Naj poruka - Strana 29
Strana 29 od 41 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #421

    Odgovor: Naj poruka

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Nije sve uvek onako kako ocekujemo da bude,pogotovo ako se tome previse nadamo
    .... neki su axiomi kristalno jasni na svakom levelu postojanja...
    & underpaid......

  2. #422

    Odgovor: Naj poruka

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Kisa sipi ...
    Na samom uglu svakog jutra sretala sam jednu staricu, a onda se naprosto izgubila i cini mi se da je dugo nisam videla, mozda par godina.
    Sa vremena na vreme, kad bih zasla za taj ugao setila bih se nje i onih crvenih kantica iz kojih je prodavala cvece.
    Nikad rec nismo prozborile, samo poglede razmenili u hodu.

    Juce, vracam se i izdaljine vidim poznat lik.
    Scucuren, zgrbljen,preko glave marama, ona stara strikana, sto se retko gde jos moze videti i ... starica i cvece.
    Usporim korak, setivsi se svih onih momenata kada sam prolazila pored nje i kao da se podrazumevalo da ce ona tu biti sacekivati me i ispracati svojim pogledom.
    Setih se i kako sam se nebrojano puta pitala gde je, kad vise nije stajala na tom uglu i kad me nije posmatrala svojim krupnim srnecim ocima.
    Zastanem, da kupim buketic cveca, ne zbog cveca, vec zbog nje, ne bi li je osmotrila izbliza.

    - Dobar dan, nema vas.
    - Sreco moja dobar dan,bolesljiva sam bila, nije za mene vise ovo sedenje po vazdan.
    - Pitala sam se gde ste, na neki nacin ste mi nedostajali.
    - Eh, da i ja nekom nedostajem ( rece , a one njene krupne oci postadose jos vece, neka iskra proleti njima, osmeh se stidno razleze licem i nastavi)
    niko ne mari za mene, kao ni za onog psa lutalicu, a tri sina sam od'ranila, ne pitaju me ni kako sam.Samo istu,a moja penzija nikakva, jadna ...
    Sve sam na lekove dala, niko mi solju caja nije pruzio.Snahe ko snahe, sta ih se tice tudja krv,povukle ih na svoju stranu, a majka vazda misli na svoju decu i kad joj ledja okrenu, eh muke moje ...

    - Nemojte, bice to sve dobro, zivot je brz pa vise niko nema vremena za nikog.
    - Razumem ja to,ali ne razumem da me nisu pitali imam li sta jesti, imam li ogreva,
    treba li me ko do doktora odvesti.Sve sama, sa ovim mojim propalim nogama.
    Eto, nesto cveca sam donela , a idu i svisveti i par venaca sam isplela, kupuju ljudi,a ja sretna,nestojim uzalud.

    Pruzam joj pare,uzimam cvece,pocinje da duva neki vetar, ona se jos vise ogrce onom maramom.
    - Cuvajte se i ne brinite,vidjacemo se ovih dana.
    - Bog mene cuva, sreco moja, nek' si ti meni samo tako dobra, na ti jos ovaj struk belih, dugo traju, a i moje su , mojom rukom zasadjene i pozuri vi's da ce kisa.

    Nasmesih se, okrenem se jos jednom da je pogledam, a ona stoji i ceka, neke nove prolaznike, ne bi li zaradila koji dinar , a kisa je sipila ...
    Poruku je izmenio Goga, 31.10.2009 u 21:08 Razlog: ispravka*
    I'm floating on air..

  3. #423

    Odgovor: Naj poruka

    Yosarian:

    Odgovor: Mish

    Честитам на избору за трачару месеца!


    Bože, ovo je tako istinito...

  4. #424

    14 Odgovor: Naj poruka

    Tema: Odgovor: Budim se, dolazim do ogledala i kazem sebi ...


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ју токин ту ми? Ју токин ту ми? Ју токин ту ми? Ден ху д хел елс ар ју токин... ју токин ту ми? Вел, ајм ди онли уан хир. Ху д фак до ју тинк ју ар токин ту? О јеа? О кеј!

    O бy!

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #425

    Odgovor: Naj poruka

    Divan prekog plota Yosse i Glishe:
    VojvodinaCafe Forum > Sport > Sportska centrala > Fudbal Ми смо деца комунизма...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, мислите да су комуњаре петокраку свугде стављали јер су волели конверс и стар патике? А јел вас често хватају такве мисли?

    Врати се пар постова уназад и видећеш да смо већ причали о томе да има разних звезда, али ипак мислимо да ове нису са патика. Геније.


    Yosso, obožavam te.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #426

    Odgovor: Naj poruka

    Ja te razumem eh, ta ljubav ...



    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Dobra tema knjigu o ovome da pisem ne bi bilo dovoljno da kazem ceka se sve secam,ali na primer:

    Kada sam bio dete od nekih 7,8 godina znaci 1,2 razred osnovne skole.Kada smo ja i moja tada simpatija koja se zvala Suzana prvi put se poljubili onako uplaseno neiskusno,klinacki i kada sam je vodio na sladoled i pratio do kuce posle skole.Posle smo i do pre 2 godine ostali u dobrim prijateljskim odnosima.Sada je udata vec zena i ima dete zivi sa suprugom u Podgorici.I cujemo se par puta godisnje ali zbog njenih obaveza nismo u mogucnosti da se vidimo na duze(stjuardesa u monte negro airlines-u)
    Secam se...prvi ubrani cvet,prvo kao sto kazem ljubljenje,prvu napisanu ljubavnu pesmu...To su stvari koji ne mogu da se zaborave.Nikad nece nestati iz mene ko me razume shvatice kakav je to osecaj

  7. #427

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Docicu po nju ili takvim polovnim Ferarijem....
    ali ne vise volim romantiku.Padne sneg bez vetra,nos tamna.Odem po nju na konju belom i fijakeru i kad bi postojao jedan takav put od Turije do Vrsca isli bi njime.A sa nama violinista i majstor sa tamburicom...

    Tamna je noć...a taj sklad tamburice i violine odmah mi stvara leptiriće u stomaku...i šta da kažem, osim da zavidim Zorici.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #428

    Odgovor: Naj poruka

    Zasto uopste pisete na ovom forumu...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    ...ne košta ništa.
    Bolje nego da plaćam... popu il' psihijatru .
    Dodješ ispričaš se, iskukaš, nasmeješ i svi srećni...kao na .
    ti si Pero moj idol
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #429

    Odgovor: Naj poruka

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    I sta koji qrac i citam ove budalastine, samo se potresem i sad cu jos da razmisljam o tebi hoces se ubiti ili neces. Idi bre dete u ochin.

  10. #430

    Odgovor: Naj poruka

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што се тиче овог несретног Бећара, мислим да је недопустиво да се допушта ширење мржње према Србима и Србији на овом форуму.

  11. #431

    Odgovor: Naj poruka

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih još jednom bio krajnje iskren:

    super je taj sex
    ali i nije toliko super ako onoga sa kim ti se dešava ne možeš kasnije da uzmeš za ruku
    i da je osetiš kao svoju.
    jednostavno, a tako jasno i mocno


  12. #432

    Odgovor: Naj poruka

    Do kog je zakljucka danas dosla...

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ode forum u propas' !
    Dugo mi je i trajao
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #433

    Odgovor: Naj poruka




    Citat PersonaGrata kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da pravis promenu. Barem ne pre nego što pokušaš sve.
    Sto puta sam pravio promene i sto puta sam lagao sebe i napravio sto puta losije po sebe. Ne bezi od onoga do cega ti je stalo. Bori se za to. Drugu priliku mozda neces imati. Bolje je boriti se za pravu stvar i "poginuti" nego pobedjivati posle u stotinama manjih bitaka ni blizu bitnim kao ta koju si propustila... Veruj mi.
    Duh čoveka koji je prepustio takvu bitku, i koji ti piše ove redove,nije ni blizu čoveka kakav je mogao biti da je poginuo tada i sigurno bi se više poštovao sada.
    Džaba je sve ako propustiš to...
    Ako si učinila sve, i "poginula" u toj bici, lako ćeš nastaviti dalje... Uzdićeš se i bićeš jača nego ikad. Fenix će biti samo običan vrabac u odnosu na tebe.
    Samo se nemoj odmah predati i prepustiti patetici i samosažaljenju. Jer to neće biti promena. Barem ne promena na bolje.

  14. #434

    Odgovor: Naj poruka

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    On: "E, znas sta sam se setio? Ono kad smo ti i ja.. znas, onda.."

    Ja: "Sta? Cuvali ovce?"

    On: "Haha, uvek si bila vickasta. Ma ne, ono.. pre godinu dana.. secas se, kod tebe?"

    Ja: "Sta? Peglali ves?"

    On: "Zajebi, koji ti moj pricam kad si neozbiljna. Ali, nisam ti rekao onda, a ne znam ni zasto ti sada govorim.. bilo je odlicno.. ti si bila odlicna..."

    Pa veliki muk i ja crvenim..

    On: "Sta je, picko, kad te hvalim, ne cuvamo ovce?"

    Šta ću kad te volim čitati.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #435

    Odgovor: Naj poruka

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    cuj,nije da nisi simpatican mladic
    al` nekako sticem utisak da kad bi ti uzeli te pare ti ne bi postojao
    je l da?
    sramota je ,neukusno je i budalasto pricati o novcima nepoznatim ljudima
    je l da?
    imas neku malu koju kupujes i imas tatu koji daje
    jel da?
    okej sVatili smo jebote iz tvoji dvestasezdesethiljada postova
    al za ime Boga,daj malo nesto drugo
    daj malo ko je prdnuo u komsiluku,sta si sanjo,ko te bio kad si bio mali,kako su te zvala deca u skoli
    ako ne ono sta si citao,sta slusas i sta gledas
    kapito?
    udavi bre ko zm,ija zabu ponekad
    a nije da nisi simpatican mladic
    Aleluja.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 29 od 41 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •