Naj poruka - Strana 7
Strana 7 od 41 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #91

    14 Odgovor: Naj poruka

    Ko ili sta vam trenutno nedostaje? -
    Nedostaje mi poklopac od daljinskog...stalno ispadaju baterije
    _baba_


    Ko kaže da žene nisu romantične?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #92

    Odgovor: Naj poruka

    gerbes na "Prisustvovati porodjaju"

    Eto, ja preživeo 2 puta, a nadam se i trećem ...

    Moja supruga tvrdi da joj je tako mnogo lakše - mada ne znam kad je probala da se porodi bez mene (???), dok seša kaže da bi je njen muž, a moj zet samo nervirao ako bi prisustvovao.



    Prvi put mi je bio 02/11/2002 kada mi se u 19:28 rodila ćerka Teodora, i bio je super provod. Drugi put mi je bio 25/04/2005 kada mi se u 14:30 rodio sin Ognjen. Tog dana su svi na odeljenju bili kao posvađani, a Ogiju je pukla desna klavikula jer su ga bukvalno izvukli za glavicu. Sećam se da se neka sestra naljutila na mene jer sam se jedini javio kada je pitala porodilje na indukciji: "Jeeel tera nekog da kaki!?"


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #93

    Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Dečji nestašluci... Đavolak ili anđeoska beba?

    SQUAW kaže:



    Odveli me moji malo na selo i ja fascinirana kokoskama, posvetim im svu svoju paznju. Postojao je neki mali kokosinjac sklepan jedva, sa vratancima na koja sam taman ja mogla da udjem, napravili su ih da bi mogli da zavuku ruku i pokupe jaja. Elem, nisu sve koke volele da spavaju u kokosinjcu, a mene je to nerviralo. Sumrak. Poneka zaspi ispod terase, poneka na stepenicama i tako opste rasulo po dvoristu, krenem ja da ih premestam u njihovu kucicu. Ruke mi je mama lecila nedelju dana, skroz su me iskljucale ali nisam htela da prestanem dok ih sve ne stavim u kucicu da spavaju tamo gde se spava. Vrh je bio kada sam i ja usla za njima, scucurila se u da vam ne kazem cemu i posmatrala ih dok su one bile zabezeknute...


    E sad se setih isto neceg u vezi krava, al' bila sam jos manja. Volela sam da jasem strasno, ali vecita opsesija mi je bila da uzjasem kravu. Konj je konj, ali kravu sam mogla da drzim za rogove i da je vozim (ne znam zasto mi je to uvek licilo na volan iz te perspektive ) i da ona skrece gde ja hocu kad joj te rogove okrecem... Pustili su me jednom da probam da vozim kravu, ali sam videla da nesto ne ide....
    neunistiva zlojebaba!

  4. #94

    Odgovor: Naj poruka

    Mali Od 'Ladnog Oruzhja

    Prolazi čovek pored interfona i digne slušalicu iz čista mira i krene da đuska i peva i laje "who let the dogs out woof woof woof!" + to radi često, kad mu dune. Zabavlja se, kaže.
    und

    - Šta ti je to Grim? Jel si hteo Grom da napišeš?
    - Grim.
    - Pa, šta to znači?
    - Pi džej.
    - Pi džej?
    - Prajvat džouk.

    To valjda znači da ne smem da pitam dalje
    moomoo meee jooouu

  5. #95

    Odgovor: Naj poruka

    Engleski kaladoNT i rešenje dileme

    Jedno pitanje za autora teme:

    Kada je kraj ove igre?

    Mislim, kako će doći do ispadanja, kada postoji reč za svako slovo?


    Kraj je kad iskoristimo sve reci i ne znamo sta vise da kazemo... onda ispocetka... vezba se engleski i razmislja... sto se mene tice ne mora ni biti kraja...

  6. #96

    07 Odgovor: Naj poruka

    Najgora hrana koju ste jeli!

    by Uriel




    Bilo je to davno, ali se sećam ko da je bilo juče.

    Ja gladan ko ris...pojeo bih živog kera.
    Tek sam se zabavljao sa svojom sadašnjom (večnom) ženicom
    Nagovaram ja nju "ajmo na pljeskavice, ćevape, svinje, krave...bilo šta
    samo brzo" A ona meni " Idemo kod mene, mama je pravila punjene paprike"

    Punjene paprike... nije loše ...

    Kada smo stigli natovari ona meni pun tanjir - sve se preliva.
    Probam ja i umalo ne dobih fras

    U paradajz sosu i to Pošećereno
    Mislio sam da ću se onesvestiti.
    takvo skrnavljenje punjene paprike je ravno bogohuljenju...
    ma paprikohuljenje!

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #97

    Odgovor: Naj poruka

    Deo poruke sa teme o tetovazama...
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не могу рећи да ме није узбудила који пут тетоважа на месту где леђа губе своје часно име, али на том месту би ме узбудила и пуњена паприка...
    yossina posla
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #98

    07 Odgovor: Naj poruka

    Kada vam je stao "mozak"? -
    Na sinovom krstenju.
    Prisao nam prota, pozdravio nas i poceo da upisuje podatke.
    Ime i prezime, datum rodjenja, da li smo se vencali u crkvi, koje smo krsteno ime odabrali itd...
    I odjednom PUF! Pitao me koje mi je devojacko prezime.
    A ja
    Tisina nekoliko sekundi. Pokusavam da izgovorim, medjutim totalno sam blokirala. U pozadini cujem neke neartikulisane zvuke, okrenem se, a brat i snaja zavukli glave pod jakne i umiru od smeha. E tu ulece kevin lakat u moja rebra i nekoliko puta, sapatom izgovoreno moje devojacko prezime
    Tada je masa pocela da se zari i pali
    _baba_




    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #99

    12 Odgovor: Naj poruka

    Odgovor: Veliki Brat VIP - druga sezona
    ...to ti mislis...
    ...pazi ja da sam VEP-ovac...cim bi usao u kucu...skinuo bih se u gace...prdnuo...i rekao...od sada sam ja glavni...a ovu crnu i plavu bih odveo u wc da ribaju sholju...posle felacija......za to vreme...ima svi da nauce od Ere...rado,lepa Rado...i da naprave koncert...
    ...sreca pa nisam VEP-ovac...
    Nisi Vep-ovac, ali si


    Angus
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #100

    Odgovor: Naj poruka

    Molim da se notira
    Sta ste danas sve jeli...

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    burek sa sirom i jogurt, slatki kupus sa nekim mesom, tri parceta hleba sa margarinom i pekmezom od sljiva, cetiri pecena jaja sa puno sira preko i jogurt...i opet sam nesto gladna...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #101

    Odgovor: Naj poruka

    D seknd

    Odgovor: Kosmet - oteta zemlja

    Šta fali njegovom razmišljanju.
    Možda on nema argumente, ne tvrdim, možda za njegove tvrdnje, ali ja ih imam.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #102

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Mao ce kaže: Pogledaj poruku
    Da sam u Kini proglasili bi me drugim Mao ce.., po tome koliko me citiraste. Pustio sam vas da se siti ispišete, mastilo se osušilo, pa sad je na mene red:
    Od kako ja neodgovorih odmah, vi se uspavste u zadovoljstvu kako ste bili u pravu i prestadoste da pišete od silnog vam zadovoljstva.
    Razočarenje za vas: niste u pravu!
    -Ova zemlja nema jasno definisan nacionalni cilj i strategiju,
    -Ova zemlja nema jasno definisane granice,
    -Ova zemlja nema zakon o štampi i medijima,
    -Ova zemlja nema Srpsku vladu
    -Ova zemlja nema ljude koji će da nauče narod šta je to svoja zemlja, svoje rodoljublje..
    I da nebi bilo sve nema:
    -Ova zemlja ima hiljade hohštaplera koji je uništavaju,
    -Ova zemlja ima medije koji nisu za ovu zemlju i ovaj narod, (za onu većinu naroda koji je vole)
    - Ova zemlja ima na granicama hiljade lešinara koji čekaju da uđu i da je počiste do kraja!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #103

    14 Odgovor: Naj poruka

    Leonard Peltier


    Odgovor: Danas ste se smejali... - danas, 14:20
    10:15h CET

    Sedim za kompjuterom i "googlam"........ ulazi u učionicu jedna moja učenica koja je zaboravila pernicu.

    Pita ona mene: "Teacher, šta radite?"
    ja: " Tražim sliku od Vincenta Van Gogha - Suncokreti"
    Ona: "Valjda pesmu?"
    Ja: " Ne pesmu, sliku od Vincenta Van Gogha"
    Ona:" Mislite pesmu od Đuleta Van Gogha? "

    Bad communication
    Šta reći...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #104

    Odgovor: Naj poruka

    Citat jamiroyu kaže: Pogledaj poruku
    ....pa neko bi rekao utorak jos jedan glupavi dan u nedelji,a ja se prvo vracam godinu i sest meseci u nazad,kisni tmuran dan.U autu moj rodjeni brat i ja,idemo na aerodrom on putuje u Emirate (da radi).Toliko toga zelim da mu kazem ali ja cutim on cuti,prvi put se rastajemo da je ozbiljnije da je duze,strasno smo vezani.On odlazi ,ja se vracam imam vremena za razmisljanje i ljut sam na sebe,ljut sto mu nisam rekao koliko ce mi nedostajati,sto je time sto je otisao bukvalno otisao i deo mene,sto sam se od osecanja praznine paralisao i toliko toga zeleo da mu kazem a nisam.
    Evo nas u danasnjem utorku,nestrpljivo cekam na dolascima imam tremu kao na ispitu u moru lica trazim njegovo i tu je dolazi pojavljuje se jeste da je moj brat ali lepsi nego ikada,pomalo ozbiljniji pomalo stariji.Ne mogu da pronadjem rec za ono sto sada osecam,vratio se onaj deo mene i naravno da sam mu rekao sve ono sto nisam pre godinu i po i znam da se vraca za 20-tak dan ali to cu za sada zaboraviti pustiti ga da se veceras odmori i naspava a vec sutra ...............................
    I ono sto hocu sve vreme da kazem a sta me je danas snaslo bas ono sto zelim svima :neopisiva SRECA i ISPUNJENJE
    Sjajno
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #105

    Odgovor: Naj poruka

    Ne znam sta da vam kazem. Napisah vec da mi nije u karakteru da budem ozbiljna, a sad sve cesce razmisljam da je krajnje vreme da se uozbiljim. Ipak, blizi se 100ta, valjalo bi ovoj omladini i neke mudrosti preneti. Eto tako ja nesto razmisljam danas... da li je u pitanju pms, klimaks, nagle promene vremena ili negativan polozaj planeta, ochin ce ga znati...ali evo recimo, sta cu ja ostaviti u amanet ovim devojcurcima? Nista. Niti sam ih naucila kako se stirkaju stolnjaci, niti kako se peglaju muske kosulje, pa zatim kako se pravi pundja od dve upletene kike...kako da belo ostane belo, a crno da ne pusta boju, ili kako da osvoje svoje simpatije bacajuci kostice iz jabuke na njihov kucni prag...Jos jedna veoma bitna stvar je ta da od gledanja u solju moze dobro da se zaradi. I? Da li sam nekom prenela svoje umece gledanja u solju? Nisam.Mislim, stvarno se osecam beskorisno i kakva vajda od jedne babe na ovom forumu kad ne prenosi svoje znanje i godinama sticano iskustvo? Prvom prilikom cu zenskim osobama ovog foruma otkriti vecnu tajnu,zapisanu na platnu iz XVII veka, zivotima cuvanu u mracnim odajama Besenovackog prolaza ispod Fruske Gore do Prnjavorskih vinograda...na platnu je ispisano samo nekoliko jednostavnih, ali veoma bitnih saveta...kako da naplacujete upotrebu klonje tri puta skuplje od dozvoljene tarife. Ne mogu vise da cutim, ovo je decenija kad sve istine izlaze na videlo, a vreme je promena i prelaska iz gasovitog stanja neozbiljnosti u cvrsto stanje ozbiljnih namera.
    _baba_ i ozbiljnost

    joj baba al ga kenjas
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 7 od 41 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •