Naj poruka - Strana 35
Strana 35 od 41 PrvaPrva ... 253334353637 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #511

    02 Odgovor: Naj poruka

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Volela bi' da me se ne shvati pogrešno ... ali ja se sa yossinom "konstatacijom" slažem.

    Što se rađanja tiče.. smatrala sam, da sam svoju želju za decom zadovoljila rođenjem prvog sina. U svojoj glavi sam završila sa svim mogućim rađanjima,
    jer sam osećala... i videla da mi brak "umire".

    Čak i kada sam (u tliestli) pronašla "drugu polovinu jabuke", čoveka koga sam obožavala i sa kojim sam doživela
    i proživela LOve - no limit,
    devet godina mi je trebalo, da me uveri - da je (ajde da tako kažem, mada je više figura) - dete "zaslužio".
    Naime nije ni bio problem u zasluživanju, već sam cenila da li je spreman da malo "nagazi loptu".. da mirno udahnemo vazduh.
    Nemam nikakvu potrebu sada bilo kome da dokazujem moj majčinski instinkt, nagon, poriv.. šta god,
    ali ... kada sam shvatila koliko on zapravo pati za detetom.. i koliko to naše dete želi,
    mogu jasno da kažem da sam Kićuna rodila baš zbog njega-njemu. Na "poklon".
    I nije mi bilo važno ni što imam 41 godinu, ni što sam u ime tog majčinstva dala šut u dupe svojoj sopstvenoj karijeri... i još mnogo zaloga, da ne nabrajam..

    Da nam se nije desio Live limit... imao bi Kićun danas još nekoliko braće ... ili sestara.
    Rađala bi' mu decu, sve dok me ne drmne klima ... ili neki drugi kurcŠlus.


    Tako da je i moja "teorija" ...
    Da... dete se rađa svom čoveku.
    Tačnije.. ono je "proizvod" ljubavi .................... prema njemu.
    ...da li treba da dodam zašto te volim čitati?

  2. #512

    Odgovor: Naj poruka

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Volela bi' da me se ne shvati pogrešno ... ali ja se sa yossinom "konstatacijom" slažem.

    Što se rađanja tiče.. smatrala sam, da sam svoju želju za decom zadovoljila rođenjem prvog sina. U svojoj glavi sam završila sa svim mogućim rađanjima,
    jer sam osećala... i videla da mi brak "umire".

    Čak i kada sam (u tliestli) pronašla "drugu polovinu jabuke", čoveka koga sam obožavala i sa kojim sam doživela
    i proživela LOve - no limit,
    devet godina mi je trebalo, da me uveri - da je (ajde da tako kažem, mada je više figura) - dete "zaslužio".
    Naime nije ni bio problem u zasluživanju, već sam cenila da li je spreman da malo "nagazi loptu".. da mirno udahnemo vazduh.
    Nemam nikakvu potrebu sada bilo kome da dokazujem moj majčinski instinkt, nagon, poriv.. šta god,
    ali ... kada sam shvatila koliko on zapravo pati za detetom.. i koliko to naše dete želi,
    mogu jasno da kažem da sam Kićuna rodila baš zbog njega-njemu. Na "poklon".
    I nije mi bilo važno ni što imam 41 godinu, ni što sam u ime tog majčinstva dala šut u dupe svojoj sopstvenoj karijeri... i još mnogo zaloga, da ne nabrajam..

    Da nam se nije desio Live limit... imao bi Kićun danas još nekoliko braće ... ili sestara.
    Rađala bi' mu decu, sve dok me ne drmne klima ... ili neki drugi kurcŠlus.


    Tako da je i moja "teorija" ...
    Da... dete se rađa svom čoveku.
    Tačnije.. ono je "proizvod" ljubavi .................... prema njemu.
    Šta reći?!?
    Jedini pravi (dobar) razlog za razmnožavanje.


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #513

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ranije sam pratio kada je bilo prvo suđenje ovom momku, vidim da je ponovo osuđen na deset godina zatvora. Uzimajući u obzir kakva nam je sudska praksa nije teško zaključiti da je država na neki način htela da napravi primer od njegovog slučaja i da je on na neki način ovde žrtveni jarac, ali presuda je po mom mišljenju sasvim adekvatna. Kamo sreće da se i u ostalim slučajevima sudi ovako kako se sada sudilo, a ne samo u slučajevima kada se napadne država, u ovom slučaju službeno lice.

    Pravda za Uroša, podržite Uroša... alo u čemu da ga podržim? Da sutra tako nekome drugome mlati bakljom po nosu? Sam je sebi upropastio život, sve i da hoću da mu nađem neku olakšavajuću okolnost ne mogu, čak je i dovoljno godina imao da zna šta radi i da odgovara za to.





    Sine treba da zahvališ čika žandaru što ti mozak nije prosuo na sred tribina za šta je imao zakonskog osnova. Da je bio neki manje iskusan i mlađi žandar ko zna kako bi se sve to završilo. Bio si frajer da pržiš čika žandara bakljom, budi frajer do kraja i odradi svoje što si dobio
    .
    Moj bold...
    znaci Turkmen, brate, chale si keve mi

  4. #514

    Odgovor: Naj poruka

    ... jer mi je milina da chitam ovako neshto:

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Danas, u trenucima odmora...stojim naslonjena na ogradu terase..i posmatram uokolo...čas lijevo..čas desno..i zastane mi pogled na kući koja se nalazi tačno prekoputa mene...na susjednom brdu...dijeli nas cesta...i nešto mi nije jasno u vezi nje..posmatram, razmišljam...pokušavam da se sjetim...i sjetim se! Stopila se sa okolinom...ima već par godina kako je napravljena...kad su je podigli, ja nešto ogavnije u vidu kuće vidjela nisam...ni drvce oko nje...jedan komad njive iskorišten kao plac za kuću...kuća podignuta, strši od svega...uzrovano blato...tek napravljena staza..bez fasade...ružnoća...mislila sam da se nikad neću navići na nju...ona je tada narušila mirnoću tog brda...mirnoću moga vidika...a danas, stopila se sa svim..mic po mic..uklopila u okolinu, drveće koje je izraslo oko nje kao da je vijekovima tu...ima fasadu, staza je sa strana obrasla cvijećem, travom...svaki djelić kuće i okućnice je na svom mjestu. Nekad, ona je narušavala mirnoću, danas...kada je ne bi bilo, falila bi.

    To me samo podsjetilo na neke ljude u mojoj okolini...koji su se nekako nametnuli sami...koji mi nisu po svemu odgovarali...koji su na neki način narušili mirnoću moga postojanja...ali koji su se onime što jesu...i što mogu da budu akomodirali...postali dio mene...i danas, kad ih ne bi bilo, falio bi dio mene...iščupao bi se i onaj temelj...i sve staze koje vode do njega... volim kad se tako divne stvari dese postepeno, ali traju.

  5. #515

    Odgovor: Naj poruka

    VojvodinaCafe Forum > Kultura > Filozofija Noć kada sam...

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Noć kada sam od "lepotice" postala "sestra" i sve u samo nešto sitno minuta. Čitav razgovor odvija se na nekoj mešavini francuskog i engleskog, ali ja ću ga pričati na srpskom jer poruka jeste ista bez obzira na jezik koji bismo govorili.

    Nešto iza ponoći u jednom od pariskih metroa pored mene sedaju tri dečaka. Možda imaju 20, a možda još ne. Dva bela i jedan crni dečak. Sa sobom nose jak miris alkohola. Crni dečak ima veliku oteklinu oko levog oka, oko je zatvoreno, razbijeno rekla bih. Gleda u mene upadljivo i brzo počinje da priča sa mnom. Ja mu govorim da ga baš ne razmem skroz i da ne govorim francuski skoro uopšte. On govori da ni on ne govori francuski i govori mi kako sam lepa, druga dva dečaka se smeju, ja se zahvaljujem, on mi šalje poljupce i uzima mi ruku da je poljubi, i ja mu kažem da se ne rasipa sa nežnosima tek tako, on se smeška, slikaju ga druga dva dečaka i jedan od njih kreće rukom prema njegovo oku, i ja vrisnem NE, i oni mi govore da nisu hteli da ga povrede i prolazi neko vreme i crni dečak mi govori da sam ja njegova sestra i stavlja ruku na srce i uzima moju ruku da se rukujemo, nas dvoje brat i sestra.

    Malo su mi klecale noge kada sam izašla iz metroa jer znam da je moglo da bude i potpuno drugačije, ali mi srce bilo veliko ko kuća što je bilo baš ovako.
    Volem kada se raspiše.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #516

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    ...da su oni naši trenuci koje smo proveli sami..daleko od svih, nešto što me vodi...drži...da ne puknem svaki dan...da ne okrenem leđa svemu....

    ...da si mi bio najveća podrška i u dobrim i u lošim potezima...niko nije bio iznad mene, to sam uvijek znala i to mi je davalo pružalo osjećaj sigurnosti

    ...da ničije grube, izrađene ruke nisu tako mekane kao tvoje...ne pružaju utjehu...

    Najvažnije od svega...nisam stigla da ti kažem...nisi mogao da budeš tu...a rekla bih ti...da bi ove godine postao djed...da ne bi morao da se igraš sa drugom djecom, da te obožavaju tuđi unuci..imao bi svoje...ostvario bi ti se san...znam...malo je zakasnilo...ali niko nije očekivao da nećeš istrčati maraton...

    Još se lijepih stvari dešava...kola su zaustavljena, ne idu više nizbrdo...sada čekamo da krenu uzbrdo...a ja ću već naći načina da saznaš sve ovo..da se osmijehneš, gdje god da si...i ne mari za ove suze sada...proći će...

  7. #517

    Odgovor: Naj poruka

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Ducica sam omrzla posle Blaga cara Radovana
    sav sovinizam skupljen na jednom mestu
    Ducic je zenomrzac

    i pre toga ga nisam volela
    to mi je uradio Crnjanski
    jednom je napisao nekakvu crticu o Ducicu i Santicu
    Ovako nekako ide;
    santic se strasno zaljubio u neku ribu,tamo u Mostaru....inace nije bio sklon zaljubljivanju olakom
    I dobri,posteni,emotivni Ducic je to vrlo dobro znao
    (a bili su prijatelji)
    i Ducic krvinjski dodje kod Santica i zamoli ga da se skloni,da mu je kao stalo do te ribe,i tako to
    i naivni Santic kaze okej
    a dobri ,posteni i nadasve emotivni Ducic kresne tu ribu i ostavi je.....
    Santic se nikad nije ozenio

    eto
    zato ne volim Ducica
    & underpaid......

  8. #518

    Odgovor: Naj poruka

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    ...I da, zašto je teško spustiti WC dasku?
    mislis podici...
    U dve reči sve je stalo.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #519

    Odgovor: Naj poruka

    ...kad ne mozze reput ja chu ovde da tovarim... i da znash ja ti nikad ne bi kazo stoko rdjo i to kao odraz ljubavi...nisam taki chovek.... izvinjavam se.... but slazzem se s doleizrechenim u potpunosti..... zzivot bi bio pesmica da imam 155cm i 42 kila

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ramisljam nesto...
    malopre sam gledala repute koje dobijam...manje vise,svi su nenormalni....
    odem do zidica,ista stvar
    sta to nije u redu sa mnom pa niko da mi salje virtuelne cvecare,kucne ljubimce,torte razne sorte
    sta to nije u redu sa mnom pa niko da mi pise otuzne i slatke (ko liker od ruze) stihove o ljubavi,o tome kako mu nije do zivota bez mene,kako vapi za dodirom mojih rucica,kako pred san grca moje ime

    jok
    nista od toga...
    ubuduce necu da pominjem mastiffa,ni to da mogu da ponesem dvaes kila paprika s pijace,ni to da krecim stan u dva dana
    samo cu da trepcem i ko Zorka Brunclik da budem laka na suzu

    pa da vidim
    & underpaid......

  10. #520

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Luter kaže: Pogledaj poruku
    ..Nikako,on je tebe ubeđivo da će njegova devizna penzija biti mašala za vas dvoje i dete..a ispade da su i njegova bivša žena(koja ne može da izdržava ni sebe a kamoli đecu)i đeca sama šutnuti iz dojčlanda zbog radi papira i sad će svi da se gurate u tvojoj garsonjeri,a ti si inače spremna za svoju decu(a kamoli tuđu)kao severna eritreja za izbor mis sveta..i tako..izebaše te u ladnu sobu..c est la vie..nemoj nas više smarati svojim srcedrapateljnim zapletima..ti si zla osoba koja misli da ume da kaže ko će biti voljen a ko ne..koja će odrediti ko zaslužuje šansu a ko ne..tu je Believerka u pravu..YOU ARE FUCKED...i ako si..burn in hell bitch!!"!

    ovo je genijalno! eto zashto forum. s vremena na vreme mozze da natrchi neshto vako i ulepsha ti ceo dan suze su mi poshle od smeha


    & underpaid......

  11. #521

    Odgovor: Naj poruka

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Mali crni dečak i njegova mama sede preko puta mene. Pored mene je njegova sestrica. Ona pevuši. On ima cipele kakve nose odrasli ljudi. Mali dečak u cipelama odraslog čoveka. Izmotava se. Hoće da mi privuče pažnju. U metro sam ušla rastresena, htela sam da pobegnem od lošeg dana plešući, pa sam se izgubila i zakasnila na čas plesa, i rešila da ću se vozim metroom do negde. Dečak me je fotografisao maminim telefonom i onda je gledao moju sliku na ekranu i smeškao se. Mama je htela da briše sliku, ali on bi se zaplakao. Nasmejao me je baš taj dečak u cipelama odraslog čoveka.

    Ne znam šta mislim o ovom gradu. Znam da nije dom, i da neće biti, i svi su me pripremali na to da su usamljenosti još usamljenije ovde, i došla sam pripremljena i rešila sam da neću da budem gorka i neću da ne volim grad za koji bi mnogi dali sve da prošetaju onim (ćor)sokacima kojima ja protrčim svakog dana. Ali, grad jesu ljudi, a ne sive hladne zgrade. Grad je i sunce i osećaj slobode i to je grad, ali grad jesu ljudi. Bojim se da ovaj grad čine gradom samo oni ljudi koji u njega dolaze u posete, kao turisti, i često se pitam i često se uplašim toga da je i onaj grad iz koga sam otišla nekada pre nekog broja godina isto toliko zatvoren i uobražen i nafuran kao ovaj. Ne volim nafurane, uobražene gradove.


  12. #522

    Odgovor: Naj poruka

    Ova poruka je toliko naj .. da danas ovde ne moram više ništa ni da pročitam

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ... i mogu da odem zabave radi da uchestvujem u kolektivnoj euforiji na nekoj fudbalskoj utakmici i da mashem zastavom
    ali ne u toj meri da mi je posteljina chetri es i da se derem srbija, srbija dok svrshavam.

    a vi? kako vi tu nacionalnu pripadnost dozzivljavate?



    A mi..? Pusti ti nas.. mi nismo baš normalni.
    Mi smo ti žešći nacionalisti i pod obavezno zaurlamo Srbijaaaaa aaaah Srrrrbijaaaa aarrrrggghhh
    čak i kad glumatamo orgazmusa


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #523

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    Evo mene za vikend....
    ( i još uzela slobodan dan, da uživam u produženom vikendu..)

    Nedelja:

    Kosim travu u voćnjaku, izvijam slalom između grana što se savile do zemlje...Ona trava do kolena visoka, ( nije kosilica radila do juče pa "malo zaraslo"..) krtice se baš potrudile ove zime i napravile čitavo minsko polje sa krtičnjacima...a ja kosim li kosim. Komarci se oblizuju...Lepi se ona trava, pa zemlja od kritičnjaka...a baš je lepa kiše padala juče ranom zorom pa zemlja vlažna i tako se fino zalepi oko onog noža isečena trava i zemlja....Da ja to malo očistim, pa naravno prstima...ko će ići po neki rekvizit...Sreća moja da me opali po prstu ona tupa strana noža...sad bi bila devetoprsta žena ( taman za cirkuski nastup)....
    DakleM takvu glupost samo ja mogu da napravim. Ali ne bi tome kraj..

    Ponedeljak:

    U toku noći krene da paducka neka kišica...ja se sve onako tešim -ma staće to do jutra...ali stala cvrc...
    Ponedeljak jutro - potop. Lije ona vodurina u potocima...gledam ja one moje platnene patike, gledaju one mene i sve sama sa sobom divanim "Sreća tvoja što imaš ovde one stare patikaje, pa ćeš moći stići do kuće sa bar napola mokrim nogama "
    Izađem na terasu da ih obujem, kad nema leve. Šta bi? Gde nestade leva patika? Onda se setih onih čudnih zvukova od noćas i neko šuškanje po terasi.(vid' nije to bio vetar..) Puuuuuuuu neka živuljka mi odnese patiku. ( nek' je barem lepu kućicu napravila...)
    A kiša lije li lije...krenem u potragu za levom patikom...ali nemaaaaaaaaaaaaa...
    A kiša li je lije...a kišobrana nigde...ajd ti slata zaviri malo u ormare, da li si sačuvala (ili si po običaju bacila) onu staru kabanicu iz "prošlog veka"..
    TU JE!!! Jeeeeeeeeeee....
    Kabanica? Prava ribarska, kupljena još onomad na moru, u ribarskoj prodavnici, dugačka do zemlje, muška veličina ( čitaj-ogromna) a žuuuta..da žuća ne može biti. Vidim ja kiša ne staje. Do autobusa ima nekih 800 m ( odokativnom metodom) i vreme je da se kreće kući, jer od uživanja više ni "U" ne osta, a prst boooooooooli....pa rekoh da malo obiđem i lekara.....(zbog one "sitnice sa kosilicom)...
    Krećem da se oblačim, da sve nešto ispod kabanice sakrivam, kako ne bi pokislo...
    Ali o licima putnika i vozača kad sam ušla u bus, vam ne smem ni počinjati priču.
    Ako se pojavi naslov u novinama "Nepoznato čudovište iz šume vozilo se autobusom br...taj i taj..." pravite se da nemate pojma o kome je reč...
    Nisam bila sigurna gde da okachim: da l' na "Danas ste se smejali"...... pa, pomislih na "Nije lepo smejati se tudjoj muci" - al' nije ovom tamo mesto

    Lepo i zhivopisno opisano

    ps. je l' prst bio kod doce?

  14. #524

    Odgovor: Naj poruka

    Ma i ja sam se smejala šta ti je....
    Bio prst kod doce..ali slabe vajde od doce...Kaže "Okasnili ste za tetalpan" ...
    Sad još sam da se nadam da su "recepti" mog dede delotvorni pa ću da budem samozvani docaaaaaaa...i da ga "opravim" ..ima da bude "ko nov"

    PS: Avantura u busu? Jaoooooooooo ne pitaj...

  15. #525

    Odgovor: Naj poruka

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku

    Drugovi, budimo iskreni
    već nam se bliži dvadeseta
    a treba živjeti i pjevati
    idemo kao na maturskoj večeri
    uno, due, tre, quatro


    Kikindai betyarok..

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 35 od 41 PrvaPrva ... 253334353637 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •