Kakav ste forumas?
Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 184
  1. #1

    Kakav ste forumas?

    Zanima me na kakvim temama ostavljate traga?Da li vas obavezno mora biti svuda,cisto da se zna da ste tu...da li pazljivo birate gde cete pisati i to cinite samo kad zaista imate sta za reci?Koliko cesto otvarate nove teme?Recite nam ..

  2. #2

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Pa volim političke, kada se lepo zakuva. Šteta što se to uglavnom završi sa vređanjem. Ondak volem sport, kompjutere, mjuzu, filmove, a ostalo slabije.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Nema me obavezno svuda, što se ne bi reklo po broju postova , ali se trudim da sve pročitam i za sada mi uspeva Otvorim neku temu kad god mi nešto padne na pamet, a svakako ne postujem samo kad imam nešto pametno da kažem ali, eto, ako nešto izbegavam, onda je to politika

    VolEm da sam tu na forumu, makar ne napisala nijednu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Citat Sonja kaže:
    ...da li pazljivo birate gde cete pisati i to cinite samo kad zaista imate sta za reci? Koliko cesto otvarate nove teme?...
    Upravo tako! Baš zbog toga mi je i skroz bzvz čitav ovaj sistem rangiranja članova po broju postova, jer ispada da neko za jedan jedini dan može postati "iskusan forumaš" isključivo postujući na meni omraženim "Igrama bez granica", tipa: "Abeceda gradova" , "Azbuka biljaka", "Alfabet država" i sličnim tričarijama! Po meni bi trebalo da postoji samo ovaj drugi sistem rangiranja, zasnovan na "reputaciji" koju član dobija od ostalih forumaša (tajnim glasanjem, pošteno, Đinđić, Demokratska)

    Sad će neko garant pomisliti kako sam uobražen i zavidan, ali zaista ne vidim nikakvog smisla, akamoli zabave u beskrajnom nabrajanju enciklopedijskih pojmova!

    Isto tako, trudim se da koliko god mogu izbegavam teme na forumu "Upoznavanje, dopisivanje i čestitke", jer su mi, da prostite, nekako "klinačka" sva ona pozivanja na klopu i piće putem sličica. Da su u pitanju prave, a ne virtualne gozbe, e to bi već bilo nešto. Potpuno sam svestan da će moja prethodna izjava izazvati (verovatno opravdanu) mržnju i bes kod dobrog dela forumaša (i meni naročito dragih forumašica ), ali - napad iskrenosti je izgleda bio jači od straha zbog eventualnih posledica te iskrenosti.

    Što se tiče pitanja o tome koje teme me najviše zanimaju, odgovor je jednostavan - to su sve one teme koje izazivaju borbu mišljenja, potezanje što jačih argumenata za i protiv, izbijanje varnica, iskričavu diskusiju na samoj granici svađe. U tom smislu, moram da pohvalim modove i admine, koji su ovde neuporedivo tolerantniji po pitanju međusobnog "trpanja" zabalusalih učesnika u nekoj oštroj diskusiij ( uhhhh, što to volEm ), u poređenju sa nekim drugim sličnim forumima, mada i kod njih ponekad (doduše, veoma retko) primećujem recidive jedne IMHO davno prevaziđene politike "čistunstva" i "obezbeđenja reda na forumu", koja po meni za posledicu može imati samo ubibože sterilitet i čistu dosadu na forumu

    Za svoju najveću slabost, kao učesnika na forumu, smatram totalnu neinventivnost u osmišljavanju novih i interesantnih tema. S tim u vezi, najiskrenije skidam kapu pojedinim forumašima koji kao od šale otvaraju izuzetno interesantne i provokativne teme - za to, valjda, čovek treba da se rodi! Ja i inače, in real life, vrlo retko prvi započinjem razgovor sa nepoznatim ljudima, te stoga verovatno i ne treba da čudi što ni uz krajnje napore ne mogu da smislim i pokrenem neku interesantnu temu na ovom forumu. Ali zato prosto obožavam da na njima učestvujem u žustroj raspravi i, kad god je to moguće, duhovitom "peckanju" sagovornika

    Uhhh, al sam se raspričao - ako ovako nastavim, ostaću večiti "početnik", a moje drage forumašice će načisto ožedneti čekajući da ih na "Čestitkama" počastim Amstelom ili sokom od šaNgarepe!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  5. #5

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Moram da priznam da sam se nesto ulenjila kad je pisanje u pitanju Nekad mi je to islo nekako lakse, a sad pregledam forum i razmisljam kako cu odgovoriti na tu-i-tu temu kad pregledam ostalo, pa posle citam nove odgovore koji su u medjuvremenu pristigli, da bih se kasnije zablejala sa bagrom na msn-u i batalila posao (mozda ne bi bilo lose da pocnem da zapisujem na koje teme sam htela da odgovorim )

    Kao i gogo, i ja volim teme na kojima se razvije neka dobra "razmena misljenja", nesto sto nije pricanje u prazno, vec ono sto predstavlja izazov za ucestvovanje . Isto tako, volim i raznorazna prepucavanja na relaksirajucim temama sa onima koji su na istim talasnim duzinama Ma, volim i onaj kaladont, al' sam vec dosadila sebi
    Teme otvaram samo kad imam inspiraciju, kad se setim da bi nesto bilo dobro da se postavi, ne otvaram bilo sta i po svaku cenu.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Za razliku od ove dve velike glave ( ) ja bas volim da se smaram na temama tipa kafance. Volem da mi mozak na ispasi i sve mi ravno do mora
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Ne mogu da kazem da sam neki dobar forumas. Nekako ne volim da pisem i da "kuckam", ali se trudim . Vise mi odgovara da sa nekim razgovaram "uzivo" . Obzirom da bas i nemam mnogo slobodnog vremena, pokusam da procitam nove postove. Posto volim da igram igrice onda najvise ucestvujem u igrama bez granica; pored toga volim sport, zdravlje, moda, film i muziku. Potuno izbjegavam politiku i sve sto ima veze sa politikom .
    A nove teme otvaram kad dobijem inspiraciju.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  8. #8

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Nikakav po mom misljenju pocetnik sam totalni ali se trudim

  9. #9

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Pocetnik sam... Jos uvek se trudim da se uklopim

  10. #10

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Ne baš neki naročit i naočit.
    Ali imam naviku da ,,prolupam,, pa ko velim ajde da zatrpam dobronamerne čitaoce svojim umotvorinama. Malo sam stidljiv i neambiciozan po pitanju otvaranja novih tema pa upadnem i malo prošašoljim po tuđim.
    Za svađu nešto nisam genetski predodređen, ali sam zato tvrdoglav i malčice uporan.

  11. #11

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Citat SQUAW kaže:
    Nema me obavezno svuda, što se ne bi reklo po broju postova , ali se trudim da sve pročitam i za sada mi uspeva Otvorim neku temu kad god mi nešto padne na pamet, a svakako ne postujem samo kad imam nešto pametno da kažem ali, eto, ako nešto izbegavam, onda je to politika

    VolEm da sam tu na forumu, makar ne napisala nijednu
    Samo da dodam da ja nemam toliki broj postova ali se trudim da svaki dan ostavim svoj trag na ovom divnom forumu.

  12. #12

    Odgovor: Kakav ste forumas?


    Obzirom da mi je ovo prvi forum, još uvek učim. Nisam uvek raspoložena za pisanje ali pročitam šta me interesuje. Tu sam da se zabavim.

  13. #13

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Ta sta ja znam kakav sam ..... izes ga ... ta vi cete kasti .... prosudite sami .....

    sto se tice tema ...... citam sve pa na sta mi dodje da odgovorim ja nakuckam nesto
    a sto se tice sta najbolje volem .... e sto volem one provokativne i izazovne temice di svi nesto bi da kazu , a tek jos kad se polemise .... mada volem i one gde se da nauciti nesto novo ili videti nesto zanimljivo ..... dopadaju mi se i one zabavne da pustis mozak na pashu

    ma kad bolje nesto razmislim ...... ma volem ja najvise
    jer je
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  14. #14

    Odgovor: Kakav ste forumas?

    Citat Bishop kaže:
    Ta sta ja znam kakav sam ..... izes ga ... ta vi cete kasti .... prosudite sami .....
    Čitam sve. Odgovorim kada baš moram (reći ili pući), ili kada imam nešto /ne/smisleno kažem, kada mi štogod leži na pameti, srcu ili duši, ili eto, tek tako, opušteno, da bi se divanilo.
    Teme otvaram kada bih zaista sa vama da razmenim mišljenje o nečem.
    Eto.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    Kakav ste forumas?

    jos sam nova..
    ali cu da se pokazem..
    majke mi!!!

    za sada citam i istrazujem teme...
    jedva cekam da se ukljucim...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:57
  2. Kakav ste SMS-ovac?
    Autor Sonja u forumu Pričaonica
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2015, 19:56
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •