Naj poruka - Strana 5
Strana 5 od 41 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #61

    Odgovor: Naj poruka

    Veljkova dilema sa filoyofije:

    Šta je starije koka ili jaje?

    koliko puta sam cuo tu dilemu ali nikako da se opredjelim jer nema logike

    (pa stranica diskusije by razni članovi)


    Odgovor: Sta je starije, koka ili jaje?

    robi kaže:
    ...........hm.....bas ste usli u polemiku ali mislim da je ovo pitanje na koje je tesko dati odgovor......jer kako je nastalo jaje ako ga niko nije snelo,a i onaj koji bi trebalo da ga snese treba prvo da se izlegne iz jajeta.....bljah....:hahah a:
    ja mislim da to i jeste pojenta ove teme ali oni napravise od muve slonai razbijaju glavu zbog bezpotrebnih stvari
    Love ya, man
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #62

    12 Odgovor: Naj poruka

    Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Pera Mitic


    Majka mi je vezivala sve do nedavno, sad moram sam.


    legenda
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #63

    Odgovor: Naj poruka

    "igrate li igre na srecu?"

    "Igrao sam loto 35 godina, sisteme razradjivao, dobio dve sestice, 12 cetvorki i hronicne bolove u vratu i ledjima od tog razradjivanja. Sad kupujem novosti zbog greb greba i dobio sam dvd plejer ali ne znam da ga pustim. Ubijam vreme, zabavljam se.

    josh jedna by chika Pera kakav car je taj chika Pera
    moomoo meee jooouu

  4. #64

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Duh kaže:
    Ma, sta ce ti msn na mobilnom...
    Duh resava Najgorin problem oko msna na mobu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #65

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Još jedan nepobitni dokaz o drevnost Srpskog naroda je i činjenica da su
    mamuti dobili ime od prvih srba.
    Naime u davna vremena kada su su ti veliki dlakavi slonovi hodili zemljom,
    ponekad bi se desilo, da poneki zaluta nekom srbinu u baštu i izgazi mu rotkvice. Srbin bi mu tada psovao mater ... Mamu-ti jbm!
    Ostali narodi koji tada još nisu ni znali govoriti a kamoli psovati zapamtili su samo početak... Mamuti. i tako su srbi postali kumovi mamutima. 5O.OOO godina pre rođenja Cece.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  6. #66

    Odgovor: Naj poruka


    Na temi Ljubav, na pitanje Da li ste izbirljivi pri izboru partnera?, Lav odgovara:


    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...jok...
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #67

    Odgovor: Naj poruka




    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Tregeri ... tetovaza
    ZNAM !
    To si ti Yoso ?
    Odma sam ga prepoznao
    ... je moj idol...



  8. #68

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Moj prvi zubar je bio prijatelj mojih roditelja i nikad se nisam plashila da odem kod njega. Jesu mu se malo vishe tresle ruke, ali to samo dok ne popije koju rakicu



    Poshto sam ja fenomen umesto 32 zuba, imala sam ih 40, onda sam morala da nosim protezu, ali i da mi rade operaciju vilice..... proteza kod neke stroge gospodje, a operacija kod nekog primarijusa.... vadio mi tri zuba a dva vratio unutra, poshto ih "raspreo"... Naravno, ja sam 2,5 sata opushteno sedela u onoj stolici i brinula da mi sva ona krv ne ode na odetju!


    ...

    Prezivela sam i jedno trovanje zbog zuba i gangrenu.......

    ma zubi su mi katastrofa!


    zato moj deda ima 68 godina i celu jednu blombu! gvozd moze da pregrize......

    , ,

  9. #69

    Odgovor: Naj poruka

    Ovo je jedan od prvih postova koje sam procitala na forumu. Toliko sam se smejala da je mama mislila da mi nije dobro.
    Hvala Baba!!!


    By _baba_ na temu Da li ste ikad udarili muskarca:


    Odakle da pocnem?
    *U osnovnoj skoli mi jedan klipan zapalio kosu.
    I pobegao. Medjutim sreli smo se na stepenistu, ja sam silazila, on se penjao, pa je leteci i on silazio...
    Mislim, ide po skoli i nosi sprej i upaljac i ni manje ni vise nego improvizovanim brenerom meni po kosi. Posle mi bilo zao sto sam ga zveknula.

    *Napao me manijak u sred bela dana!
    Prvo sam ga sutnula tamo gde najvise boli, a onda pocela da se derem po ulici, pa je pobegao.

    *Komsija dolazi s pecanja i ja mu trcim u susret i vicem :"jesi upecao nestooo?!"
    Na ovo ooo zbog prebrzog trcanja i lose procene rastojanja, meni je vrh pecaljke rasparao nepce i krajnike. Refleksno sam zbog bola, zafrljacila reket za stoni tenis prema njemu i razbila mu glavu.

    *Muzu sam slucajno razbila arkadu lego kockicom.

    *Bratu takodje, samo klompom.

    Nekako im najcesce strada glava.

    Eto, bila sam malo divlja kad sam bila mladja.
    Sad ne volim nasilje i ne volim fizicke obracune.
    "Udaram" recima, samo u slucaju provokacije i to onako na fin nacin.
    A to zaboli nekad vise nego deset samara.

    originalan post sadrzi i emoticone koji se ovde ne znam zasto nisu pojavili
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #70

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Ćirilica ili latinica
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    Biću iskrena... većina nas latiničara smo prikriveni ćiriličari u strahu od onih regularnih latiničara i latiničara sakrivanih iza ćirilice. Evo, ja sam ćiriličar po definiciji. Moj otac je ćiriličar, moj deda je bio ćiriličar, pradeda, čukundeda, navrndeda, kurđel, askurđel, kurđup, kurlebalo, sukurdov, surdepac, omzikur i kurajber. Mene je prosto strah da pišem ćirilicom od kad postoje ovi forumi i ova čuda. Osećam da ti latiničari vrebaju sa svih strana i da me ugrožavaju. Ja zato kucam latinicom. Da bih se osećala više srpkinjom ipak ponekad nazujem opanke dok kucam. I jelek ogrnem, kad je hladno. Pravi ćiriličari danas žive u konstantnom strahu od toga da ih latiničari gurnu u isti koš sa tamo nekim ćirililčarima.
    Lažu latiničari da "ćiriličar" nije oznaka za nekog ko piše ćirilicom... te da je to samo za jedan pravac razmišljanja koji između ostalog karakteriše ćirilica ... lažu! Ćiriličar je posprdni naziv za sve što ne koristi qwxy. E zato ja kucam latinicom, s mukom


    Nadam se da će je u ovom izdanju ukebati i Paparazzo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #71

    Odgovor: Naj poruka

    Tema : Ja ne gledam Velikog Brata

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ne ja nikako ne gledam Velikog brata. Ja gledam samo probrane emisije, intelektualno umetnichkog tipa, shto che rechi gledam tv jednom nedeljno. Ne volim da gledam zzivote drugih po scenariju, tako da i od filmova biram samo one sa neizvesnim zavrshetkom koji iznenadi i one koji se predstave kao njegovi scenaristi...

    Nemam predrasuda, chuo sam o ovakvim emisijama, stekao stav josh pre dve godine, pre nego shte ste svi vi i znali shta je to VB. .Ma, shta dve ... Prishao sam probnom gledanju sa minimalnim predubedjenjem od kojeg mi se kenjalo, znachi potpuno bez predrasuda, gledao tri minuta, vidim oni neshto seru (a niko nikog da ubije po dubokoumno smishljenoj zaveri kakve se inache chesto srechu u zivotu) ugasio tv i gledao u plafon da odmorim mozak... vishe mi se nije kenjalo, plafon je majka...

    Jednom sam chak neshvatajuchi shta je na programu, slushao onog Bureka pola sata ... posle toga sam proveo dve nedelje u bolnici za dlaku sam se izvukao...

    Treba tog Bureka pochupati sa tva kao onu ambroziju... Shto nam truje decu, a sve boli kurac shto svaki dan gaze kroz shumarke od iste biljke. Ne stizze niko tim realnim problemima da se bavi jer svi gledaju Velikog brata. Osim mene. Pochupachu ja to sve samo josh malo da popizdim.

    Zapravo, u zavadi sam sa velikim bratom od 76 od novembra... kad mi je ot'o medu... Od tad imam potrebu da se istaknem kad god se pomene neko takav...

    Ono shto me najvishe nervira je shto sad svi kao kenjaju da to gledaju. Pa, da budem iskren mozda bi i proshlo da sam ja prvi otkrio velikog brata. Mislim, na svetu. Tuzzno je to. Zaludjen narod. To mu se potura umesto bechkih torti i muchenja...

    Bio sam pasionirani gledalac svakog Pavichevskog shita, ovo nije ni blizu takvih autohtonih dostignucha tipa Boljeg zzivota (epohalno), Srechni ljudi (senzacioanalno).. To su bili dani televizije...

    Ovo je doshlo sa strane... bre... poshast kojom kvare decu!...

    Ne znam da l sam bi dovoljno glasan? Ne pitam dal sam bio jasan.......






    Naravno da vas zajebavam
    Poruku je izmenio Aca1983, 03.10.2007 u 23:55
    ...................

  12. #72

    Odgovor: Naj poruka

    Tema Udata-tabu ili izazov na Muskom kutku

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa ovako, posto tvoja skromna glavica ne moze neke stvari da shvati:

    1. Mljackas u postovima drugih, pokusavas se uvuci u tudje zivote, znaci obicna si prosta tracara. Od mene sada imas potpuni prezir. Ljigavac si najgore vrste.
    Btw. koja normalna i postena zena bi se kunila u moral i vernost a uzela sebi nick Lilith?

    2. Ocito je da si prilicno povredjena, verovatno mrzis celi muski rod i rana ti verovatno nikada nece zarasti. Tvoj problem, posto u meni nisi izazvala ni iskricu pozitivnih emocija, ja ti ni trunku necu pomoci.

    3. Ja svoju zenu nisam prevario i nigde nisam napisao da jesam.
    Mogao bi se kladiti da ja i moja zena ukupno nismo imali toliko seksualnih partnera, koliko si ti imala u svom kratkom zivotu!

    4. A koji si ti ``organ`` ovde da sudis o mojim odlascima sa nekih sajtova? Sta te briga, da li sam ja bio na nekim sajtovima i na kojima sam bio?
    Moj zvanican odlazak sa datog sajta je bilo zbog tolerisanja sajta vredjanje predsednika ove republike i velicanja nekih okorelih crnih likova nase proslosti.
    Privatni razlozi ti nisu poznati, niti te se ticu, tracaro!!!

    5. Ako sam ti se ucinio, kao lak plen, to je zbog molje prilicne tolerancije i ljubopitljivosti. Posto si me zagrizla, sada ces osetiti da sam prilicno zilav!
    I ako ti smetaju moji postovi, moje iskrenosti, ili shale, trebala si i procitati da sam lik sa 100 lica! Neki su na ovom sajtu vec pronasli moje pravo lice. Ti nikada neces, jer od ovog trenutka si objekat prezira, i kao anonimni nick, i kao osoba koja se krije iza tog lika.

    Ja sam dosao na ovaj forum i ostajem! Dopadalo se to tebi ili ne!




    P.S. Sto se crvenih kartona tice, bas me briga, ali ne volem povredjene b...e koji svrsavaju tako sto nekom lupe crveni.
    Kao clan foruma uzimam sebi pravo da uticem na javno mnjenje i delujem protiv crvenih kartona i citiranja recenicu po recenicu jer smatram da je to glupo.
    Same ove tvoje tri recenice o crvenom kartonu pokazuju koliko plitko dozivljavas druge osobe.
    Naravno svako krece od samog sebe...

    Pa iskreno da ti kazem i nisam psiholog, ne nasedaj na sve sto napisem!
    A da budem jos iskreniji, dobar sam ``psiholog``, cak toliko da to mogu ovde i da napisem.

    Ostalo sto si napisala, nisam procitao, post ti je nepregledan, a i skace iz teme u temu, a potpuno je offtopic.







    JTFR Lillith ima astrolosko simbolicko znacenje a ne religijsko

    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #73

    Odgovor: Naj poruka

    Tema: Naj smajli

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku


    kad sam ga prvi put video, uopšte mi nije bilo jasno:
    koja je poenta staviti roze brus na glavu

    kad ono nije brus, nego cvike
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  14. #74

    Odgovor: Naj poruka

    Tema "U kom periodu biste voleli da živite" na Istoriji.

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Toliko sam adaptiran na ovo vreme danasnjice I na ove prostore , da jednostavno ne zamisljam sebe ni u jednom drugom vremenu sem u ovom koje tece upravo sad, a dokle ce tici, to ni nema veze-kukavica nisam, I uzivam dok traje. Jednostavno, imam prilike da vidim kako je izgledao zivot tokom citave ere covekovog razvoja. Cesto vidim primitivce koji se ponasaju kao divljaci, tako da mi vreme neandertalaca i praistorije ne nedostaje. Vreme robovlasnickog drustva mi nije interesantno, jer me svi poznanci udavise sa objasnjenjima kako se njihov robovlasnik odnosi ka njima i kako ih tera da rade po 16h dnevno u preduzecima, a za novcanu nadoknadu dobiju supalj nos do ociju i psiholosku torturu. Kulturnu zaostalost, silovanja, tiraniju i ostalo karakteristicno za srednji vek i Osmanlijsko carstvo takodje svakodnevno imam prilike da gledam na TV-u, citam u novinama,...,tako da mi ni to ne nedostaje. Vreme istrebljivanja Indijanaca i drugih naroda od strane amerike mi ne nedostaje, jer zivim u vremenu u kome nas ameri sasvim uspesno unistavaju, pa to imam prilike i na sopstvenom narodu da vidim. Da vidim tehnicku razvijenost XIX veka imam svakodnevno priliku, jer se vozim autobusima koji nisu adekvatno prevozo sredstvo ni za to doba-prosto skroz su klimatizovani-odvaljena vrata, siberi,... Zato uraaa za danasnjicu koja obuhvata citavu hronologiju razvica primata.....
    Jedna od najboljih poruka koje sam poočitao.

  15. #75

    Odgovor: Naj poruka

    tema~ setite li se nekog sa foruma
    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Svadba. Vesela, razigrana, puna mladih.
    Ali, neki ujka Zoki je uzeo muziku pod svoje i sledi TurboPinkProductionKaznaZaUši.
    Prilazim muzici sa buđelarom.
    -Može jedna za tetku?
    -Kaži, tetka
    -Partibrejkersi, Kreni prema meni
    - Tetka, jesi li ti ozbiljna?
    - Jesam, najozbiljnija
    - Jbg, nisam siguran da ćemo umeti. Može nešto drugo?
    - Zenica bluz?
    - Može. I bravo, tetka.

    Počinju prvi taktovi. Klinci (i ne samo klinci) đipili.
    Posle nekog vremena prilazi mi mladoženja i pita: "Ej, ma kako si se samo setila?"

    E, nisam se setila ja. Setila se jedna Baba, a ja sam se setila nje.


    Baba deluje kao ekstazi

Strana 5 od 41 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •