Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad


    Koordinatorka mladih LDP-a u Novom Sadu, Jelena Gregurić, fizički je napadnuta na Novom Naselju dok je delila flajere. Ona za Radio 021 kaže da se incident desio u ranim poslepodnevnim satima i da je na lice mesta izašla policija, ali da je mladić koji ju je udario pesnicom u potiljak pobegao sa lica mesta.

    Njoj je prišao jedan mladić sa iscepanim flajerima koje joj je bacio u lice i počeo da je psuje. Kada je ona napomenula da je baš hrabar što napada devojke, on ju je nekoliko puta udario pesnicom u potiljak i pobegao nakon intervencije jednog od aktivista LDP-a.

    Jelena Gregurić kaže da je dala izjavu policiji i da će moći da prepozna napadača ukoliko on bude pronađen. (021)



    preuzeto sa:
    http://www.radio021.info/


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Osudjujem svaki vid nasilja,a pogotovo nad slabijim polom!To sto je ona u LDP-u,dovoljna joj je zivotna kazna,a kamoli jos i ovaj nasilni i divljacki peh!
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Na žalost, živimo u državi u kojoj se uvek nađe opravdanje za nasilje... To nije ni za čuđenje s obzirom na to da se opravdanje za rušenja, paljenja i prebijanja dobijaju od lidera nekih stranaka, od nekolicine najviših državnih funkcionera, ministara i samog premijera!
    Sa druge strane, političari koji pozivaju na mir, toleranciju, poštovanje bivaju stanizovani, napadani i proglašavani neprijateljima Srbije!

    Svi znamo kada je počela ovakva društvena patologija i kada su se ovakvi politički, društveni i ljudski monstrumi pojavili, ali pitanje je kada će se ova zemlja vratiti u stanje kada će sebe nazivati jednom običnom, normalnom i prosečnom državom za življenje, a sve preko toga je, čini mi se, san u ovom trenutku!

    Nije to najgore, još je tragičnije što ovakvi batinaši ni nakon privođenja, ako se pronađu uopšte ikada, bivaju puštani uz prijave za narušavanje javnog reda i mira! Tragično za normalne, a logično za promašene ljudske sudbine, kakvi su ti izgrednici! Pitam se šta će se desiti ako ikada, ne daj Bože, takvi budu na čelu ove države, opet? Šta će tada tek biti opravdano, da li će postojati i nekakav "Zakon o opravdanosti napada na neistomišljenike"!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Nazalost oni koji pribegnu politickom nasilju, smatraju od toga sebe boljim gradjaninom.
    Trebalo bi takve vrste napada ostrije sankcionisati.

    Recimo napad protiv politickih aktivista da se sankcionise kao napad protiv lica na sluzbenoj duznosti. Ovu meru bi takodje trebalo ozakoniti i na napade protiv nastavnog osoblja jer su takodje pojacano izlozeni pretnji nasiljem.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Citat robins kaže: Pogledaj poruku
    Na žalost, živimo u državi u kojoj se uvek nađe opravdanje za nasilje... To nije ni za čuđenje s obzirom na to da se opravdanje za rušenja, paljenja i prebijanja dobijaju od lidera nekih stranaka, od nekolicine najviših državnih funkcionera, ministara i samog premijera!
    Чиста лаж.

    Sa druge strane, političari koji pozivaju na mir, toleranciju, poštovanje bivaju stanizovani, napadani i proglašavani neprijateljima Srbije!
    Сви политичари позивају на мир, толеранцију, поштовање... а издајницима се проглашавају углавном издајници.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    I šta... ja sada treba da odreagujem na to što si me nazvao lažovom, a onda treba da postavim izjave i snimke političara koji opravdavaju paljenje, mržnju i rušenje.... ali čemu?
    Na svakom forumu ima po neki lokalni mrgud, za koga si se ti kvalifikovao, što se mene tiče, još prilikom komentara na moj predlog vojvođanske himne. Sa takvima ne ulazim u rasprave, žao mi je! Pozdravljam te!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Citat robins kaže: Pogledaj poruku
    I šta... ja sada treba da odreagujem na to što si me nazvao lažovom, a onda treba da postavim izjave i snimke političara koji opravdavaju paljenje, mržnju i rušenje.... ali čemu?
    Бла бла бла. Рекао сам да није истина то што тврдиш. Врло добро знамо какве су биле те изјаве. Али доводити их у везу са овим случајем је бесмислено.

    Na svakom forumu ima po neki lokalni mrgud, za koga si se ti kvalifikovao, što se mene tiče, još prilikom komentara na moj predlog vojvođanske himne. Sa takvima ne ulazim u rasprave, žao mi je! Pozdravljam te!
    И шта... ја сад треба да одреагујем на то што си ме назвао мргудом? Ја сам бре цар.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Napadnuta predsednica Mladih LDP Novi Sad

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    ... а издајницима се проглашавају углавном издајници.
    Ne bi se slozio time, izdajnicima se proglasavaju oni za koje neki tvrde da su izdajnici.
    Srecom pa srpski jezik ima posebne reci za pojam ``izdajnik`` i ``vestica``, inace bi se gradjani spaljivali na ulicama zarad visih ciljeva (pojacanje rodoljubnog osecanja jednog tabora...).


    I da ne zaboravimo zakon tacno propisuje, kako se sudi izdajicama, a niko nije kriv dok to sudski nije dokazano!
      Vrh

Slične teme

  1. Sedmorica mladih
    Autor robert ns u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.11.2008, 23:27
  2. Pobuna mladih 1968.
    Autor yige_gui u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.05.2007, 06:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •