trošak, i male su vjerovatnoće da bih recimo mogla da nabasam na believerku...ta mi ne bi izašla da pogura fićeka..a o Banetu da ne pričam ...on bi se smijao iz svog toplog doma, ne mareći što jedna plavuša čuči pored auta...bespomoćna.

    Dođoh do ovih prekookeanskih ...recimo da "upoznam" _babu_ ..vjerovatno bih morala da roknem nekoga u američkom filmu da uđem u witness protection program i da me nekim čudom smjeste u divnu Kanadu...i da to bude baš tamo di je baba...a onda...imam neki feeling, takođe i osjećam to... da šta god bi mi se desilo tamo, one way or another, upoznala bih je...i ne znajući otkud ja tu...prvo što bi me pitala bilo bi "ti roknula nekoga pa si sad ovdJe?"

    Nego....htjedoh da zaključim da iako je ovo sve nekako nezdravo, ima itekako svojih prednosti ...te ću sada da ućutim i prepustim se ćaskanju sa Bellom.

  5. #455

    Odgovor: Naj poruka

    Naravno na Becarov racun ...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Taj tvoj momacki svet, treba da izda novi pravilnik

    Ako ovo budes cekao, ostaces ti deda momak, sa lepotom netaknute prirode

    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #456

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Da se zapljune jedan puž maratonac.
    Tabanar sam, ali mi je šetnja samo ono kada tabanam bez cilja, tek da umorim noge i napunim baterije.
    Volim da šetam.
    Zimi, dok se ne smrznem, pa onda uletim u neku brvnaru na čaj i nastavljam dalje dok me noge ne zabole. Šetam dok pada sneg, kad prste greje pečeno kestenje, bazam da bi ostavila tragove stopa tik pored onih kerećih.
    U proleće, da ga omirišem, da ga naslutim, da ga udahnem i da otkrijem neki novi putić kojim još nisam išla.
    Leti, da se ohladim. I nadišem.
    U jesen, da ožalim leto.
    Kad kažem šetnja, onda mislim na Dunav, i na tvrđavu, na Frušku Goru, na more i na borovinu.
    Kad kažem šetnja, onda je to i neko moj sa kim mogu lagano da hodam, ćutim, pevam ili pričam. Neko ko ima isti tempo hoda i isti tempo udisaja kao i ja. Neko ko šetnju voli, ko neće kukati da ga bolu noge, neće meriti pređene kilometre i ko neće gledati na sat. Neko ko će razumeti zašto se za čas promeni maršuta i odredi neka nova staza po kojoj će se bazati.
    Kad kažem šetnja, dođu mi na um moji srednjoškolski dani i društvo iz tog doba. Za mnoge šetam puno, ali znam, u odnosu na te dane, ja sam tek nepokretna mrcina.
    Volim da šetam, ali ne šetam toliko često koliko bih volela.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #457

    Odgovor: Naj poruka

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Nedostaju mi neke setnje ...
    I reci ...
    I tisina ...
    I razumevanje ...
    I smeh ...

    Nedostaje mi i miris krofni ujutru.
    I jedna soba krecena u belo.
    I onaj mozaik na zidu.
    I stare pecaljke u terasi.
    I miris proje u vazduhu.
    I palacinke sa pekmezom od smokvi.

    I dve kafe u staklenoj terasi.
    I jedna stolica na rasklapanje.

    Sve mi to vec dugo nedostaje ...
    I sve to se nikad vratiti nece ...

    Volim njene postove jer me cimnu iz stvarnosti i povuku u prošlost, preletim brzo stotine kilometara i smjestim se udobnu u prošlosti i za trenutke osjetim spokoj koji već dugo ne osjećam.

    Jer uspijeva da napiše ovaj post i u isto vrijeme bude nasmiješena zbog nekih drugih stvari, a ovo nosi u sebi.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #458

    Odgovor: Naj poruka




    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Ona je mučiteljka koja ume da se uvuče u moj život na više meseci,da danima,bez prestanka svojim talasima okrutne hladnoće šiba moje obale,obale mog postojanja.Tuga svojim talasima sve ogoli,nema više na obaama ni trave,ni drveta,ni stanovnika.Postoji samo reč jer je čvršća i od kamena.

    Kada osećam tugu,ne borim se protiv njene plime.

  9. #459

    Odgovor: Naj poruka

    E kada ovako nešto pročitam, shvatim zašto sam ovde sve ove godine.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Imam popriličan staž na netu, ali eto ostarih u devičanstvu. Te koristim priliko da javno priznam da mi je propala karijera syber kurve jer čak nisam ni bila obaveštena da većini za to u suštini služi net i da sam kod onih koji su obavešteni o prilikama i većinsko-manjinskim podelama već svrstana u kategoriju paćenika koji se na netu grebu o snošaj.
    Mada, priznajem, ako se smatra lakim petingom sa net populacijom, jebavala sam se i ludovala sa nekim likovima u grupnjacima uz tečne stimulanse, imala sam i susrete jedan na jedan gde smo poprilice očešali jezike, nečiji glasovi kad ih čujem preko telefone umeju da me bace u blagi trans,... i tako. Ali, eksplicitnih scena seksa nije bilo. Ali, dobro, to smo mi, retardi, koji upoznaju osobe sa neta, a čak se ni ne ogrebu o snošaj.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  10. #460

    Odgovor: Naj poruka

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    E kada ovako nešto pročitam, shvatim zašto sam ovde sve ove godine.
    Uh, što ti je primer.

  11. #461

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Zabava > Druženje forumaša Koja vam se misao upravo vrti po glavi

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    o proseravanju....

    svako ko je iole posten priznace da je vreme provedeno na forumu -vreme na ushtrb licnog,realnog zivota...
    kod mene je pocelo tako sto sam bila sama s vrlo malim detetom...to je podrazumevalo da ostajem kod kuce uvece,da ljudi dolaze tek uvece,kad okupam,nahranim i uspavam potomka.To je ,takodje podrazumevalo i da sam nabacila koje kilo viska i da tvrdoglavo odbijam da kupujem veci broj.Dakle,moj zivot nije bio nesretan,ali sam sticajem okolnosti bila pomalo izopstena iz drustvenih dogadjanja ,a socijalni zivot je postao prilicno siromasan.
    Elem,net je bio idealno resenje.

    u vreme dok sam radila,vreme na netu je bilo minimalno.Em radim na kompu osam sati,em kad dodjem kuci imam mnogo obaveza,pa ne stizem.

    nisam ovisnik,ali volim da dodjem i vidim jesu li tu ljudi koje gotivim.Prozborim koju,nasmejem se,prevrnem oci na ljude-kerefeke...Naravno,moj zivot nije bajka,i nije potpun.Zato se ne proseravam kako mi je bajno.Cim imam vremena za net,nesto drugo je uskraceno.Zar ne?


    Elem,proseravanje se zapaza s vremena na vreme.I uopste ne mislim na ljude koji zarede dvestasezdeset tema,i na svakoj ostave neku neutralnu misao
    Proseravanje je kad imas stav za koji nemas pokrice
    Proseravanje je kad istices neku svoju osobinu,misleci da je to pun pogodak.Dominantna osobina ispliva sama,nema potrebe da se podvlaci i naglasava.
    Proseravanje je kad su ti reci nedovoljne da objasne,a nije dozvoljen blok i olovka

    i tako....

    elem....nedostaje Gospodin Ne....recimo....
    as always
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #462

    Odgovor: Naj poruka

    Zasto uopste pisete ne forumu?


    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Zato što sam izrod...i što neke stvari volim da radim drugačije od čopora.
    -Da neke osobe upoznam na bordu, da iz delića, poneke reči ili viđenja stvorim sliku iste,
    -da "dotaknem" one koji sede za tastaturom misleći da ih anonimnost skriva,
    -da kažem neka svoja viđenja, podelim neke snove i nadanja a da mi niko ne uskoči u reč,
    -da uvek imam mogućnost kada ću da učestvujem a kada ne,
    -da skupim pregršt bisera koji su se oteli nekome kada je ličan,
    -da....

    ..umesto da prevrćem očima i uživo slušam kuknjavu poraženih ljudi, razočaranih žena i da klimam glavom. Već 10 godina krstarim NET-om...i mnogo sam stvari naučio, mnogo "podelio" i bogatiji sam zbog vrednih osoba koje sam sreo .
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #463

    Odgovor: Naj poruka

    Iskrenost na forumu......

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Prvo dnevno logovanje na forum:
    Dragi forume,
    Ustala sam u osam. Neki komšijski manijak je od sedam ugrađivao klimu, tresla mi se zgrada, tresla sam se ja, ali ne bih ustala da mi se nije strašno pripišalo. I onda sam u trku uletela u WC (pri tom oborila stolicu, udarila orman, zapela o onu hrpu garderobe što mi je manijak koji mi je noćaš podario tri trostruka orgazma bacio onomad kad me je skidao), pustila tekućinu iz mene, krenula da otcepim toalet papir i tu apsolutno popizdela. Jbt, opet nisam kupila dupe papir. Alchajmer, garant. No, dobro, zaprala sam se. I onda sam se pogledala u ogledalo. Čupava, izgužvana, sačuvaj me bože i sakloni. A da ne pričam o jutarnjem slatkišu iz usta što je širio miomiris po kupatilu. I još vidim neke sitne bube lete oko moje glave i sve ne mogu da verujem da sam iz ludog provoda sa sobom donela i vinske mušice.
    Eto, voda, sapun, kaladont, aspirin za mamurluk i upalu mišića koju mi je ostavio moj noćašnji dominantni mužjak, malo "zdravlja Leskovac" i sada sam prava ribetina. Dupla crna kafa, tastatura i Moj Forum. Šta mi više treba.

    Drugo dnevno logovanje na forum:
    Dragi dnevniče
    Prekinula sam sa pisanjem kada mi je zazvonio telefon. Mica mi javlja da je noćas Cica naletela ne extra frajera. I tu u čapric divanu, dođemo do toga da je frajer znan po tome što svaku ribu nagovara na trojku i anal.
    Pa, ja stvarno ne znam kako mogu da dopuste da ih kreše lik u dupe. A da ne kažem da sumnjam da je frajer derpe koji u nedostatku dajguza guzi ribe.
    A sećam se da mi je ista riba koja je noćas završila s njim onomad srala za jednokratnu upotrebu frajera. Pa, šta nju boli što sam ih ja imala 120. Ne mora ona da mi broji, reći ću ja sama, neka crkne od zavisti.

    Treće dnevno logovanje na forum:
    Dragi dnevniče, pardon, dragi forume
    Prolazila sam pored crkve (one što ima zvezdu na tornju) i počela sam da razmišljam kako ti ateisti uopšte nemaju svrhu života. Najrađe bih ih sve okupila i objasnila im sve o našoj veri i tradiciji. I uputila ih na knjige i sve one doktrine da te zabludele ovčice vratim na put.

    Četvrto dnevno logovanje na forum:
    Dragi forumaši,
    izgubila sam veru u ljude. Ljudi su zli i pokvareni. Ali zato imam ovaj forum gde sam našla svoje najbolje prijatelje. Eto, recimo, forumaš koji je pisao pre mene ima najlepši i najoriginalniji avatar na svetu po kom ja mogu da zaključim da ima noge do poda, vrat negde između glave i ramena, dve ruke, dve noge i veeeeeliko srce u kom za mene uvek ima mesta. Ja obožavam forumaša koji je postovao pre mene.

    Peto dnevno logovanje na forum:
    ..................................................


    itd.
    Ovo je baš zamorno.



    Ako je ovaj moj pokušaj da budem iskrena na forumu jedina prava iskrenost, ne, ja nisam iskrena na forumu.
    Pišem kad imam šta da pišem, kad imam kome da kažem, kad sam raspoložena da nešto kažem. Ono što kažem, to jesam ja, to jeste moj stav, to jeste moja emocija, ali to nisam cela ja.
    Ne istresam sve svoje na astal kao neko što istresa sadržaj nesesera sa šminkom. Ali, to je valjda otvorenost.
    Možemo li biti iskreni i kada nismo baš apsolutno otvoreni da odgovorimo na svaku temu, svaku provokaciju i svaku budalaštinu.


    dakle...post za medalju.....

    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #464

    Odgovor: Naj poruka

    Iskrenost na forumu. . .

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    hm...
    negde da,negde ne..ne verujem u apsolutnu iskrenost ni u realnom zivotu
    paradoks je da se na netu cak i vise laze nego u real life....umesto da avatar i nik budu bezbedno mesto iz kojeg saljemo misli i poruke koje su uistinu iskrene,mi glumatamo
    i evo nas: tvrdji od stene,brzi od vetra,iskreniji od deteta,pametniji od samog Boga
    i evo nas: sujetni pisemo jedni drugima repute,hvalospeve\
    i evo nas: ljubakamo se s nikovima ,delimo komplimente,zaklinjemo se u prijateljstva
    i evo nas: dekadentni u konstanti,kao sto je i citav svet dekadentan odvajkada,bez najmanjeg znaka da cemo prestati sa srljanjem


    i onda
    uzimajuci mogucnost da je apsolutna iskrenost cak i moguca,hocemo li ceniti te i takve,ili ih smatrati gubitnicima i porazenima?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #465

    Odgovor: Naj poruka

    I jos malo prave iskrenosti

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Pa cekaj zasto lagati?Zbog cega lagati?Koga lagati?I koga treba da interesuje tvoja stvar da bi lagao?
    Lazes ovde,lazes i u zivotu bez interneta ili ti foruma.
    Stvar kulture i nicega drugog

Strana 31 od 41 PrvaPrva ... 212930313233 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 13:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 22:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 11:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 19:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •