Naj poruka - Strana 37
Strana 37 od 41 PrvaPrva ... 273536373839 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 541 do 555 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #541

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Noć...ko zna koja po redu u kojoj "vrtim filmove" u svojoj glavi. Leto je vreme kojem se radujem jer mi sin tada dolazi . Samo...leto već izmiče, život teče a ja "cupkam u mestu".
    Nemam poriv da negde "zaginem", u nekoj bašti kafića zevajući okolo uz preglasnu muziku...prošlo me to "k'o babu ćukanje" (hvala baki na arhaičnom izrazu ). Radije bih večeri podelio sa nekim "ko razume", ko bi umeo i ćutanjem više da mi kaže, ko bi znao da uživa u meraklijskom ispijanju čaše, primetio neku zvezdu, rekao nekoliko opaski od kojih "spadaju uši"...Ma, opet dopuštam da me ponešto "stigne", da nešto poželim, da imam trenutke kojih se sećam..
    Noć. Tako čarobna kada je deliš sa nekim i tako "teška" kada je sam trošiš.
    Iskulirao sam hiljade noći, ipak poneku bude malo teže odrobijati. Pišem...da "ne bude u meni", nekako je lakše podeliti misli sa papirom, a pomaže i da ne počnem pričati "sam sa sobom".
    Letnja noć gospodnje 2010...a ne volim što je sam provodim .
    Ma...samo da dovršim cigaretu i bežim na spavanje. Dosta je...jedna više ili manje neće praviti neku razliku od hiljada tako provedenih.
    Znate...nemojte noći trošiti sami, umeju da budu teške za varenje.
    Kakvo divno osvježenje je ovaj post posljednjih dana...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #542

    Odgovor: Naj poruka

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    Чуди ме како нико до сада није поменуо једну од највећих домаћих MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) игара.

    Све је врло једноставно, замислите лика и уживите се у улогу (Role), изаберете сличицу и почињете.

    Ваш лик може у исто време да се појављује у више светова, у исто време да буде на више места, а поене скупља тако што мора што боље да подиђе противнику и нахрани његову сујету.




    Светова има скоро неограничено, а тренутно најмасовнији су:

    • Plus/minus
    • Banujte osobu iznad
    • Sta biste radili sa osobom iznad?
    • Istina ili izazov?
    • Sta fali osobi iznad?
    • Asocijacije...
    • Kaladont
    • Šta sve ne može jedno bez drugoga?
    • ili/ili Imena...
    • Nadimak za osobu iznad
    • Reč, pa stih
    • Pogodi na kog člana mislim...
    • Ni slovo,ni slovo


    Ако не знате који је линк где можете да се региструјете и почнете да се играте, не брините, јер већ сте стигли.






    П.С Ајде, људи, мало да се пише..... Два сата сам отпао овде и сморио се, две нормалне поруке нису искочиле (т'га, брате)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #543

    Odgovor: Naj poruka

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Za dobar sex NE....za vodjenje ljubavi SVAKAKO....nekako pravim razliku izmedju ta dva....
    Nema razloga da se u citirano sumnja. Posebno me je dojmio rafinirani senzibilitet kojim se definiše ta tanka niti između dobrog seksa i vođenj ljubavi.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  4. #544

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam se jednom sreo sa osobom o kakvoj memento govori.
    Komunikacija sa njom je nerešiva logička igra...savršeni izazov.
    Pomislio sam, sa ovom osobom se nikad ne možeš dosađivati bolja je od play stejšna
    bilo je to pre 26 godina...oženio sam je i još uvek mi zanaivljivo da pokušavam
    stupiti u razumnu komunikaciju.
    Ne gubim nadu a napori održavaju mozak svežim i kreativnim.
    Sada upravo radim na projektu dimnih signala...možda to skonta nekako.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #545

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Takvim igrankama se naučimo još negde u predškolskom dobu.

    Neverovatno, ali nekako su uvek isti igrači u njima. Uvek mi je zanimljivo da otkrijem ko je naručilac igranke (on poslovično nikad nije u ekipi koja igra), ko je play maker (onaj naglasniji u napadima) i ko je onaj klimoglavac čija je uloga da zabijen nož u nečija leđa još par puta okrene i zavrti, da žrtva pamti, ali i da on pokupi ovacije na kraju (i adekvatnu nagradu). Kako reagujem kao posmatrač? Uglavnom, iznosim svoje mišljenje i ne dozvoljavam da mi retorika igre mišljenje izmeni (pogotovo zbog onog: nije šta ti se kaže, nego ko ti kaže).

  6. #546

    Odgovor: Naj poruka

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Šta uopšte znači "otvoriti se do kraja"?
    Ispričati/objasniti/razjasniti/nacrtati sve???
    O sebi?
    ... ili ... O svim svojim ("tajnovitim, misterioznim, velom pokrivenim, nedokuchivim") životnim periodima
    situacijama, usponima/padovima, događajima, ljudima.. osećanjima vezanih za njih,?

    Žene nisu novine.. pa (u prolazu) sedneš, i uz utakmicu/kafu/špricer/pivo, pročitaš.. i saznaš sve što te interesuje.
    Svaka žena je knjiga za sebe. Priča za sebe. (i "tebe".. uslovno rečeno)
    Uzmeš lepo pa čitaš, polako i pažljivo.. slovo po slovo.. red po red.. stranu po stranu. Tu sve piše.
    Iiiii... samo od "tebe" zavisi koliko ćeš je shvatiti. Koliko čuvati. Koliko voleti. Koliko puta otvarati. Do kog poglavlja i stranice stići.

    A detalji poput: gde je knjiga do tada bila, ko ju je pre tebe imao, ko ju je čitao.. i kad i kako i koliko i zašto,
    to i ne treba da "te" interesuje.
    Ako šta i bude trebalo da se (sa)zna, napisaće "ti" se.. "otvoriće" se na nekoj novoj stranici.

    Zato.. samo čitaj(te).

    Upozorenje: Svaki drugačiji pokušaj "otvaranja" mogao bi ličiti na otvaranje "Pandorine kutije".



    I sve to skupa, nema ni jednu dodirnu tačku sa kako kažeš "gubitkom ljubavi i poštovanja",
    ćak štaviše.... upravo su se muškarci tu pokazali kao "vrlo ranjivi".
    Majstorica, nema šta!
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  7. #547

    Odgovor: Naj poruka

    #Alokin
    Majka me je naučila …
    1. … da cenim dobro urađen posao
    "Ako hoćete da se poubijate, idite napolje, sad sam oprala pod"

    2. … religiji
    "Moli se Bogu da ova mrlja ne ostane na tepihu"

    3. ... o putovanju kroz vreme
    "Ako se ne ispraviš ima da te tresnem tako da ćeš odleteti u sledeću nedelju"

    4. ... o logici
    "Zato što ja tako kažem, eto zato!"

    5. … još logike
    "Ako padneš sa te ljuljaške i slomiš vrat, nećeš dobiti sladoled posle ručka!"

    6. ... o predvidjanju događaja
    "Obuci čiste gaće, u slučaju da se nešto dogodi"

    7. ... o ironiji
    "Samo ti plači pa ću ti dati i razlog za plakanje!"

    8. … čudima osmoze
    "Zatvori usta i jedi!"

    9. ... o iskrivljenju
    "Pogledaj samo tu prljavštinu iza tvojih ušiju!"

    10. ... o izdržljivosti
    "Ima da sediš tu sve dok ne pojedeš sav spanać!"

    11. .... o vremenu
    "Tvoja soba izgleda ko da je upravo prošao tornado!"

    12. ... o hipokriziji
    "Rekla sam ti jednom, reći cu još hiljadu puta - ne preteruj!"

    13. ... o modifikovanju ponašanja
    "Prekini da se ponašaš kao tvoj otac!" (NAJBOLJE!!!)

    14. ... o zavisti
    "Ima miliona nesrećne dece na svetu koji nemaju divne roditelje kao ti!"

    15. ... o iščekivanju
    "Čekaj samo da stignemo kući ..."

    16. ... o primanju
    "Dobićeš ti svoje kad dođemo kući ..."

    17. ... o medicini
    "Prekini da ukrštaš oči, ostaće ti tako!"

    18. ... o vidovnjaštvu
    "Oblači taj džemper, valjda ja znam da ti je hladno!"

    19. … o humoru
    "Nemoj da trčiš kod mene kad ti ta kosilica odseče noge"

    20. ... o odrastanju
    "Ako ne pojedeš to povrće nikad nećeš porasti"

    21. ... o genetici
    "Isti otac ..."

    22. ... o korenima
    "Zatvori ta vrata, nisi rođen u štali"

    23. ... o mudrosti
    "Razumećeš kad dođeš u moje godine"



    - da li su sve majke iste ???
    - da li koristite ovakve (ili slične) izraze???

    Bravo
    Da.Sve majke brinu.
    Poruku je izmenio Morpheus, 07.10.2010 u 14:19 Razlog: citat
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #548

    Odgovor: Naj poruka

    #Kohili
    Ukoliko bog postoji i jedina preokupacija mu je da uliva strah i izaziva strahopoštovanje,onda baš i nije neki terapeut.Čovek se može vaspitavati jedino primerom,ličnim i u neposrednom kontaktu.Što je više posrednika između ''vaspitača'' i ''vaspitanika'',to je veza između njih slabija,a primer se gubi u masi impulsa odaslatih od strane ''vaspitača'' preko isuviše krivudavih i na svoj način izuvijanih puteva onih koji mu služe kao ''predajnici''
    Ukoliko bog postoji,možda bi trebao da se sam prikaže? Nabolja preventiva,najbolji sedativ i najbolja vakcina su istina i lični primer,a ne ''šopanje'' svetogrđem svaki put kada se neko usudi da zapita ''zbog čega?'',''zašto?''
    Lični primer je uvek najbolje sredstvo za svaku vrstu uveranja i razuveravanja-tada nam nisu potrebne metafore,parabole itd.Postojanje bi se putem neposredne ''intervencije'' boga,lakše shvatilo i prihvatilo,zar ne?

    Poruku je izmenio Morpheus, 07.10.2010 u 14:19 Razlog: citat
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #549

    Odgovor: Naj poruka

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Slavujka
    NIŠTA

    A šta ako počne sneg

    a ti i ja na plaži ?
    Nista.
    Ugrejaću te
    sobom i svojom kosom.
    A šta ako izgubimo
    novčanik i ostanemo
    bez cvoncika ?
    Ništa.
    Stacemo u najprometniju
    ulicu i zapavati:
    Men se Dušo...(Azra)
    Ti i ja
    A šta ako se strašno, strašno
    zaljubim i sasvim odem ?
    Nista.
    Napravicu mali prorez na
    srcu da mozes da mi
    ubacuješ poruke
    bez marke kad god
    poželiš i pričaću ti
    svake večeri barem
    3 priče, sasvim tiho
    da bi mogao da ih
    čuješ.
    -- Cross my heart
    Predivna!

  10. #550

    Odgovor: Naj poruka

    :
    Citat Bybyly kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da dans nema osobe koja nema problema,a opste poznata cinjenica je da svakom njegovi problemi izgledaju najveci...po tome niko ni sa kim ne bi trebalo da spava?
    Upravo tako! A sexom se resavaju svi problemi...
    Poruku je izmenio Sokica, 09.11.2010 u 21:32

  11. #551

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku


    Pa, s obzirom da mi se desilo dva puta u dva dana...ne znam šta da mislim...možda nisam dobra mama, kako sam juče mislila, nego sam luda za biciklima...

    Juče sam se podmetnula mom sinu dok je padao sa bajsa da se ne ugruva i rezultat je izjava da se nećemo vozikati do proleća i veeelika modrica i oderotina na desnoj nozi...

    A danas, vraćam se sa posla i stojim na pešačkom prelazu, strpljivo čekam da pređem put i u koloni vozila nalazi se i jedan dečkić na bajsu. Najednom, jedan auto je hteo da se prestroji i verovatno nije video bicikl i očešao ga je tako da je ovo dete poletelo preko volana i krenulo da pada na put...Uz škripu kočnica i sirene sa svih strana ja...ne znam kakav je to instikt, pođem rukama da ga zadržim da ne padne...i sad, rezultat mog uplitanja u ovu nezgodu je taj da dečaku su samo dlanovi oderani, žena za volanom istraumirana izašla iz auta i gleda u njega jel' sve ok, ostali vozači trube i gledaju klinca koji ustaje...a ja... u padu, dečak je bajs bacio u mom pravcu i pošteno mi je oderana noga...ovaj put leva...tako da sad, skoro simetrično imam oderotine na nogama... Srećom, dečku je dobro, seo je na bajs i odjezdio svojim putem, a ja danas lečim drugu nogu...



    PS: mislim da je svaki komentar suvišan...

  12. #552

    Odgovor: Naj poruka

    Daklem, nije samo ova poruka.. Uzivam u slikama prirode, graditeljskih stilova, arhitektonskih lepota crkava, manastira itako tije sakralnije objekata.. Kao i u propratnim tekstovima. Svaki bi pos' mogao na ovu temu..





    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    FURUNE


    Furuna u nekadašnjem domaćinstvu sveštenika u Kupinovu je iz sredine XIX veka. To domaćinstvo je odnedavna pretvoreno u etno-kompleks, a ovo sam slikao još u vreme dok je bilo u zapuštenom stanju.

    U zemljoradničkim, paorskim kućama i salašima sve do druge polovine XIX veka zadržalo se ognjište na kome se pripremala hrana i istovremeno grejala kuća. Industrujska revolucija je i u seoska domačinstva donela šporete (u prevodu sa nemačke reči štednjake). Time su zidane peći - furune postale neophodnije za grejanje. Istovremeno služile su i za spremanje onih jela koja se mogu pripremati u pećnicama.


    Kod Kikinde na Vodici.

    Zemljoradničke kuće, a naročito salaši su imali vrlo često samo jednu prostoriju u kojoj se po hladnijem vremenu kuvalo, obitavalo i spavalo.Ta se prostorija grejala zemljanom furunom koja se ložila sa spoljne strane, uglavnom iz natkrivenog dela izmedju kuće i štale.


    Na gornjoj slici su vratnice furune koja je u drugoj prostoriji. U izvornom obliku, prostorija u kojoj su ova vrata od furune nije izgledala ovako. Tu se držalo ono što je pripremljeno za loženje: snopovi ogrizine, šapurike, snopići granja... Spolja se ložilo da se u sobu ne unosi prljavčtina.

    Ogrev je bila ogrizina (kukuruzne stabljike sa kojih je stoka pojela lišće), osušeni koren i patrljak stabljike kukuruza koji se vadio posle sečenja kukuruzovine (ne mogu da se setim naziva), granjevina (granje koje je kresano da se 'položi' stoci da brsti lišće sa njega). I naravno šapurike. Šapurike su bile pogodne i za loženje u šporetima kad su se pojavili. I šporeti su bili često zidani sa tučanom plotnom (površinom na koju se stavljala posuda za kuvanje).


    U Šajkašu. Klupica oko furune se naziva banak, a prostor između furune i zida je zapećak.

    Furuna, masivna peć zidana nepečenom ciglom i blatom koja se kasnijim loženjem 'ispekla', oslanjala se jednom stranom na zid na kome je sa spoljne strane bio veliki otvor za ložište, a sazidana je često na platformi široj od peći na kojoj se sedelo i spavalo ('banak'). Zbog velike mase materijala od koga je furuna sazidana, sporo se zagrevala, ali i dugo 'držala toplinu', ravnomerno i prijatno je zračila.

    U doba godine kada se kuće nisu zagrevale, za pečenje hleba su se koristile spoljne furune sazidane prevashodno za tu namenu.


    Idvor - Pupinova spomen-kuća.


    Zidane furune u seoskim domaćinstvima nisu toliko retke da bi to bio razlog što koristim njihove slike iz etno-postavki. No, ustručavam se da ulazim ljdima u kuću da bih nešto slikao.

    U gradskim kućama zidane furune nisu bile logičan način grejanja (pored ostalog i što nema ogreva kojima su one bile prilagodjene). Kaljeve peći a ponegde i otvoreni kamini su bili izvor toplote.

    Sa porastom bogatstva na selu i u seoska domaćinstva stižu kaljeve peći. Pre svega kao izraz prestiža. Uglavnom u gostinske sobe ili prostorije koje se ne greju svakodnevno. Kaljeve peći su bile zahtevnije kako u pogledu kvalitetnijeg ogreva tako i za održavanje.


    Muzej Srema u Sremskoj Mitrovici.Kaljeve peći su bile veoma često prava umetnička dela keramičarstva.

    Sticajem okolnosti imao sam priliku da se vratim na grejanje kaljevom peći. Ni jednog se trenutka nisam pokajao zbog te odluke.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #553

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Danas je bio jedan divan dan. Dobro, znam, proleće u decembru će uzeti danak svim onima kojima još ima vremena za onaj svet, ali opet, lepo je udahnuti proleće kad se ne nadaš.
    Zmaj Jovina kao s kraja marta. I reših se ja da sednem u baštu (pri tom, u baštama je dozvoljeno pušenje pa ne moram da vrebam onu crnu nalepnicu na vratima kafića ) i popijem kafu. Jedva nađoh slobodan sto.
    U neko doba mi društvo reče: Lepo, imaćemo i muziku. Okrećem se i vidim dečka sa gitarom. Otvara kutiju, stavlja je na asfalt, a gitara mu u ruci. I neko mini ozvučenje vadi iz ranca. I kreće prve akorde. I svi u bašti nabacimo osmehe.
    Ali, eto ih naši komunalni policajci. Zaustavljaju ga. Kreće divan. I u meni kreće da kulja bes.
    Ustajem i prilazim ljubaznom komunalnom policajcu. Kažem, dobro veče, ja se zovem tako i tako, rođena sam u ovom gradu i volim ga, a pri tom sam i poreski obveznik. I ljubazno mi gospodin odgovara da mu je drago. Ali, gospodine, meni nije drago što me ovde u svaki put savatavaju oni koji mi 20 godina dele kartice za gluvoneme i ako im ne ostavim uredno me oteraju u p.m., i neka deca koja rade za tamo nekog gazdu ištu dinar (neke i nahranim), i neke žene hoće da mi gledaju u dlan i kunu me ako im pokažem nezainteresovanost. I nije mi drago što rasterujete ulične svirače koji su ponos svih normalnih gradova. Jel ste vi čuli za Festival uličnih svirača?
    Čuo je on, ali Festival uličnih svirača je najavljen organizovan skup. I želi on da mu ja pokažem te prosjake o kojima pričam, on bi rado da ih uhvati. A ovi svirači - pa i to je vrsta prosjačenja.
    O, gospodine, znači mi imamo Festival Prosjaka?
    Ne, nije on tako mislio. A i ne teraju oni njega. Može da svira, ali ne na struju.
    ...
    Na to nam se priključuje još jedan gospodin, i tu primećujem da svi u bašti slušaju naš razgovor. Gospodin se nudi da svi u bašti, bez struje, otpevamo nešto uz gitaru, pa će možda naši uvaženi komunalni policajci shvatiti da je manja šteta dozvoliti to jadno ozvučenje.
    Policajac, prijatan, ali i zbunjen, pokušava da se odbrani.
    Ma, razumem ja, njemu je neko dao zadatak da uličari i rasteruje sve društveno neprihvatljivo. A šta je društveno neprihvatljivo određuje ko?
    Dobro, čiko, kome ja da se obratim da ištem da dozvolite da budemo Evropa tamo gde treba da budemo Evropa. Da kažem da su me roterali narod na ulice da prosjači ili švercuje jer nemaju posao, one koji imaju posao su proterali na ulicu da puše jer je to evropski, ali da sa te iste ulice proteruju ulične svirače.
    Kaže, idi u Skupštinu grada. Kome? Pa, u Skupštinu grada. Ama, čiko, kome da se obratim? Rekoh ja, Skupštini grada, morate napisati peticiju.
    Dobro, pokrenuću grupu na Fejsbuku.
    Na čemu?
    Tu sam shvatila da ne vredi nastavljati divan.

    I tako. Plaćam porez da bi proterivali ulične svirače svim ostalim danima sem tokom trajanja Festivala uličnih svirača. I pitam se, može li taj festival da traje 365 dana u godinu. I koga da to zamolim? Skupštinu grada? Predsenika Skupštine? Fejsbuk?
    Pardon, Fejsbuk - šta?

    Putuj Evropo, nemoj više čekati na nas...


    Predivna slika
    Poruku je izmenio Night, 08.12.2010 u 07:28

  14. #554

    Odgovor: Naj poruka

    Ovde treba da stoji Bigrancherov post na temi 'Koju ste poznatu licnost upoznali live?', ali kako sam u tehnickoj nemogucnosti da 'copy-pastiram'.....molim da se evidentira

  15. #555

    Odgovor: Naj poruka

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Ovde treba da stoji Bigrancherov post na temi 'Koju ste poznatu licnost upoznali live?', ali kako sam u tehnickoj nemogucnosti da 'copy-pastiram'.....molim da se evidentira
    Evo da učinim drugarici plezir, ali i da izrazim svoje poštovanje za Kaubojevo pisanije. Iako u mnogočemu nemamo iste stavove, ovakvi njegovi postovi su očaravajući.

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Upoznao sam Zoranu Pavic , verovali ili ne ?
    Za one koji ne znaju , to je nasa pop - zvezda ,
    a koja se sada trenutno - aktuelno nalazi na Farmi.
    A ovako to bilo :
    Bilo je to , pa vise od dvadesetak godina kada je Zorana
    sa svojim pratecim bendom celo leto pevala u malom hotelu naseg malog grada.
    Bila jos neafirmisana pevacica na pocetku karijere ..pa zato.
    A bilo letnje doba i takvo vreme kada su svi kafici i diskoteke radili do negde 11 do 12 sati.
    Jedino je basta hotela radila i posle ponoci,
    i tako se sva omladina stusti u hotel pa ne treba ni reci kolika je guzva bila.
    Zorana je verovatno mislila da je ona razlog takve navale ali joj nisam nikada rekao pravu istinu.
    I tako ti mi dodjemo u hotel , a ono guzva , sve stolice zauzete i ja .
    odresit i slobodan kakav jesam , snimim za Zoraninim stolom slobodnu stolicu
    i uputim se prema njenom stolu , ne ustrucavajuci se nimalo .
    I dok je ona sedela sa clanovima svog benda , ruckajuci meshano meso i salaticu ,
    ja je upitam :
    " Izvini , jel ' slobodna ova stolica ?"
    Ona rece : " jeste ",
    i pritom me znacajno pogledala onim svojim velikim zelenim ocima
    I sad me neka jeza prodje kada se setim.
    Rekao sam samo jedno : hvala ; " i tako je pocelo nase prijateljstvo.
    Posle sam je vidjao na televiziji i uvek sam joj se javljao ...i mahnuo sam joj par puta ..
    Iako to i nisu bili tako cesti susreti , nase prijateljsvo je opstalo ,
    jer prijateljstvo treba negovati....
    A sta tek sada reci kada je na farmi gledam svaki dan ?
    Druzimo se intenzivno.

    Tako da sam nakon svih ovih godina dosao do zakljucka da je u nasem prijateljstvu
    bilo uspona i padova ali je ono ipak opstalo , uprkos svemu.

    Neka prijateljstva su vecna ........rekao neko

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Strana 37 od 41 PrvaPrva ... 273536373839 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •